320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Fantasy's suvist üleminekute akent ei avatagi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
      Kas Fantasy's suvist üleminekute akent ei avatagi?
      Üleminekuperioodi viimasel nädalal.
      Algselt postitas wiiner Vaata postitust
      Piiramatu arv vahetusi on lubatud mängunädalate #19 ja #20 vahel ehk siis 20. juuli 18:00 kuni 27. juuli 18:00.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        nojah, eks ma pean siis leppima sellega, et mul on ühtäkki kahest klubist rohkem kui kaks mängijat platsil

        Kommentaar


          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
          nojah, eks ma pean siis leppima sellega, et mul on ühtäkki kahest klubist rohkem kui kaks mängijat platsil
          Koosseisu salvestades peaks ta andma teate, et nii ei saa.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Aga ei pea ju salvestama, kui muudatusi eelmise vooruga võrreldes teha ei taha
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Kas meeskondade statistikat stiilis suurima pangaga, enim vahetusi teinud jne on ka tulemas või ma ei leia? Premmi omas vististi midagi taolist kunagi oli tuleb meelde
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                lisage Mööl ka Tallinna Kalevi listi. tänud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Koosseisu salvestades peaks ta andma teate, et nii ei saa.
                  Mul on kolm Levadia mängijat ja kolm Kalju mängijat ja koosseis kenasti salvestatud. Kolmas kalju mees on Paur, kes Tammekast üle läks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                    Mul on kolm Levadia mängijat ja kolm Kalju mängijat ja koosseis kenasti salvestatud. Kolmas kalju mees on Paur, kes Tammekast üle läks.
                    Ok, nüüd saadeti meili peale kuri kiri, et ma ära muudaks.

                    Kommentaar


                      See on paras nali, et meeskonna vastavalt reeglitele paika panemiseks peaksin veel 4 punkti ka mängule loovutama? Tänu Pauri klubivahetusele ja sellele, et mul pole enam ühtegi tasuta üleminekut (tegin üleminekud enne Pauri klubivahetust) on mul ainult variant maksta 4 punkti mängija ülemineku eest või saada kõigilt Kalju mängijatelt 0 punkti? Sain õigesti aru? Või reegel puudutab ainult vooru koosseisu, mitte kogu meeskonda?
                      https://www.facebook.com/FellinJK

                      Kommentaar


                        Mul on ka nüüd nii Kaljust, kui Levast 3 meest, tänu Pauri üleminekule
                        Ei kavatse küll enda punkte raiskama hakata, et vahetusi teha, klaarigu see kuidagi paremini ära.

                        Kommentaar


                          Sama lugu, 4 punkti läheks Pauri tõttu kaotsi. Loogiline ja ka aus oleks sellisetes olukordades, et lisandub üks tasuta üleminek.

                          Kommentaar


                            Jääbki nii, et selle Pauri ülemineku tõttu peangi oma tasuta ülemineku sellele raisakama?
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Endal 4 meest Kaljust, jätangi vast suve lõpuni nii, kui just Telešit pikemalt pingile ei istutata.

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et põhimõtteliselt on ka võimalus ikkagi mitte midagi teha ehk miinuspunkte ei pea võtma, lihtsalt selle "üleliigse" kolmanda mängija, antud juhul siis Pauri eest punkte tabelisse ei saa, vahet pole, palju ta neid reaalselt kogub.

                                Aga üldiselt...

                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Üleminekuperioodi viimasel nädalal.
                                ...andke andeks, aga see reegel on teil küll osalejate suhtes ebaõiglane. Wildcard peaks minema kasutatavaks suvise akna avanedes ja siis on juba igaühe oma asi, millal ta selle käiku laseb, kas kohe või vahetult enne akna sulgumist. Täna on muidugi juba hilja midagi muuta, aga järgmiseks aastaks tõsine soovitus selles osas asjad ümber vaadata. Võtke sellistes asjades kas või näiteks Premier League fantasyst eeskuju, ei pea alati ise jalgratast leiutama:

                                The Wildcard chip can be used twice a season. The first wildcard will be available from the start of the season until 29 Dec 14:00. The second wildcard will be available after this date in readiness for the January transfer window opening and remain available until the end of the season.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X