320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

karl54 nba blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Täna öösel oli räme üllatuste voor, jällegi üks põhjustest miks nba on äge - kõik võivad kõiki võita. 1/8 ja olen õnnelik, et hetkel ei tegele panustamisega liiga tõsiselt. Ühtlasi kuna praegu aega pole siis siin vist ei jätka, enamasti panen oma soovitused bettimine.ee saidile ja järgmisest kuust jätkan jälle seal. Praegu kirjutasingi siia, kuna seal oli juba kuu alanud halvasti.

    NBA teemat eraldi pole, ehk vabalt võib selle teema muuta NBA teemaks.

    Kommentaar


      #32
      Mis sa arvad tänasest Knicks vs Nets kohtumisest? Nets on outsider siin, kelle koef on üle 2. Vaadates Netsi mänge ja nende isukust nagu vs Cleveland ja üleolekut mängus Atlantaga, kes peaks olema nende tase, siis kas täna Nets sinu hinnangul oleks hea koht peale kütta?

      Kommentaar


        #33
        Eile kerkis üks huvitav teema ülesse, mida ei saa peast.

        Eile öösel oli nba. Warriors - Kings mäng. Ma siia seda ei kirjutanud, sest nagu olen öelnud, siis mu soovitused lähevad bettimine.ee lehele, ei viitsi mitmesse kohta teha ja väike taskuraha motiveerib rohkem. Soovitan käia seal ja vaadata, soovituste sisu on tihti kehva, aga viimased kuud on tase päris heaks läinud. Ja tark jälgija võiks tasuta raha teenida meie pealt. Eile igastahes oli üks maasikas, millest räägin.

        Aga nagu see mäng näitas, siis vahel suudetakse liinid panna täiesti mööda. Kui sa võtad nba. mõnelt klubilt kaks parimat mängijat ära, siis ei saa eeldada, et nad on üliselged favoriidid, isegi mitte kõige halvemate vastu. Ehk minu jaoks ongi kõige tähtsam saada vigastustest teada varakult. Tavaliselt kontorid saavad muidugi varem ja selle järgi tehakse koefid.

        Kontorid teadsid, et Curry ja Durant on väljas. Ometi sain ma Kingsi koefi parimas kohas 8.30.

        Kui mulle pakutakse minu jaoks 50-50, halvimal juhul 55-45 Warrtiorsi kasuks mängu eest sellist koefi, siis ma oskan öelda ainult aitäh. Minu jaoks ei ole Warriors ilma oma kahe parima mängijata kellegi vastu favoriit, jah Thompson võib neid mõne korrra võidule vedada, aga muidu ei. Nende ründemäng kannatab liiga palju ja pink on keskpärane.

        Ma ei tea ilsmelt panustamisest piisavalt palju, just sellest liinide muutumisest, aga koefid olid juba hommikul väljas ja alguses oli Warrirosi koef veelgi väiksem kui see 1.11. Koefid tõusid õhtu jooksul sinna kanti.

        Aga siis natuke küsimusi kontorite töö kohta.

        1. Kas koefid tehti enne seda kui teati, et Durant ja Curry on väljas. Minuni jõudis info õhtul, selleks ajaks olid koefid juba terve päev väljas olnud ja sellepärast olid koefid valesti pandud? Ilmselt siis kontorid ei teadnud koefe välja pannes seda või ei pidanud seda tähtsaks, mis on rumalus või valetamine.

        2. Koefid pandi sellised, sest tõsimeeli arvatakse, et ilma Curry ja Durantita Warriors purustab oma vastase? Ja ainult mina olen loll.

        3. Koefid pandi paika, siis saadi teada, et mõlemad põhimehed on vigastatud. Koefe tõsteti minimaalselt. Kui tuleb sellinne mängu potentsiaalselt muutev info, kas siis ei muudeta koefe õigeks? Jäetakse samaks ja vaadatakse kuidas rahvas panustab?

        4. Kontoritele on hea kui Warrriorsi koef on veitsa mööda ja liiga väike, keskmine inimene paneb neid igale poole kombodesse ja mõned suure rahagi peale. Kui nad paneks koefi õigeks, oleks see nt 1.50, 1.60 ja tavaline inimene ei löö sellest häirekella ja paneb ikka Warriorsile ja kui Warriors võidab on kontorite kaotus suurem. Aga jättes koefi valeks, siis ka need üksikud panustajad, kes õige koefi puhul vaataks järgi, et mis jama on, tavaliselt on Warrirosi koef 1.06, ei pruugi seda teha, sest koefi järgi on Warriors oma parimas koosseisu ja kindel favoriit. Seega kontorid teavad nagu mina, et see mäng on suht 50-50 ja loodavad, et mündivise toob neile hullu kasumi. Või Kontorid on seekord minust rumalamad ja ei oska koefe õigesti panna.


        Telekavaataja saaks ehk mulle veel natuke seletada seda asja. Kõigepealt tulevad marathonbetid ja mingid sellised kontorid koefidega turule, enamus järgivad nende liine. Nüüd mingi hetk selgub midagi mis võib mängu kulgu oluliselt muuta. Tavaliselt kontorid sekkuvad ja muudavad liine? Või jäetakse tõesti turu ehk kasutajate otsustada kuidas liinid muutuvad (panuste näol).

        Või siis ma seekord kogenud nba fännina lihtsalt nägin kontorite vea läbi. Kontorid arvasid, et Warriors on nii seks klubi et võidab ikka ilma staarideta 13 punktiga ja nii lihtne see asi ongi.

        Kommentaar


          #34
          Ma arvan, et Marathonbet pani suht pange lihtsalt. Ükski kontor ei taha raha odavalt ära anda.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            OKC vs Spurs, mingeid mõtteid? Spurs @ 2,5 tundub minu jaoks küll liiga hea.
            Knicks kui Porzingis mängib/ei mängi, võiks olla väärtust?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              OKC vs Spurs, mingeid mõtteid? Spurs @ 2,5 tundub minu jaoks küll liiga hea.
              Knicks kui Porzingis mängib/ei mängi, võiks olla väärtust?
              Okei, mõlemal rohkem puudujaid, ehk siis ei hakka näppima.

              Kommentaar

              Working...
              X