320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Miks see nii on?
    Nagu korduvalt olen öelnud, siis Fantasy tulemussüsteem tuleb otse algallikast ehk EJL-i ametlikest protokollidest. Kui nad mõned aastad tagasi hakkasid väravasöötude statistikat pidama, siis nii nad otsustasid. Miks? Seda peavad asjaosalised ise ütlema.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Miks vaja seda inisemist. Asjad tulevad vastavalt protokollile ja mõnikord ka parandatakse vastavalt tähelepanelike märkustele. Minu arust on just hea, et seda fantasyt liiga keeruliseks ei aeta. A la kannaga sööt 1,45 punkti jne.

      Kommentaar


        Küsin, et kas Androidiga soccerneti app'i kaudu google kontoga fantasyssi sisse logimne ka ükskord korda tehakse?

        See ei tööta ju!

        Kommentaar


          Esimeses voorus jäi osalemata, sest ei rivistus ei salvestanud ära.

          Panin siis meeskonna hiljem kokku ja salvestasin ära aga tahaks enne järgmist vooru ikka paremaks timmida. Nüüd selgub, et ka see pole võimalik, sest vaatamata sellele, et ma esimeses voorus ei osalenud on mu meeskond rangelt paigas ja üleminekuid teha ei saa, sest punkte on alla nelja. Isegi mitte tasuta üleminekut. Tundub üsna jabur ja pigem viga kui taotuslik.

          "Üleminekuid ei saa teha, kui sul on üldedetabelis vähem kui 4 punkti."
          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

          Kommentaar


            Kas see iganädalane tasuta üleminek näeb välja selliselt, et mul siiski vaja neid mängijapunkte ülemineku jaoks ?

            Kas tiimis peab olema 15 mängijat?
            Nt. 13 siis ei saa mängida?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust

              Kas tiimis peab olema 15 mängijat?
              Nt. 13 siis ei saa mängida?
              Juhendi esimene rida:
              Mängus osalemiseks vali üleminekute lehelt 15 mängijat

              Kommentaar


                Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                Esimeses voorus jäi osalemata, sest ei rivistus ei salvestanud ära.

                Panin siis meeskonna hiljem kokku ja salvestasin ära aga tahaks enne järgmist vooru ikka paremaks timmida. Nüüd selgub, et ka see pole võimalik, sest vaatamata sellele, et ma esimeses voorus ei osalenud on mu meeskond rangelt paigas ja üleminekuid teha ei saa, sest punkte on alla nelja. Isegi mitte tasuta üleminekut. Tundub üsna jabur ja pigem viga kui taotuslik.

                "Üleminekuid ei saa teha, kui sul on üldedetabelis vähem kui 4 punkti."
                Palun võta minuga ühendust Skype'i (veiko.kampura) või meili (veiko@soccernet.ee) teel. Saada kindlasti oma võistkonna nimi. Kas sul on võimalus mõne teise brauseriga ka proovida?

                Kommentaar


                  Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                  Küsin, et kas Androidiga soccerneti app'i kaudu google kontoga fantasyssi sisse logimne ka ükskord korda tehakse?

                  See ei tööta ju!
                  Aitäh meeldetuletuse eest. Tegelen sellega ja annan teada kui korras.
                  Last edited by wiiner; 08.03.18, 19:17.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Juhendi esimene rida:
                    Ja jah. Ma isegi lugesin seda ükspäev, ei tea kuidas ununes.

                    Aga üleminekutega on siis nii, et soovi korral kustutan ühemängija tiimist ja toon nendepunktide eest mis temalt tulid uuemängija ?!

                    Iphonele mingit fantasy äppi pole tehtud ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Iphonele mingit fantasy äppi pole tehtud ?
                      Veel pole, aga on plaanis.

                      Kommentaar


                        Üleminekuid ei saa teha, kui sul on üldedetabelis vähem kui 4 punkti. ?

                        Kommentaar


                          Nüüd seda viga enam ei kuvata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            Küsin, et kas Androidiga soccerneti app'i kaudu google kontoga fantasyssi sisse logimne ka ükskord korda tehakse?

                            See ei tööta ju!
                            Palun värskenda Google Play rakendustepoe kaudu Soccerneti äppi (kui seda juba automaatselt tehtud pole). Uue versiooniga peaks asi korras olema.

                            Kommentaar


                              Korras!

                              Kommentaar


                                Kas fantasy soovitused tulevad see nädal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X