320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Üllatusin positiivselt auhindade osas, nimelt kui arvestada Meie kohaliku vuti taustsüsteemi, siis esimesena võtaksin üldse vist kolmanda koha auhinna. Kiidan eeskätt ideed ning kindlasti võtan ühe Eesti ilmselt aktiivseima fantasymängijana kindlasti osa!

    Väga-väga-väga tervitatav sellist asja näha!
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      #17
      Tegin liiga nimega "Tartu liiga". Kui keegi tartlane tahab veel tulla: aw29yxpist

      PS! Kas tänast mängu kusagil üle ka kannab?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
        Tegin liiga nimega "Tartu liiga". Kui keegi tartlane tahab veel tulla: aw29yxpist

        PS! Kas tänast mängu kusagil üle ka kannab?
        Kõiki kõrgliiga mänge kannab üle. Tänast mängu näitab Postimees.

        iga voor kannab ühte mängu ETV või ETV2, kahte Postimees ning kahte on võimalik EJL-i kodulehe vahendusel näha.

        Kommentaar


          #19
          Kui mängin ise kuskil madalamas õlleliigas, siis ei tohi ka mängida? See ju rumal natuke, mis ma ütlen sõbrale et löö värav, et saan siis ise punkte juurde?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Jää Vaata postitust
            Kui mängin ise kuskil madalamas õlleliigas, siis ei tohi ka mängida? See ju rumal natuke, mis ma ütlen sõbrale et löö värav, et saan siis ise punkte juurde?
            Ma tean, et Meistriliiga pole päris Bundesliga, aga õlleliigaks seda tembeldada...
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kõiki kõrgliiga mänge kannab üle. Tänast mängu näitab Postimees.

              iga voor kannab ühte mängu ETV või ETV2, kahte Postimees ning kahte on võimalik EJL-i kodulehe vahendusel näha.
              Tänan!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Jää Vaata postitust
                Kui mängin ise kuskil madalamas õlleliigas, siis ei tohi ka mängida? See ju rumal natuke, mis ma ütlen sõbrale et löö värav, et saan siis ise punkte juurde?
                "Mängus ei tohi osaleda Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium liiga klubide töötajad ning mängijad."
                Ehk siis meistrivõistluste kõrgeima liiga.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #23
                  Kui ma asjadest valesti aru ei saa, siis tundub, et selle kauaoodatud fantaasia ennustusmänguga on paljudel Soccerneti tarbijatel juba enne algust kahjuks game over. :/


                  Jalgpalli ametiisiku registreerimise ja litsentseerimise kord

                  7.2 - kohustub mitte osalema ei otseselt ega kaudselt, ei ise ega oma sugulaste või tuttavate kaudu Eesti jalgpalliga seotud mistahes ennustusmängudes või kihlvedudes ja teavitama igast temale teada saavast vastavast katsest koheselt EJL-i;


                  Sama punkt peaks ilmselt olema ka iga meie tippliigade (PL, EL, ELB) mängija litsentsis. Keegi targem võib muidugi harida. Tehniliselt võttes on vist isegi vabatahtlikuse alusel toimetavad fännikoordinaatorid EJL-i silmis ametiisikud?

                  -e- Soccernetile ja EJL-ile aga kiitus, vahva asi valmis saadud. Kahjuks endal tuleb see kodumaine versioon vahele jätta. Aastaid on saanud EPL-i fantasyt koos Rakvere mängijate ja fännidega teha, eks tuleb võõramaist vutti edasi kütta.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                    Aga täna toovad Prosa ja Appiah mulle kõvad punnid ära! Ja seda veel Tammeka vastu. Kiidron ja Tauts istuvad varumängijate pingil. win-win igal juhul. Kui Tammeka võidab, siis olen rõõmus ja kui FCI võidab, saan vähemalt fantaasiast lohutust ja rõõmu.

                    Valan veel õli tullle ja mainin, et tegin just täieliku reseti oma meeskonnale. Loodan, et Prosa jääb varumängijate pingile täna. :-) Andke tuld, meeskondade komplekteerimine lõpeb kohe-kohe.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Jää Vaata postitust
                      Kui mängin ise kuskil madalamas õlleliigas, siis ei tohi ka mängida? See ju rumal natuke, mis ma ütlen sõbrale et löö värav, et saan siis ise punkte juurde?
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      "Mängus ei tohi osaleda Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium liiga klubide töötajad ning mängijad."
                      Ehk siis meistrivõistluste kõrgeima liiga.
                      Ainuke õlleliiga ongi meil Premium liiga. Madalamad on esiliiga, teine liiga jne. Karksi õlu võiks ju mõnele madalamale liigale õla alla panna küll....:-)
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        #26
                        Mõtlen, et Puri kindlasti oluline täiendus Tammekale, aga ei tema jäetakse pingile!

                        Kommentaar


                          #27
                          Oot mis värk on, väidab et Kiidron läks automaatse vahetusega mul sisse, aga kogupunktides tema punktid ei kajastu?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Taavis Vaata postitust
                            Oot mis värk on, väidab et Kiidron läks automaatse vahetusega mul sisse, aga kogupunktides tema punktid ei kajastu?
                            Sama siin, miski bug?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Taavis Vaata postitust
                              Oot mis värk on, väidab et Kiidron läks automaatse vahetusega mul sisse, aga kogupunktides tema punktid ei kajastu?
                              Sul on VOORU koosseisu, teised mängud siiski peetakse homme, kus võib sinu põhikoosseis mängida.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kiidron

                                Pandi automaatselt Igonen väravasse, hea et jõudsin Teleši vastu välja vahetada

                                E: Rõõmustasin vist liiga vara kurat, Igonen on millegi pärast mul ikkagi koosseisus
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X