320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

karl54 nba blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    karl54 nba blogi

    Vahepeal on läinud päris hästi, kuigi see aasta on olnud raske ennustada, palju üllatusi on olnud. Aga hooaja lõpuni siis jagan siia ka oma mõtteid.

    #2
    Ma küll juba teise teemasse kirjutasin, aga täna hakkas siis silma Denveri - Sunsi mäng.

    Üle/Alla punktide liin on hetkel 229

    Denveri viimasest 5. mängust on vaid ühes tulnud üle selle.

    Sunsi viimasest 5. mängus pole kordagi üle 229 punkti visatud.

    Seega minu valik on alla 229 punkti. Marathonbetis on koef 1.96

    Kommentaar


      #3
      Eilne panus kaotas täiega

      1. Portland - Memphis

      Siin mängus on tegelikult selge, et Memphis motiveerituna peaks selle mängu ära võtma. Neljas koht on käega katsuda ja ma usun, et Memühis tahab täna võita. Seega ma usun, et Memphis ei hakka täna jamama ja paneb oma paremuse maksma.

      Memphise võit 2.06

      2. Knicks - Charlotte. Kaks kehvas vormis meeskonda, aga üks meeskond on siiski selgelt parem ja viimasel ajal on ka mängitud paremini. Seega Charlotte 1.96 tundub väga hea koef.

      3. Bulls - Miami. Kuigi ei tahaks Bullsi mänge väga puutuda, siis Miami +7 1.96 koefiga on väga kaasa kiskuv ja Miami praegust vormi arvestades vägagi lubav.



      Kui eelmises postis mainitud kolme mängu mängin kindlasti kaasa, siis on veel mõte, mida analüüsida ja pigem mängin seda.

      Boston Celtics - Orlando Magic

      Üle/Alla liin on 212,5 punkti marathonis.

      Millal viimati Bostoni mängus tuli alla 212 punkti?

      Pigem võiks küsida, millal viimati tuli alla 220 punkti. Viimaases neljas mängus on tulnud ilusti üle 220. Ehk miks mitte ka seekord. Orlando on muidugi päris kehvas hoos. Aga ka nende viimasest 5. mängust lausa kolmes on tulnud üle 212 punkti.
      Bostoni mängud on väga harva madalaskoorilised ja statistika räägib ka pigem suureskoorilise mängu kasuks.
      Last edited by karl54; 27.01.17, 12:26. Põhjus: Väike täiendus

      Kommentaar


        #4
        Mida arvad Portlandi - Memphise U207,5?

        On teada, et Memphise mängudes suht väiksed skoorid. Viimasest viiest mängust neil ainult 2tk over olnud. Aga Portland pole päris Rocketsi masti meeskond, kes 119 puntki laduda võiks.
        Portlandil sama. Viimasest viiest 2tk over olnud. Kodus küll vähe paremini läinud, aga vastas siiski Memphis ja usun, et neil läheb raskeks.

        Kuna koef on 1,91 siis paistab täitsa mõistlik.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          Mida arvad Portlandi - Memphise U207,5?

          On teada, et Memphise mängudes suht väiksed skoorid. Viimasest viiest mängust neil ainult 2tk over olnud. Aga Portland pole päris Rocketsi masti meeskond, kes 119 puntki laduda võiks.
          Portlandil sama. Viimasest viiest 2tk over olnud. Kodus küll vähe paremini läinud, aga vastas siiski Memphis ja usun, et neil läheb raskeks.

          Kuna koef on 1,91 siis paistab täitsa mõistlik.
          Jah tundub päris hea variant, kuna ma usun Memphise võitu, siis toon statistikat ka juurde. Memphis on võitnud 27 mängu see hooaeg, 20 võidumängus tuli alla 207 punkti. Enamus võidud kus on tulnud üle 207 punkti on tiimide vastu, kelle mängudes tuleb palju punkte, nt Rockets, Warriors ja Denver olid seal sees.

          Ehk siis kui Memphis võidab siis enamasti me ei näe palju punkte.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Eilne panus kaotas täiega

            1. Portland - Memphis

            Siin mängus on tegelikult selge, et Memphis motiveerituna peaks selle mängu ära võtma. Neljas koht on käega katsuda ja ma usun, et Memühis tahab täna võita. Seega ma usun, et Memphis ei hakka täna jamama ja paneb oma paremuse maksma.

            Memphise võit 2.06

            2. Knicks - Charlotte. Kaks kehvas vormis meeskonda, aga üks meeskond on siiski selgelt parem ja viimasel ajal on ka mängitud paremini. Seega Charlotte 1.96 tundub väga hea koef.

            3. Bulls - Miami. Kuigi ei tahaks Bullsi mänge väga puutuda, siis Miami +7 1.96 koefiga on väga kaasa kiskuv ja Miami praegust vormi arvestades vägagi lubav.



            Kui eelmises postis mainitud kolme mängu mängin kindlasti kaasa, siis on veel mõte, mida analüüsida ja pigem mängin seda.

            Boston Celtics - Orlando Magic

            Üle/Alla liin on 212,5 punkti marathonis.

            Millal viimati Bostoni mängus tuli alla 212 punkti?

            Pigem võiks küsida, millal viimati tuli alla 220 punkti. Viimaases neljas mängus on tulnud ilusti üle 220. Ehk miks mitte ka seekord. Orlando on muidugi päris kehvas hoos. Aga ka nende viimasest 5. mängust lausa kolmes on tulnud üle 212 punkti.
            Bostoni mängud on väga harva madalaskoorilised ja statistika räägib ka pigem suureskoorilise mängu kasuks.
            Miami +7 on ikka väga magus.

            Kommentaar


              #7
              Alguses ehmastasin ära, kui tuli uudis, et Whiteside ei mängi, aga siis tuli ka Bullsi kohta head infot ja koefid jäid samas, ehk panin ka Miami võidule, 6. järjestikune, ehk võimas. Charlotte ja Memphis suutsid kuidagi ära kaotada. Boston jätkas oma võimast punktide loopimist, ehk siin siis 2/4 ja miinus taaskord.

              Kommentaar


                #8
                Bucks on praegu kehva, ikka väga, seega Bostoni võit 1.70 ringis on kohustuslik panus mulle, aga -4,5 või -5,5 on kidnlasti ahvatlevad, kui õhtul püsivad sellisena need liinid nagu praegu ja mingeid ootamatuid vigastusi pole, mängins ka mingit miinust.

                Kommentaar


                  #9
                  Nii, Horford kahjuks jälle ei mänginud, ehk Bostonil oli kaks algu meest väljas, lõpus hakkasid jamama ja asi läks lisaajale, aga tuli ära ikkagi. Miinust lõpuks ei julgenud panna õnneks, samas ka lihtsalt võidu koef oli magus. Ma tegin panused hommikul, siis veel lootsin, et Horford mängib. Jälle näitab kui kehvas seisus Bucks on.

                  Hetkel siis tagasihoidlik 3/6

                  Kui arvestada minu optmistlikku miinust -4,5, -5,5 siis 3/7

                  Kommentaar


                    #10
                    Bettisin esimest korda NBA oma elus osaliselt tänu sinu tipile - 3way ja -4.5 Celticule. Ise olin loll, et 3way võtsin muidugi 2way asemel, aga päris unlucky ikka

                    Kommentaar


                      #11
                      Jah teine poolaeg läks täitsa käest ära, esimese poolaja järel tundus, et tuleb sellinne rahulik 20 punnine võit.

                      Kommentaar


                        #12
                        Pelicans - Wizards. Kuigi Pelicans on olnud viimasel ajal täitsa okei, võideti San Antoniot ja ilma Daviseta Cavaliersi, siis Wizards on hetkel suht pidurdamatus hoos ja saame näha, kas nende hea hoog saab täna jätku, ma arvan, et saab ja 1.90 on koef mida ma kasutamata ei jätta.

                        Bulls on kriisis, viimati kaotati Miamile kindlalt, nüüd tuleb vastu veel üks väga heas hoos tiim, 76ers on mänginud väga hästi ja nt +6 või +7 tunduvad väga magusad täna.

                        Kommentaar


                          #13
                          Mulle tundub see Bullsi ja 76ers kohtumine kahtlane. Endale meeldib sellest kohtumisest 76ers punktid üle 98.

                          Kommentaar


                            #14
                            Denver - Lakers.

                            Denveri -3,5, koef on 2 lähedal, marathonbetis -1,98.

                            Denver on võitnud 3 mängu järjest, ollakse liikumas viimase playoffi koha peale, samal ajal on LAkers kaodanud 3 mängu järjest ja koos Netsiga jagatakse kõige kehvema tiimi staatust praegu, vähemalt vormi mõttes. viimasest 10. mängust on võidetud vaid kaks.

                            Need Lakersi kolm kaotus on kõik olnud pigem kindlad, rohkem kui 5 punktise vahega. Denveri viimased 3 võitu on olnud kindlad, rohkem kui 5 punktise vahega.

                            Ehk lähen selle peale, et parem tiim on seekord ka motiveeritud ja midagi juhuse hooleks ei jäta, ootan pigem kõvasti suuremat võitu kui liini -3,5 punktine edu.

                            Kommentaar


                              #15
                              Milwaukee Bucks - Boston Celtics

                              Bucksi koef on 2.42 coolbetis hetkel, mujalt saab ehk isegi veidi parema koefi. +3,5 on ka huvitav.

                              Haywardi ränk vigastus võib anda Bostonile põntsu. Morris on samuti väljas. Eile oli kõva lahing Cavaliersiga ja väike väsimus võib sees olla. Bucks on hea tiim ja tugeva kaitsega. Ma arvan, et täna on Bucksil super võimalus võita ja ma ei susu, et seda kohtumist suurelt kaotatakse.

                              Ehk siis Bucksi võit ja 2.5 koefi pakuvad parimad saidid hetkel.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X