320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

karl54 nba blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Samas Boston sai eile Clevelandi vastu teisel käima, kuid eks reisiväsimus ja põhimehe räige vigastus annavad tunda.

    Aga mis sa arvad Sacramento-Houston, et Houston paneb üle 113 punkti? Sacramento Pre seasonil Gsw,Clippersi,Spursi vastu mängiti ikkagi kogemusega ikka väga hästi üle.

    Kommentaar


      #17
      Kahjuks polnud eile kodus ja ei saanud rohkem mänge uurida, aga hetkel siis 1/1. Kuna pole pikalt panustamisega tegelenud (vahel kombosid lõbu pärast teen), siis ma üldiselt ise kaasa ei mängi, hakkan ilmselt alles siis panustamisega jälle tegelema, kui on midagi investeerida, aga et oleks huvitavam, siis teengi sellise mängu, et iga panus mis siia kirja panen on 10 ühikut ja alguses on 100 ühikut. Loodetavasti novembri lõpuni pean vastu.

      Coolbetis oli koef 2.42, seega hetkel seis 1/1 ja niiöelda pangas on ümardatult 114.

      Kommentaar


        #18
        Ma mõtlesin pikalt kas Los Angelese derbyt puutuda, alla punktide liin ja Lakersi pluss on mõlemad ahvatlevad, aga täna jään siiski kahe mängu juurde.

        1. Raptors- Bulls on lihtne. Raptors -15 koefiga 2.23 ja kontoriks marathonbet. Raptors on põhiturniiri tiim, oskavad nõrkadega mängida, avamängus peaks motti olema. Bulls on hale, lisaks siis siseprobleemid ja mitu meest siis seeõttu ka väljas, samuti ka Dunn ei tee kaasa, ehk niigi õhuke tiim on veelgi õhukesem. Kui Raptors vähegi viitsib võib siint ikka päris korralik saun tulla.

        2. Oklahoma - Knicks. Oklahoma -12,5, koef on 1.94 ja kontor on ka marathonbet. Knicks on hetkel suht kehvas seisus. Oklahoma on tugev, kuigi ilmselt läheb aega kuni saadakse rünnak korralikult toimima, siiski arvan, et midagi juhuse hooleks ei jäeta ja võetakse suht kindel võit.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Ma mõtlesin pikalt kas Los Angelese derbyt puutuda, alla punktide liin ja Lakersi pluss on mõlemad ahvatlevad, aga täna jään siiski kahe mängu juurde.

          1. Raptors- Bulls on lihtne. Raptors -15 koefiga 2.23 ja kontoriks marathonbet. Raptors on põhiturniiri tiim, oskavad nõrkadega mängida, avamängus peaks motti olema. Bulls on hale, lisaks siis siseprobleemid ja mitu meest siis seeõttu ka väljas, samuti ka Dunn ei tee kaasa, ehk niigi õhuke tiim on veelgi õhukesem. Kui Raptors vähegi viitsib võib siint ikka päris korralik saun tulla.

          2. Oklahoma - Knicks. Oklahoma -12,5, koef on 1.94 ja kontor on ka marathonbet. Knicks on hetkel suht kehvas seisus. Oklahoma on tugev, kuigi ilmselt läheb aega kuni saadakse rünnak korralikult toimima, siiski arvan, et midagi juhuse hooleks ei jäeta ja võetakse suht kindel võit.
          Toronto natuke lollitas aga tuli ära, Oklahoma sai vähe kindlama võidu.

          Hetkel siis 3/3 ja virtuaalne pank on tõusnud u 135 peale, reede on ohtlik päev aastate jooksul olnud, liiga palju mänge võib pea segamini ajada aga peale tööd siis tuleb/ tulevad järgmised mõtted.

          Kommentaar


            #20
            Vaatame siis täna öiseid mänge.

            1. Charlotte - Atlanta - 1,54 ja 2.69

            Charlotte sai esimeses mängus päris kindlalt Detroidi käest pähe, Atlanta suutis samal ajal võita võõrsil Dallast.

            Väga isutab Atlanta kerge pluss. See kohtumine tuleb suur Walkeri ja Schroderi duell, aga kui vaadata sügavust, siis Charlotte on vigastuste kriisis ja nii Batum, Kidd-Gilchrist kui ka oluline pingimees Zeller on väljas. Atlantal pole erilisi probleeme ja ma arvan, et see kohtumine tuleb väga võrdne.

            Seega minu esimene valik on Atlanta +5 ja koefiks on marathonbetis 1.86.

            2. Minnestota Timberwolves - Utah Jazz 1.55 ja 2,66.

            Jazz on ülitugev kaitsetiim, lisaks aeglane rünnak. Minnesota esimene kohtumine San Antonio vastu oli samuti madalaskooriline. Seega tegu on tähtsa kohtumisega ja ma arvan, et me ei näe palju punkte.

            Seega minu valik on alla 197,5 punkti. Koefiks on marathonbetis 1.96.


            Mõtteid on veel, aga nagu öeldud, siis ei tasu liiale minna.

            Kommentaar


              #21
              Atlanta vajus teisel poolajal täielikult ära. Jazz ja Minnesota hakkasid viimasel veerandajal lammutama, aga imenapilt see soovitus võitis.

              Seega hetkel siis 4/5 ja pank 135,5.

              Kommentaar


                #22
                Tänased mõtted kisuvad favoriitide suureskooriliste võitude suunas.

                1. Chicago Bulls - San Antonio Spurs

                Minu valik on Spurs -11,5, koefiks on 2,05 marathonbetis. Bulls on hetkel liiga kõige kehvem tiim, San Antonio võiks ka halval päeval kindla võidu võtta, loodetavasti viimasel veerandajal liiga lõdvaks ei lasta.

                2. Clippers- Suns. Sunsil oli eile raske kohtumine Lakersiga, mis lõpuks kaotati. Sunsi kaitse on kohutav. Seega valikuks on Clippersi -13,5 ja koefiks on 1.98 marathonbetis.

                3. Rockets - Dallas. Dallas mängis eile, pluss neil on vigastustega palju probleeme, samuti on nad kahes esimeses mängus näidanud kohutavat minekut, ootan Rocketsi väga kerget võitu.

                Ehk siis Rockets -12 ja koef on 1.92 marathonis.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Tänased mõtted kisuvad favoriitide suureskooriliste võitude suunas.

                  1. Chicago Bulls - San Antonio Spurs

                  Minu valik on Spurs -11,5, koefiks on 2,05 marathonbetis. Bulls on hetkel liiga kõige kehvem tiim, San Antonio võiks ka halval päeval kindla võidu võtta, loodetavasti viimasel veerandajal liiga lõdvaks ei lasta.

                  2. Clippers- Suns. Sunsil oli eile raske kohtumine Lakersiga, mis lõpuks kaotati. Sunsi kaitse on kohutav. Seega valikuks on Clippersi -13,5 ja koefiks on 1.98 marathonbetis.

                  3. Rockets - Dallas. Dallas mängis eile, pluss neil on vigastustega palju probleeme, samuti on nad kahes esimeses mängus näidanud kohutavat minekut, ootan Rocketsi väga kerget võitu.

                  Ehk siis Rockets -12 ja koef on 1.92 marathonis.
                  Ise võtsin sama, aint Spursi -10ga ja konf 1.92. Sellesmõttes läks paremini. Hirmsasti isutas ka Jazz, kuid back to backi pärast ei julgenud ja eile juba kaotasin nendega. Agakeep it up, ise ma NBA spets ei ole, aga meeldib teiste tippe lugeda ja selle pealt omad järeldused teha.

                  Kommentaar


                    #24
                    San Antonio lasi lõpus ikkagi väga lõdvaks ja soovitus kaotas, teised kaks võitsid. Seega kokku siis 6/8. '

                    Pank on vaikselt tõusnud 144 peale.

                    Täna on ainult 3 mängu.

                    1. Oklahoma - Minnesota.

                    Minu esimene valik on alla 210,5 punkti. Oklahoma mõlemad mängud on olnud väga punktide vaesed ja ka Minnesota mõlemas mängus on visatud alla 210 punkti.

                    Marathonbetis on koef 1.96.

                    2. Nets - Atlanta

                    Üle 222,5 punkti on 2.04. Jah liin on päris kõrge, aga Nets on hetkel kaitses kohutav, mängitakse väga kiire tempoga korvpalli. Mõlemas Netsi mängus visati üle 240 punkti. Ma arvan, et Atlanta läheb Netsi lõbusa mänguga kaasa ja tuleb jälle üks väga punktide rohke kohtumine.

                    Kommentaar


                      #25
                      Esimene nulliring tuli lõpuks ära.

                      6/10 ja pank on 124.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Esimene nulliring tuli lõpuks ära.

                        6/10 ja pank on 124.
                        Tegelikult oleks Nets-Atlanta ära tulnud, aga Peale Schröderi vigastust Atlanta vajus ikka täitsa ära rünnakul ja sinna need puudujäänud 3 punkti jäidki.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tegelikult oleks Nets-Atlanta ära tulnud, aga Peale Schröderi vigastust Atlanta vajus ikka täitsa ära rünnakul ja sinna need puudujäänud 3 punkti jäidki.
                          Jah, hakkasin ise viimasest veerandajast vaatama ja tundus,e t poel probleemi, aga jah lõpp läks siis käest ära, Schroderi vihastus ja Nets ka natuke jamas mingi hetk rünnakul. Aga pole hullu.

                          Aga täna on küll palju mänge, aga esialgu midagi huvitavat silma ei jäänud, küll aga mängijate eripanused tunduvad huvitavad.


                          1. Detroit - 76ers.

                          Seni on Detroit väga ladusalt ründes mänginud ja suur roll on olnud Tobias Harrisel. Enne hooaja algust oleks pakkunud, et mehe keskmine jääb kuhugi 16,5 kanti. Aga ta viskab praegu palju kolmeseid ja seda täitsa oeki protsendiga, seega ma arvan, et ka täna öösel võiks ta 20 punkti täis saada ja minu valik on Harris üle 18,5 punkti. Koefiks on 1.90 marathonbetis.

                          2. Suns - Kings. Suns on olnud kohutav ja Kings täitsa okei ja suudetakse ka tugevamate vastu hästi mängida, tahet on hetkel selgelt rohkem kui Sunsil. Seega minu valik on Sacramento võit ja koefiks 1.93.

                          Kommentaar


                            #28
                            Teine nulliring järjest, mida ma senimaani õppinud olen? Tuleb kasutada häid koefe, eile oli selleks Wizards, varem siin oli Bucksil ülihead koefid jne, 1.90 koefidega peab olema hea tabavusprotsent. Kui ei leia midagi super head, siis ei tasu torkida,
                            seni olen vägisi iga päev tahtnud vähemalt mõne mõtte kirja panna.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              Teine nulliring järjest, mida ma senimaani õppinud olen? Tuleb kasutada häid koefe, eile oli selleks Wizards, varem siin oli Bucksil ülihead koefid jne, 1.90 koefidega peab olema hea tabavusprotsent. Kui ei leia midagi super head, siis ei tasu torkida,
                              seni olen vägisi iga päev tahtnud vähemalt mõne mõtte kirja panna.
                              Harrisel oli eile ikka meeletult sitt viskepäev kolmesed 1/6 ja kahesed olid vist veel hullema protsendiga... Panus sellessuhtes oli ju õigel kursil, et tal oli eile tõesti meeletult suur roll lihtsalt astus vale jalaga voodist välja. Sacramento Suns oli lihtsalt lõpus juba mündivise.

                              Kommentaar


                                #30
                                Täna ma arvan, et on suurte päev ja favoriidid võtavad enamasti kindlad võidu, seega natuke rohkem mõtteid kui tavaliselt.

                                1. Charlotte Hornets - Denver Nuggets

                                Kummagi meeskonna hooaeg ei ole alanud hästi, Denver on selgelt alla oma võimete mänginud ja Charlotte on vigastustega hädas.

                                Denver on parem meeskond ja ma arvan, et täna võetakse pigem kindel võit. Hornetsi poolt on Batum ja Zeller endiselt väljas. Samuti on tagameeste osas pink õhuke ja Walker peab pea terve kohtumise rassima.

                                Minu valik on Denver -2,5, mis on marathonbetis 1.98 kofiga.

                                2. Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies.

                                Memphis on võimsalt alustanud, Dallas on täiesti kohutavalt mänginud. Ma loodan, et Memphis on tahtmist täis ja mängitakse samasuguse energiaga nagu suurte vastu tehti, siis ei tohiks nende võidus mingit kahtlust olla.

                                Minu valik on Memphis -4,5 2.02 koefiga.

                                3. Lakers - Wizards.

                                Jällegi Wizards on favoriit ja seni suurepäraselt mänginud, arvan, et ka seekordd võetakse järjekordne kindel võit.

                                Wizards -6 on 1.95 koefiga marathonis.

                                4. Miami - San Antonio

                                San Antonio on jätkuvalt võimas ja ma arvan, et võetakse kindel võit. Whiteside on Miami poolt väljas. Miami pole seni hästi mänginud ja nende õnneks on kohtutud nõrkade tiimidega, esimene tõeline väljakutse lõppeb neile eeldatavasti kindla kaotusega.

                                San Antonio -4,5 on 1.99 koefiga.

                                5. Nets - Cavaliers

                                Netsi kaitse on kohutav, seega ma arvan, et Cavaliers viskab täna oma hooaja punktide rekordi. Minu valik on Cavaliers üle 117,5 punkti 1.909 koefiga.

                                6. Oklahoma - Indiana mängus on sama mõte, Indiana kaitse on kehva, eile oli võimas mäng ja ma arvan, et täna ei suudeta kõva lahingut anda. Seega võtan Oklahoma üle 114,5 punkti koefiga 1.86.

                                7. 76ers - Rockets.

                                Ariza ja Paul on küll väljas, aga ma siiski kipun arvama, et 76ers on veidi ülehinnatud. Tugevatega on kolm korda mängitud ja kõik korrad pigem kindlalt pähe saadud, ma arvan, et Rockets on motiveeritud peale kaotust Memphisele ja võidab selle kohtumise.

                                Minu valik on Rockets -3,5 1.92 koefiga.

                                8. Suns - Jazz

                                Jazz võib olla veidi väsinud, aga Suns on seni suurte vastu olnud kohutav ja ma arvan, et lõpuks Jazz tahab seda kohtumist väga võita ja ma valin nende -7 koefiga 1,97.

                                Soovitan vaadata koosseisud ära, äkki mõni Jazzi mängija saab puhkust ja sellisel juhul ei tasu proovida seda mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X