320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks ma teist vooru järjest saan ainult ühe tasuta vahetuse teha, teise eest võetakse -4p, eelmine voor kaotasin juba 4p sest tegin teise vahetuse ka?

    Kommentaar


      Algselt postitas joonas14 Vaata postitust
      Miks ma teist vooru järjest saan ainult ühe tasuta vahetuse teha, teise eest võetakse -4p, eelmine voor kaotasin juba 4p sest tegin teise vahetuse ka?
      Igas voorus tuleb sulle üks tasuta vahetus juurde, kui õigesti mäletan.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Igas voorus tuleb sulle üks tasuta vahetus juurde, kui õigesti mäletan.
        Mäletad õigesti. Igas voorus üks tasuta üleminek ja kui ühel nädalal ei tee üleminekut, siis kaks tasuta üleminekut, aga mitte kunagi rohkem kui kaks. Ehk siis kas ei tee ühel nädalal üleminekuid või viiel, maksimaalselt kaks tasuta üleminekut.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Alliku värav 22' Paidele. Telepildis jooksis samal ajal kordus. Nii telekommentaator kui Soccerneti tekstikommentaator väitsid, et söötja võis olla Kams.
          Protokollis pole söötjat.
          Kas oleks tõe huvides mõtet täpsustada, küsida kasvõi mängijatelt üle?

          Mängu lõpus näidatud väravakordusest pole samuti näha, kes palli Allikule tagant söötis, ainuke väljakumängija, keda polnud kaadris, oli Pürg. Tõenäoliselt peaks söödupunkti saama Pürg.
          Kams ei saa kindlalt ja taevast pall Allikule ei kukkunud.

          Kommentaar


            Ei saa fantasys vahetusi teha telefonis üldse, keegi oskab aidata? Tähtaeg suht kohe ja ei lase klikates ja vahetusi tehes midagi teha ehk et jääb algne vend sisse...ei saa nii telefoni kui ka arvuti formaadis

            Kommentaar


              Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
              Ei saa fantasys vahetusi teha telefonis üldse, keegi oskab aidata? Tähtaeg suht kohe ja ei lase klikates ja vahetusi tehes midagi teha ehk et jääb algne vend sisse...ei saa nii telefoni kui ka arvuti formaadis
              Mitte kumbki ei toimi - telefon ega arvuti? Mis siis juhtub, kui arvutiversioonis drag-and-drop vahetuse teed? Kas salvestamisnuppu ikka vajutad?

              Palun kirjelda täpsemalt, tee screenshot või siis võime teha ekraanijagamisega skaibikõne: veiko.kampura. Palun kirjuta mulle privaatselt.

              Kommentaar


                Automaatse vahetuse järjekord see voor ei toiminud. Vahetuste järgi pidi Leverocki asemel Rääbis sisse tulema aga tuli Mööl hoopis (kolme kaitsja reegel on täidetud).

                Kommentaar


                  Käisin üle mingi aja vaatamas oma meeskonda ja mul on muidugi Pauri tõttu 3 Kalju ja 3 Levadia meest. Nende meeste 62 punkti asemel tuligi hoopis null. Fuck this shit. Järgmine hooaeg ehk proovib uuesti
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                    Automaatse vahetuse järjekord see voor ei toiminud. Vahetuste järgi pidi Leverocki asemel Rääbis sisse tulema aga tuli Mööl hoopis (kolme kaitsja reegel on täidetud).
                    Nüüd peaks korras olema.

                    Kommentaar


                      Kas Markovych mitte ei suunanud palli Subbotinile 24' (2:0).Protokollis söötja puudub.

                      Kommentaar


                        Levadia-Kalev - 54' andis Järvale söödu Laur.

                        Kommentaar


                          Mul on mäng täiesti veendunud, et mul saab olla ainult üks tipuründaja ja teine ründaja on alati viies keskpoolik ja üks keskpoolik on kaitse. Kolme ründajat korraga väljakule saata ei ole mingi imenipiga võimalik. Üldse poolkaitsete ja ründajate vahetamine ei ole võimalik.


                          Update: Peale pikka klõbistamist ja kombineerimist sain meeskonna asetuse jälle korda ja toimima.
                          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                            Mul on mäng täiesti veendunud, et mul saab olla ainult üks tipuründaja ja teine ründaja on alati viies keskpoolik ja üks keskpoolik on kaitse. Kolme ründajat korraga väljakule saata ei ole mingi imenipiga võimalik. Üldse poolkaitsete ja ründajate vahetamine ei ole võimalik.


                            Update: Peale pikka klõbistamist ja kombineerimist sain meeskonna asetuse jälle korda ja toimima.
                            Siin pole midagi imelikku. Fantasy üritab järgida Eesti koondise taktikat.
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Djermanovic sai väravasöödu kuigi Neemelo ise lõi posti ja lõi postist tagasi põrkunud palli võrku. See ei lähe kokku eriti varasema väravasöötude loogikaga, kus esmase löögi tõrjumisel/ebaõnnestumisel väravasöötu kirja ei saanud.

                              Kommentaar


                                Ilmselt 100x juba küsitud, aga kust pärineb see info, mis kinnitab fantasy data? jalgpall.ee paistab?

                                Küsin, sest Järvelaid on ilma jäänud väravasöödust, hoolimata videost (Mihkel Järviste? ) nähtu põhjal ja soccerneti enda protokolli alusel ütleks, et kindlasti hoopis tema selle andis. Igaksjuhuks ootasin kuniks "punktid kinnitatud" linnuke tuli, enne kui küsimuse tõstatasin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X