320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soovin teada, kas Costa Morais on meile tunud kui Liliu?
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Soovin teada, kas Costa Morais on meile tunud kui Liliu?
      Jah. Et andmed liiguksid võimalikult kiiresti ja juba mängude ajal oleks võimalik vaadata saadavaid punkte, siis kõik mängijad on nende nimedega, mis neil passis kirjas on.

      Muide: kui vajutad mängija info peale, kuvab täisnime, pilti, klubi, positsiooni ja sünniaega.
      Last edited by Kasper; 28.02.18, 21:18.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Hei seltsimehed, ühinege julgelt liigaga ka!

        Parool: ud27zcnkjr

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Vajuta "Liigad". Seal on kaks varianti: "Liitu sõbraliigaga" ning "Lisa uus sõbraliiga". Kui sõber on liiga teinud, küsi talt koodi ja liitu esimest varianti kasutades. Kui tahad ise luua seda, siis kirjuta liiga nimi ja jaga koodi sõpradega, keda soovid liigasse kutsuda.
          Minu paha, olingi pime. Tänud!

          Kommentaar


            No Proovime liiga alustab teist hooaega, kõik on oodatud
            Koodiks : ev56igfjgc

            Kommentaar


              On veel liigasid millega liituda?

              Kommentaar


                Frank Liivak
                Märten Kuusk
                Mark Anders Lepik
                Ander Ott Valge
                Tanel Tamberg
                Trevor Elhi
                Andreas Raudsepp
                Robert Kirss

                Kommentaar


                  Kas penalti või karistuslöögi teenimine, mis realiseeritakse otse, toob ka punkte (nagu EPL ja UEFA fantasys)? N-ö assist/väravasööt, juhul kui väravalööja pole sama kelle vastu viga tehti.

                  Kommentaar


                    Kui ma teen tiimi jne. Kas ma siis olen kohe juba kuskil üleüldises liigas või ma pean liituma kellegi konkreetse liigaga või mis süsteem seal on ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                      Kas penalti või karistuslöögi teenimine, mis realiseeritakse otse, toob ka punkte (nagu EPL ja UEFA fantasys)? N-ö assist/väravasööt, juhul kui väravalööja pole sama kelle vastu viga tehti.
                      minu teada mitte, selle kohta vist arvestust ei tehta ka ametlikus protokollis.

                      Kommentaar


                        Üldtabelisse lähed ikka kirja, aga võid lisaks ka mingi sõbraliigaga liituda, et noh põnevam oleks või nii.

                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Kui ma teen tiimi jne. Kas ma siis olen kohe juba kuskil üleüldises liigas või ma pean liituma kellegi konkreetse liigaga või mis süsteem seal on ?

                        Kommentaar


                          Minu sendid
                          "Iga tehtud nullimäng väravavahi või kaitsja poolt" ja "Iga tehtud nullimäng poolkaitsja poolt" punktide arvestus võiks toimuda peale mängu lõpptulemuse selgumist. Tekiks vähem meh olukordi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Kui ma teen tiimi jne. Kas ma siis olen kohe juba kuskil üleüldises liigas või ma pean liituma kellegi konkreetse liigaga või mis süsteem seal on ?
                            Sa oled siis mängupäeva omas, üldliiga, lemmikklubi omas ja kuskil veel

                            Kommentaar


                              Vaatan siin jah, endalegi üllatuseks olen päris eesotsas 😀

                              Kommentaar


                                Kas eelmine aasta läks post ka sööduna arvesse või ajan inglise liigaga sassi? Juhul kui jah, siis kas Proshini posti löödud penalti läheb ka sööduna kirja Lahe ov-le?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X