320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Subbotinile andis 30' palli Markovych
    Kirss sai 84' söödu Elhilt
    Kas söödud jäävadki protokolli kandmata ja fantasys arvestamata?

    Kommentaar


      Lisasin need söödud.

      Kommentaar


        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
        See lause oli ilmselgelt halvasti sõnastatud. Parandasin selle ära ja lisasin ka juhendisse. Aga kirja eesmärk oli juhtida tähelepanu sellele, et oma võistkond tuleb korda teha, sest muidu rikutakse reegleid ja saadakse vähem punkte. Usun, et seda eesmärki see kiri kindlasti täitis.

        Sellest hoolimata vabandan segaduse pärast! Töötan selle kallal, et tekiks võimalus ise valida, millal piiramatu arvu vahetuste wildcardi rakendada. Järgmisel hooajal see kindlasti lisandub.

        KUIDAS MA OLEKSIN SAANUD KORDATEHA ??

        Vaatasin oma gmaili üle .

        Jah ma olen saanud e-maili 20.07 kell 18:21

        Muudatuste tähtaeg oli, aga : Mängunädal #18 20. juuli 18:00


        VÄGA HEA ORGUNN !!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
          KUIDAS MA OLEKSIN SAANUD KORDATEHA ??

          Vaatasin oma gmaili üle .

          Jah ma olen saanud e-maili 20.07 kell 18:21

          Muudatuste tähtaeg oli, aga : Mängunädal #18 20. juuli 18:00


          VÄGA HEA ORGUNN !!!!
          Sinu viidatud kiri saadeti hetkel veel toimumata mängunädala (#20) kohta, mille tähtaeg on 27. juuli 18:00.

          Meie süsteemi logi näitab, et sulle on kiri saadetud ka eelmise mängunädala kohta, kuid see pidi kohale jõudma oluliselt varem kui mängunädala tähtaeg ehk 20. juuli 18:00.

          Oskan pakkuda, et ehk maandus kiri mingil põhjusel sinu Gmaili spämmikaustas. Ehk on ta seal?

          Palun pöördu minu poole otse privaatsõnumi, skype'i (veiko.kampura) või muul moel. Leiame lahenduse.

          Kommentaar


            Jäi silma üks kasutaja, kellel 4 Kaljukat. Sellise olukorra kohta pole midagi öeldud. Ei järgne karistust?

            Kommentaar


              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Jäi silma üks kasutaja, kellel 4 Kaljukat. Sellise olukorra kohta pole midagi öeldud. Ei järgne karistust?
              Kirjutan selle ka juhendis lahti.

              Kommentaar


                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                Kirjutan selle ka juhendis lahti.
                Aga eelmise vooru tulemus jääb samaks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Aga eelmise vooru tulemus jääb samaks?
                  Jah. Ühtegi üleliigset punkti keegi sellisel juhul ei saa teenida.
                  Last edited by wiiner; 26.07.18, 09:40.

                  Kommentaar


                    Uuendage Fantasyt kah seoses värskete üleminekutega.

                    Levadia tõi just veel ühe välismaalase juurde.

                    Kommentaar




                      Keegi oskab seletada, mis siin toimub?

                      * Lepmets ründesse toodud ilma automaatse vahetuseta
                      * Lepmetsal 2 punkti, aga märgitud 0
                      * Vihmannil on märgitud 0 punkti, aga mängu see voor ei toimunud.
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Tänud teada andmast, mängijate kuvamisel oli viga sees, mis avaldus seetõttu, et osadel võistkondadel polnud ses voorus mänge. Nüüd korras.

                        Kommentaar


                          Tundub, et mingi tehniline rike on tekkinud. Mul pole hetkel ühestki võistkonnast üle 2 mängija, kuid mingil põhjusel me Debelkot võtta ei saa, kuigi Levadiast samuti hetkel vaid 2 mängijat. Kas enam siis pole seda reeglit, et ühest tiimist tohib 3 võtta?

                          Kommentaar


                            Tammeka võiduvärava söödupunkti saajaks peaks nagu protokolli kantama Sten Reinkort, kes mängis palli Slaschevile

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olavik Vaata postitust
                              Tundub, et mingi tehniline rike on tekkinud. Mul pole hetkel ühestki võistkonnast üle 2 mängija, kuid mingil põhjusel me Debelkot võtta ei saa, kuigi Levadiast samuti hetkel vaid 2 mängijat. Kas enam siis pole seda reeglit, et ühest tiimist tohib 3 võtta?
                              Kirjuta mulle palun privaatselt (privaatsõnumiga, skype: veiko.kampura, või mis iganes), mis veateate sa saad ja keda kelle vastu vahetada soovid.

                              Kommentaar


                                Mitu korda on küsitud, miks Andrea Liotti (Paide LM) penaltitõrje eest pole punkte antud. Vastan siin avalikult: EJL on hetkel märkinud selle penalti möödalööduks, mitte tõrjutuks. Kui jalkaliit andmed korda teeb, siis arvutatakse ka Fantasys punktid ringi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X