320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskan öelda vaid seda et tehnilistel põhjustel ei saa omaväravale söötjat protokolli lisada. Kui söötja on samast meeskonnast, kes omavärava lõi, siis saaks lisada, aga see pole enam see.

    Kommentaar


      Urmar, Pärnus lõi 31. minutil palli Beglarišvilile ette Kanter, mitte Alliku ehk väravasöötu ei ole.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Urmar, Pärnus lõi 31. minutil palli Beglarišvilile ette Kanter, mitte Alliku ehk väravasöötu ei ole.
        31' pigem rikošett ja - sööt Allikule,
        28' Sappinenile - sööt Beglarishvililt
        86' Allikule samuti - sööt Beglarishvililt,
        88' Beglarishvili resultatiivsel vabalöögil peatas palli ja - assist Poomile.

        Beglarishvililt 2 väravat ja 5 söötu!

        Hull voor, väravatesadu.

        56' Roosnupp- sööt Dudarevilt
        65' Biala - sööt Roosnupp
        86' Morelli - sööt Hunt

        70' Irie - sööt Ovsjannikov?

        40' Mašitšev - sööt Mööl

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust


          65' Biala - sööt Roosnupp
          Sööt siiski Andreevile

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Sööt siiski Andreevile
            Jah, Andrejevile.
            40' Mašitšev - sööt Möölilt ja peaks vast protokollides kõik paigas olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Urmar, Pärnus lõi 31. minutil palli Beglarišvilile ette Kanter, mitte Alliku ehk väravasöötu ei ole.
              Pigem siiski Alliku sööt, peaaegu üheaegne puude oli, aga ootan video kokkuvõtet, kus ka söödud kinnitusena tulevad.

              Kommentaar


                Flora 2. värav, söötja kpt. Lepistu

                Kommentaar


                  Söödu andja Berggreni võiks valikusse lisada.

                  Kommentaar


                    Ka uued Sillamäe mehed võiksid tulla

                    Kommentaar


                      Kogu üldtabel on maas ja vale. Või hakkas 0-st peale kuidagi? Korralik error hetkel mängus sees.

                      Kommentaar


                        Mis skeem selle 19. mängunädala kalju mänguga on? tuleb mingi mängude vahetus või tagant järgi arveldus?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                          Mis skeem selle 19. mängunädala kalju mänguga on? tuleb mingi mängude vahetus või tagant järgi arveldus?
                          Tuleb tagantjärele arveldus. Ehk siis see koosseis, mille täna määrate, läheb arvesse ka 1. augustil toimuval Trans-Kalju mängul.
                          Last edited by wiiner; 14.07.17, 13:00.

                          Kommentaar


                            Mul võistkonnas selline kurioosne lugu, et võistkonnas on kolm Narva Transi mängijat: Tamberg, Kotenko ja Poliakov. Vahetasin kunagi Poliakovi Volkovi vastu, aga üleminek pole siiani läbi läinud. Võistkonna leheküljel näitab mulle, et seal on Poliakov, kuid kui panen üleminekute lehele, siis seal vaatab vastu Volkov.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                              Mul võistkonnas selline kurioosne lugu, et võistkonnas on kolm Narva Transi mängijat: Tamberg, Kotenko ja Poliakov. Vahetasin kunagi Poliakovi Volkovi vastu, aga üleminek pole siiani läbi läinud. Võistkonna leheküljel näitab mulle, et seal on Poliakov, kuid kui panen üleminekute lehele, siis seal vaatab vastu Volkov.
                              Nüüd peaks korras olema.

                              Kommentaar


                                Sihuke huvitav olukord tekkis, et Rande üleminekuga Tammekast Paidesse on mul nüüd satsis kolm paidekat. Randel ei näita ka tänase mängu eelinfot avatari juures, on lihtsalt null punkti. Saan ma teda kasutada üleüldse või peaksin ülemineku tegema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X