320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Gianluigi Donnarumma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    OptaPaolo
    99 - Gianluigi #Donnarumma (AC Milan) made 99 saves in the Serie A 2016/17, no goalkeeper made more. Wonderful.
    red hot #99
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #17
      Kas ma usun, et Juve suudaks hiidudega palgarallis olla. Jah (sest meeskond teab, kui oluline on stabiilne esikinnas)
      Kas ma usun, et Donnarumma lõpetab Juves. Ei.
      Kas ma usun, et Raiola tegelikult ka tõsiselt kahtleb Milani uutes omanikes. Jah.

      Mino on seda "ma tahan näha, et Milani hiinlased on tõsiste plaanidega" plaati kuidagi väga kaua peal hoidnud ja eks see kummaline on, et see üleostmine käib mingite juppide kaupa (nüüd juba poolteist aastat või on isegi rohkem?) ja siiani pole vist päris selgust, et kes klubi juhtima hakkab. Kust peaks tulema see väikenegi kindlus, et Milan tõuseb tagasi suurte sekka (ei mõtle siinkohal ainult tabelikohta vaid pigem klubi brändi kui sellist). Hetkel kimavad tiimist isegi Roma ja Inter mööda, rääkimata muust Euroopast. Image rights on eniveis vist Raiola käes ehk selles plaanis oleks Raiolal meibi isegi rahaliselt kasulikum minna temaga kohe suuremasse klubisse, kus ta oleks ülemaailmne postripoiss kui jääda Milani, kus on reaalne oht, et ta oleks kohalik postripoiss.

      Aga eks pall lõppeks on muidugi uute omanike käes ja kogu see keiss jääb vist sinna taha, et ma personaalselt olen üsna suur uute omanike skeptik, sest nii venivat ja hämarat kummivenitamist nagu see Milani ülevõtt väga ei mäletagi. Hetkel on seis suures plaanis selline, et Juventusel saab umbes 11 venda rohkem või sama palju palka kui Milani suurima palgaga düüd (eeldame, et need numbrid, mis läbi käivad on enamvähem täpsed) ja ilmselgelt läheb vaja etteotsa uusi düüde, kes löövad m*nni lauale ja ütlevad "okei, me oleme nüüd ka suurte meeste mängumaal". Noh, näis. Ma veitsa kahtlen.

      Kommentaar


        #18
        The King is dead, long live the King!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #19
          @eika - kas sa arvad, et Donnarumma lahkub kohe-kohe Milanist?
          [ ] - 100%
          [ ] - 90%
          [ ] - 80%
          [ ] - 70%
          [ ] - 60%
          [ ] - 50%
          [ ] - 40%
          [ ] - 30%
          [ ] - 20%
          [ ] - 10%
          [ ] - 10% > x, just trollin

          (contract 30.06.2018 ehk pole mõtet midagi teha, kui vaja edasi liigutada ja Mino laseb Milani rä-ä-äigelt üle. palga vahe saab sign-on boonuseks rääkida)

          mööda kimavad brändid mis hinnaga nad müüdi? ma ei viitsi tsekkida, a mu meelest olid rohkem (kahe peale kokku?) Paavli kui Diesel.

          hiinlaste skepsisega olen nõus, a see on teise teema jutt. ja Raiola on rääkinud nende puhul ka Zlatani palga maksmise võimekuse võimaluse toonides.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            professionaalne operatsioon, no Man City type shit.
            SanSiro4Ever


            @Buffon
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Stok
              Selliste tortidega saaks Yaya Touré suvel vabaagendina kätte. Gigio võib märki suudelda ja pisaraid valada, aga kui Raiola ütleb, et paki kindad kohvrisse, me läheme ... linna, siis nii see ilmselt ka olema saab. Ja saab kolme aasta pärast esimest korda liigas mängu.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #22
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Donnarumma: "Non è possibile, sempre loro"
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #24
                    Gigio – legendaarse Gigi mantlipärija
                    ...
                    "Ta suudab igal nädalal silma paista. Teda pole huvitav vaadata mitte ainult selle tõttu, et ta on väga noor, vaid ka seepärast, et ta on tõeliselt hea." - Joe Hart
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #25
                      Kauaks seda Donnarumma ülistamist siin jätkub? Selle mehe agent on Mino Raiola.

                      See tähendab seda, et selle koha siin võib rahuliku südamega varsti arhiivi panna.

                      Kommentaar


                        #26

                        Kommentaar


                          #27


                          Jumal tänatud, et see räige ülehaip oma muinasjutulise lõpu leidis. Kaob koos balotilliga ajaloo prügikasti. Nüüd saavad Scuffet ja teised päris kollkiiprid koondise värve kaitsma hakata. Võite teema lukku panna.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #28
                            Üks eksimus teeb kohe maailma ühe potensiaalikaima väravavahi nii halvaks, et temast asja ei saa?

                            Kaugele te oma eluga jõudnud olete selle ajaga, kui see kutt on 18 aastasena Milani esi vv.

                            Kommentaar


                              #29
                              nii ...
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                Õige ka. Klubi ei saa olla ühe vitupea agendi pantvang. Ma eelistaks küll pingile Citysse müüki, aga samas annab pingile panemine ka tugeva signaali, et klubiga ei nussita. Üldiselt kiidan otsustavust. talle on pakutud 3,5 hooajapalka, mis on ühele 18 aastasele päris hea ma arvan. Raiola ahnus on piiritu ning kui ka jääb, siis hakkame iga suvi lugema seebiooperit a la Pogba. Donnarumma võiks muidugi ise otsustavust näidata nagu Hamsik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X