Lehekülg 25, kokku 25 EsimeneEsimene ... 152122232425
Näidatakse tulemusi 481 kuni 498, kokku 498

Teema: PL Fantasy

Algupärane

Tänud teada andmast, mängijate kuvamisel oli viga sees, mis avaldus seetõttu, et osadel võistkondadel polnud ses voorus mänge. Nüüd korras.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2004

Algupärane

Tundub, et mingi tehniline rike on tekkinud. Mul pole hetkel ühestki võistkonnast üle 2 mängija, kuid mingil põhjusel me Debelkot võtta ei saa, kuigi Levadiast samuti hetkel vaid 2 mängijat. Kas enam siis pole seda reeglit, et ühest tiimist tohib 3 võtta?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tammeka võiduvärava söödupunkti saajaks peaks nagu protokolli kantama Sten Reinkort, kes mängis palli Slaschevile

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas olavik Vaata postitust
    Tundub, et mingi tehniline rike on tekkinud. Mul pole hetkel ühestki võistkonnast üle 2 mängija, kuid mingil põhjusel me Debelkot võtta ei saa, kuigi Levadiast samuti hetkel vaid 2 mängijat. Kas enam siis pole seda reeglit, et ühest tiimist tohib 3 võtta?
    Kirjuta mulle palun privaatselt (privaatsõnumiga, skype: veiko.kampura, või mis iganes), mis veateate sa saad ja keda kelle vastu vahetada soovid.

Algupärane

Mitu korda on küsitud, miks Andrea Liotti (Paide LM) penaltitõrje eest pole punkte antud. Vastan siin avalikult: EJL on hetkel märkinud selle penalti möödalööduks, mitte tõrjutuks. Kui jalkaliit andmed korda teeb, siis arvutatakse ka Fantasys punktid ringi.

JK Rada#10
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Miks ma teist vooru järjest saan ainult ühe tasuta vahetuse teha, teise eest võetakse -4p, eelmine voor kaotasin juba 4p sest tegin teise vahetuse ka?

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas joonas14 Vaata postitust
    Miks ma teist vooru järjest saan ainult ühe tasuta vahetuse teha, teise eest võetakse -4p, eelmine voor kaotasin juba 4p sest tegin teise vahetuse ka?
    Igas voorus tuleb sulle üks tasuta vahetus juurde, kui õigesti mäletan.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Igas voorus tuleb sulle üks tasuta vahetus juurde, kui õigesti mäletan.
    Mäletad õigesti. Igas voorus üks tasuta üleminek ja kui ühel nädalal ei tee üleminekut, siis kaks tasuta üleminekut, aga mitte kunagi rohkem kui kaks. Ehk siis kas ei tee ühel nädalal üleminekuid või viiel, maksimaalselt kaks tasuta üleminekut.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Alliku värav 22' Paidele. Telepildis jooksis samal ajal kordus. Nii telekommentaator kui Soccerneti tekstikommentaator väitsid, et söötja võis olla Kams.
    Protokollis pole söötjat.
    Kas oleks tõe huvides mõtet täpsustada, küsida kasvõi mängijatelt üle?

Mängu lõpus näidatud väravakordusest pole samuti näha, kes palli Allikule tagant söötis, ainuke väljakumängija, keda polnud kaadris, oli Pürg. Tõenäoliselt peaks söödupunkti saama Pürg.
    Kams ei saa kindlalt ja taevast pall Allikule ei kukkunud.

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Ei saa fantasys vahetusi teha telefonis üldse, keegi oskab aidata? Tähtaeg suht kohe ja ei lase klikates ja vahetusi tehes midagi teha ehk et jääb algne vend sisse...ei saa nii telefoni kui ka arvuti formaadis

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Ei saa fantasys vahetusi teha telefonis üldse, keegi oskab aidata? Tähtaeg suht kohe ja ei lase klikates ja vahetusi tehes midagi teha ehk et jääb algne vend sisse...ei saa nii telefoni kui ka arvuti formaadis
    Mitte kumbki ei toimi - telefon ega arvuti? Mis siis juhtub, kui arvutiversioonis drag-and-drop vahetuse teed? Kas salvestamisnuppu ikka vajutad?

Palun kirjelda täpsemalt, tee screenshot või siis võime teha ekraanijagamisega skaibikõne: veiko.kampura. Palun kirjuta mulle privaatselt.

Reservmängija Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Automaatse vahetuse järjekord see voor ei toiminud. Vahetuste järgi pidi Leverocki asemel Rääbis sisse tulema aga tuli Mööl hoopis (kolme kaitsja reegel on täidetud).

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Käisin üle mingi aja vaatamas oma meeskonda ja mul on muidugi Pauri tõttu 3 Kalju ja 3 Levadia meest. Nende meeste 62 punkti asemel tuligi hoopis null. Fuck this shit. Järgmine hooaeg ehk proovib uuesti
    Joga Bonito!!!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Automaatse vahetuse järjekord see voor ei toiminud. Vahetuste järgi pidi Leverocki asemel Rääbis sisse tulema aga tuli Mööl hoopis (kolme kaitsja reegel on täidetud).
    Nüüd peaks korras olema.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kas Markovych mitte ei suunanud palli Subbotinile 24' (2:0).Protokollis söötja puudub.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Levadia-Kalev - 54' andis Järvale söödu Laur.

Reservmängija Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Mul on mäng täiesti veendunud, et mul saab olla ainult üks tipuründaja ja teine ründaja on alati viies keskpoolik ja üks keskpoolik on kaitse. Kolme ründajat korraga väljakule saata ei ole mingi imenipiga võimalik. Üldse poolkaitsete ja ründajate vahetamine ei ole võimalik.
    https://i.imgur.com/DUcSpGt.png

Update: Peale pikka klõbistamist ja kombineerimist sain meeskonna asetuse jälle korda ja toimima.
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
    Mul on mäng täiesti veendunud, et mul saab olla ainult üks tipuründaja ja teine ründaja on alati viies keskpoolik ja üks keskpoolik on kaitse. Kolme ründajat korraga väljakule saata ei ole mingi imenipiga võimalik. Üldse poolkaitsete ja ründajate vahetamine ei ole võimalik.
    https://i.imgur.com/DUcSpGt.png

Update: Peale pikka klõbistamist ja kombineerimist sain meeskonna asetuse jälle korda ja toimima.
    Siin pole midagi imelikku. Fantasy üritab järgida Eesti koondise taktikat.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud