320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poom andis eile kaks väravasöötu soccerneti protokolli järgi(mängus tundus ka). Fäntasis on üks märgitud.
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Algselt postitas mg Vaata postitust
      Poom andis eile kaks väravasöötu soccerneti protokolli järgi(mängus tundus ka). Fäntasis on üks märgitud.
      Video põhjal ta lõi pigem pallist mööda ja esimene sööt läks Salistele.

      Kommentaar


        Lükkasin pooliku asemel kaitsja koosseisu. Kaitsja jäi pooliku kohale ning formatsioon, mis oleks pidanud 3-4-3 pealt 4-3-3 peale minema, ei muutunud. Kaitsjat kaitseliini liigutada ei õnnestu.

        Kui proovin veel poolkaitsjat ja kaitsjat vahetada, jookseb süsteem kokku.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Lükkasin pooliku asemel kaitsja koosseisu. Kaitsja jäi pooliku kohale ning formatsioon, mis oleks pidanud 3-4-3 pealt 4-3-3 peale minema, ei muutunud. Kaitsjat kaitseliini liigutada ei õnnestu.

          Kui proovin veel poolkaitsjat ja kaitsjat vahetada, jookseb süsteem kokku.
          Mul endal toimib probleemideta, aga wiiner vaatab üle.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Lükkasin pooliku asemel kaitsja koosseisu. Kaitsja jäi pooliku kohale ning formatsioon, mis oleks pidanud 3-4-3 pealt 4-3-3 peale minema, ei muutunud. Kaitsjat kaitseliini liigutada ei õnnestu.

            Kui proovin veel poolkaitsjat ja kaitsjat vahetada, jookseb süsteem kokku.
            Vea põhjust pean veel uurima, aga tegin korda.

            Kommentaar


              See on küll nüüd müstika, miks Paide ja Kure mängus Neemelo nimele jäi värav. See pall poleks mitte mingi valemiga väravasse läinud ilma väravavahi puuteta.

              Kommentaar


                Gando värav peaks ilma sööduta tulema, sest põrkus Subbotinist pall talle ette?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                  Gando värav peaks ilma sööduta tulema, sest põrkus Subbotinist pall talle ette?
                  Aga nii ju ongi?
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Aga nii ju ongi?
                    Soccerneti mängu ülevaates oli sööduandja märgitud. Ametlikus EJL omas pole jah märgitud, aga see on kinnitamata ka.

                    Kommentaar


                      Väike spikker: kui EJL on avaldanud mängu väravate video, siis on 99,9 % tõenäosusega ka söötjad lõplikult paigas.

                      Kommentaar


                        Miks ma oma punkte ei näe? Keskmised punktid ja maks punktid olemas, minu punktide kohal on küsimärk.

                        E: Okei, kui ma vajutan liigad. Edasi mängunädal, siis on olemas. Aga siiski, miks avalehel pole.

                        Kommentaar


                          Kas pärast 18. vooru seoses üleminekuakna avanemisega on võimalik taas teha piiramatu arv vahetusi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kas pärast 18. vooru seoses üleminekuakna avanemisega on võimalik taas teha piiramatu arv vahetusi?
                            Jah, piiramatu arv vahetusi on lubatud mängunädalate #19 ja #20 vahel ehk siis 20. juuli 18:00 kuni 27. juuli 18:00.

                            Kommentaar


                              Mis loogikaga Ugge värav Juhkami omaväravaks läks? Videost tundus ikkagi, et Ugge jalgade põrkest läks see pall sisse.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Miks ma oma punkte ei näe? Keskmised punktid ja maks punktid olemas, minu punktide kohal on küsimärk.

                                E: Okei, kui ma vajutan liigad. Edasi mängunädal, siis on olemas. Aga siiski, miks avalehel pole.
                                Endal ka küsimärk. Miks?
                                Lõvi helistab põlevale ringile:
                                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X