320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küpros - Eesti 25.03.2017 kell 19 @ GMP Stadium

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kuidas iganes lõpptulemus saab olema, nüüd oleme siis se maal, et Küpros domineerib meid ja seda mitye ajutiselt emoysiooni pealt vaid püsivalt. Nukker see seis.
    See pole ju üllatav. Üsna loogiline võõrsilmäng ju. Olen üsna kindel, et Tallinnas on pilt vastupidine.

    Kommentaar


      #32
      pallikaotust ei järgne...

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kuidas iganes lõpptulemus saab olema, nüüd oleme siis se maal, et Küpros domineerib meid ja seda mitye ajutiselt emoysiooni pealt vaid püsivalt. Nukker see seis.
        Küpros mängib kodus! Kui meie kodumäng samamoodi läheks siis võiks kiunuda
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #34
          Üsna erootikafilmilik mäng. Midagi nagu toimuks, aga tegelikult ei toimu.

          Kommentaar


            #35
            Huvitav millega seal Kreekas tegeleti?
            FC Flora

            Kommentaar


              #36
              Nii need kes nutsid kohtuniku valiku üle. Ma võiks öelda selliste puujalgade mäng sobib väga hästi esimeks A koondise mänguks mida vilistada :-) Kvaliteeti polnud ju mängus ollagi! Ei saa aru miks Käit mängus oli? Vassiljev ka täna kehvake. Üldiselt sitt mäng aga taga null ja võõrsilt punkt käes :-)

              Kommentaar


                #37
                Suurepärane null-null! Ma näen meestes potensiaali ja kvaliteeti järgmine mäng hoida oma puur puhtana vähemalt 15 minutit.
                #igatirahul
                #MeidEiMurra
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  #38
                  Ah, fakk, me võitsime punkti!

                  Kommentaar


                    #39
                    Poisid ajasid lihtsalt mängud sassi. Mõeldi, et täna on vastaseks Horvaatia.

                    Kommentaar


                      #40
                      Kas ma olen ainukene, kes igatseb Tarmo Rüütli faasi, kus pandi kasvõi belgradi karukoopas kõigil suu kinni ja nii edasi?
                      Tahaks olla positiivne ja öelda aitäh kuttidele, aga pigem tekib küsimus mis hakkab timuma Modrici ja Rakitci saabumisega siia peatselt.
                      Seis on nutune, aga mis siin ikka, edasi ja ainult edasi

                      Kommentaar


                        #41
                        Sitad siin taaskord lendavad, aga mina ütleksin, et pärast Belgiat oli pilt üllatavalt positiivne. Eriti meeldis, et teisel poolajal selgelt üritati ise mängida ja ei kardetud ainult vastaste ülekaalus rünnakuid. Vassiljev-Zenjov töötas ka mõned korrad ning tekitas võimalusi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Kuidas saab võrrelda kahe nii erineva vastase (belgia, küpros) mänge? Enda kvaliteet sõltub selgelt vastaste omast.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kas ma olen ainukene, kes igatseb Tarmo Rüütli faasi, kus pandi kasvõi belgradi karukoopas kõigil suu kinni ja nii edasi?
                            Tahaks olla positiivne ja öelda aitäh kuttidele, aga pigem tekib küsimus mis hakkab timuma Modrici ja Rakitci saabumisega siia peatselt.
                            Seis on nutune, aga mis siin ikka, edasi ja ainult edasi
                            Õnneks Modricid ja Rakiticid ei tule.

                            Kommentaar


                              #44
                              Mõnes mõttes saan aru Reimi lükkest, et pigem kaitses lukku ära ning lahkume Küproselt viigiga. Jalgpallifännina oli tänast mängu vaadata ikka päris kole, vahepeal kippus silm kinni vajuma. Tuleb tunnistada, et pole kvaliteeti ning kui tehniliselt on kõige parem mängija Klavan, siis ei olegi võimalik väravaid lüüa. Dimitrjevi kasutegur täiesti 0, miks teda võtta koondisesse? Zenjov jälle ei löö oma võimalusi ära, nii ei saagi võita kedagi, ajab konkreetselt ropendama teleka ees, WTF? Kui tüübid ei kasuta oma võimalusi ära, ärge kutsuge neid ja tooge selliseid mängijaid koondisesse, kes isuga mängivad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
                                Mõnes mõttes saan aru Reimi lükkest, et pigem kaitses lukku ära ning lahkume Küproselt viigiga. Jalgpallifännina oli tänast mängu vaadata ikka päris kole, vahepeal kippus silm kinni vajuma. Tuleb tunnistada, et pole kvaliteeti ning kui tehniliselt on kõige parem mängija Klavan, siis ei olegi võimalik väravaid lüüa. Dimitrjevi kasutegur täiesti 0, miks teda võtta koondisesse? Zenjov jälle ei löö oma võimalusi ära, nii ei saagi võita kedagi, ajab konkreetselt ropendama teleka ees, WTF? Kui tüübid ei kasuta oma võimalusi ära, ärge kutsuge neid ja tooge selliseid mängijaid koondisesse, kes isuga mängivad.
                                Hull lugu on see, et kaitse polnud lukus. Värava hoidis ära Küprose ründajate tase ja Aksalu. Isegi puhtaks löömised sattusid tihti otse vastade jalale.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X