320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tammeka - Flora 70' Alliku (Kuusk), 88' Koskor (Tšernjavski)

    Kommentaar


      Auhindade sektsioonist

      "Võrdsete punktide korral on eelis mängijal, kelle võistkonnas on tehtud vähem üleminekuid. Kui üleminekute arv on võrdne, siis võitja loositakse."

      See reegel vist vajaks pisut täpsustamist. Kas kogu arv üleminekuid? Ringi ja hooaja lõikes on kogu arv loogiline, aga kas mängunädala korral loeb kogu üleminekute arv või antud mängunädalal tehtud üleminekute arv?

      EDIT: ise küsin, ise vastan. Kogu üleminekute arv loeb igal juhul.

      Kommentaar


        Tammeka - Levadia mängus esimene sööt peaks kindlasti minema Kobzarile ning kui Morelli jääb väravalööjaks nö Teeveri rikošetiga väravas, siis peaks ka Kobzari sööt olema. Hetkel tal 0 söötu kirjas.

        Kommentaar


          Mul ei näita mitu punkti ma lõppenud vooru eest sain

          Kommentaar


            Ma ei saa üleminekut tehes Sillamäelt üle ühe mehe meeskonda tuua. Ütleb, et liiga palju kuigi ainus mees on Starodubtsev.

            Taustaks nii palju, et üritan kolm meest eemaldada - Kaljust, Transist ja Paidest. Asemele tuua Kaljust, Tartust ja Sillamäelt. Kõik peaks nagu kenasti sobima aga millegipärast ei annab veateate.
            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

            Kommentaar


              Algselt postitas danner Vaata postitust
              Tammeka - Levadia mängus esimene sööt peaks kindlasti minema Kobzarile ning kui Morelli jääb väravalööjaks nö Teeveri rikošetiga väravas, siis peaks ka Kobzari sööt olema. Hetkel tal 0 söötu kirjas.
              Loomulikult sai värava kirja Teever ja söödupunkti pealelööja Morelli.
              Värava autoriks märgitakse reeglina skoorinud meeskonna mängija, kes viimasena palli puudutas, tahtlikult või tahtmatult, ei mängi rolli.
              Kui aga palli puudutas viimasena kaitsva meeskonna mängija, siis hakatakse vaatama, kas pall läks väravasse rikošetist, kas muutis piisavalt suunda, kas oli tahtlik liigutus, kas oli tegu hoopis omaväravaga jne.
              Piltlikult kui Teeveri asemel oleks pall läinud rikošetist väravasse nt. Tammeka Kiidronist, oleks värava autoriks Morelli ja söötjaks Kobzar.

              Kommentaar


                Minu androidil teist n2dalat juba ei toimi m2ngijate vahetus...ehk nyyd sp j22bki mul Kiidron sisse 😠 enam arvutisse ei joua
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Minu androidil teist n2dalat juba ei toimi m2ngijate vahetus...ehk nyyd sp j22bki mul Kiidron sisse �� enam arvutisse ei joua
                  Proovi täpselt vahetuse märki tabada.

                  Kommentaar


                    Heh, mul vist väike probleem. Tegin üleminekutes vangerduse - Morelli välja ja Ferapontov sisse ja üleminekulehel nüüd ilusti viimane mees ka mul kirjas, aga koosseisu valides on endiselt Morelli meeskonnas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Heh, mul vist väike probleem. Tegin üleminekutes vangerduse - Morelli välja ja Ferapontov sisse ja üleminekulehel nüüd ilusti viimane mees ka mul kirjas, aga koosseisu valides on endiselt Morelli meeskonnas.
                      Tänud teada andmast. Nüüd peaks korras olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Tänud teada andmast. Nüüd peaks korras olema.
                        Voh, olemas. Aga üks mure veel -tehingu tulemusena peaks mul kontol olema 1,3 punkti. Hetkel näitab 0.

                        Kommentaar


                          Nüüd on selle Kõrre punase kaarti jama tõttu jälle fantasys miinuspunktid. See nüüd küll eriti korrektne ole?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                            Nüüd on selle Kõrre punase kaarti jama tõttu jälle fantasys miinuspunktid. See nüüd küll eriti korrektne ole?
                            On ju ikka. Mängija sai mängus punase, pidi väljakult lahkuma. See, et see hiljem tühistati, ei puutu asjasse.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              On ju ikka. Mängija sai mängus punase, pidi väljakult lahkuma. See, et see hiljem tühistati, ei puutu asjasse.
                              Oh jummel, topelt ebaõnn siis tolle vooruga.

                              Mis siis ikka tuleb üle elada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                                Voh, olemas. Aga üks mure veel -tehingu tulemusena peaks mul kontol olema 1,3 punkti. Hetkel näitab 0.
                                Endiselt see probleem lahendamata. Morelli - Ferapontovi tehingust pidanuks mul 1,3 p juurde tulema, aga näitab et mul 0p.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X