Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 64
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Minu jaoks on jalka nii huvitav, et mingi söök või jook ei tule meeldegi. See oli küll varasemal ajal, kuna praegusel ajal olen leppinud sellega, et ei saa mänge kohapeal vaatamas käia.

Kui inglased ütlevad, et nad pole nii rikkad, et osta odavaid asju, siis ma ütleks, et pole nii vaene, et osta 4 eurost õlut.
    Sakslstele aga 3.50-4.20 euri per toop sissetulekult sobib, kunagi jäi loetust meelde, et ühes Schalke liigamängus tarbib 60 000 pealtvaatajat ca 30 000 liitrit õlut, 0,5 l per nägu koos laste ja vigastega.
    Muidu pidi Bundesligas 50 000 pealtvaataja kohta ca 10 000 liitrit, ehk 20 000 toopi keskmine olema.
    Aga see oli oma 5 aastat tagasi,

Bremeni Werderi ülerahvastatud fännisektoris hoiavad turvad seisukohtade vahelisi treppe lahti mitte lihtsalt turvalisuse pärast, vaid, et pidevalt õllerestidega seisukohtadele trügivaid turvaliselt oma kohale aidata

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Premier League hinnad pindi õlle eest 2016/17 2015/16
    Hinnad naelades.

Man United 6.50 7
    West Ham 4.70 4.40
    Arsenal 4.60 4.50
    Chelsea 4.60 4.60
    Tottenham 4.30 4.20
    Watford 4.30 4
    Crystal Palace 4.20 4
    Southampton 4.20 4
    Stoke City 4.10 4
    Leicester City 4 4
    Man City 4 4
    Sunderland 4 4
    Everton 3.90 3.90
    Liverpool 3.90 3.90
    Swansea City 3.90 3.70
    West Brom 3.90 3.80
    Hull City 3.80 3.70
    Burnley 3.70 3.50
    Middlesbrough 3.60 3.60
    Bournemouth 3.50 3.50

Anfieldil ja Lasnamäel saad sisuliselt sama hinnaga õlut juua.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Suhteliselt loogiline arvestades, et klientide arvus umbes 300kordne vahe on või ei?

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Minu jaoks on jalka nii huvitav, et mingi söök või jook ei tule meeldegi. See oli küll varasemal ajal, kuna praegusel ajal olen leppinud sellega, et ei saa mänge kohapeal vaatamas käia.

Kui inglased ütlevad, et nad pole nii rikkad, et osta odavaid asju, siis ma ütleks, et pole nii vaene, et osta 4 eurost õlut.
    Mõnikord sa võiksid lihtsalt vait olla kui sul midagi tarka öelda pole. EJL töötajana võiksid osaleda konstruktiivselt arutelus mitte nõmedalt irvitada.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Sakslstele aga 3.50-4.20 euri per toop sissetulekult sobib, kunagi jäi loetust meelde, et ühes Schalke liigamängus tarbib 60 000 pealtvaatajat ca 30 000 liitrit õlut, 0,5 l per nägu koos laste ja vigastega.
    Muidu pidi Bundesligas 50 000 pealtvaataja kohta ca 10 000 liitrit, ehk 20 000 toopi keskmine olema.
    Aga see oli oma 5 aastat tagasi,

Bremeni Werderi ülerahvastatud fännisektoris hoiavad turvad seisukohtade vahelisi treppe lahti mitte lihtsalt turvalisuse pärast, vaid, et pidevalt õllerestidega seisukohtadele trügivaid turvaliselt oma kohale aidata
    Schalke mängul said ajakirjanikud tasuta õlut. Ma vist jõin mingi viis liitrit ära...

U21 Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

nagu väike laps jõulupuu all kinke avamas siis v
    !HALA MADRID!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Eesti hinnad on vist võetud võrrelduna muude väliüritustega, jättes kõrvale asjaolu, et jalkapublik on valdavalt nooremapoolne, kelle rahakott on väljast edevam kui seest. Eks mul endal käis ka korraks "kas?" küsimus peast läbi, kui nägin, et konserveeritud Alexander maksab 3 rutsi. Ega ta nii hea nüüd ka ei ole, aga noh, ilm oli kuum ja nii ta läks.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Asjahuviline Kasutaja mortan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Ahjud huugama: http://www.jktammeka.ee/kodukokk-tee...iku-kupsetise/! Kui võidutöö tuleb tõeliselt hea, jõuab see ka Tammeka Premium liiga toidutelki.

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Pärnus burx 7 euri :P Kisub põnevaks.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Weekendist veel hinnad muutmata:P
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Klassikaline roosa kastme ja kilo kapsasalatiga burks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    See parim asi Aga ainult siis kui saab plönni kätte mõistliku hinnaga. Kõige hullemad kipuvadki olema need kallid hipsteriburksid. Raha lännu ja maitseelamust ka ei saa.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    See parim asi Aga ainult siis kui saab plönni kätte mõistliku hinnaga. Kõige hullemad kipuvadki olema need kallid hipsteriburksid. Raha lännu ja maitseelamust ka ei saa.
    Raske on millegi vähemaga nõustuda. GO klassikaline kapsaburks!

Mitte, et maitseelamust ei saaks, aga ju ma olen nii juut, et sellise raha eest tahaks ikka midagi veel etemat, kui "võileiba".
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Moodne käsitööburx, mis küll vähemalt välisel vaatlusel ei erinenud kuidagi sellest mis Seiklused Kalju mängudel 4 euriga pakub ja mis imehea maitseb.

P.S. Viimastel andmetel on Premium liiga vaeseima piirkonna Sillamäe esindusklubi ka arvestatavalt õllehinda tõstnud. Täpselt ei tea muidugi kes selle tõusu sihtgrupp on? Tosinkond pealinnast kohale sõitnud fänni? Kohalikele paistis see hind küll üle jõu olevat.

komeet Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Kohalikele paistis see hind küll üle jõu olevat.
    sinu kogemuste juures peaks ammu teada olema, et Sillamäel juuakse mängu kõrvale oma viina, mitte ei larbita mingit krdi õllelurri. nott läheb sisenedes kenasti piletimüügileti alla varjule ja seal siis käiakse ilusti plasttopsi täitmas, sest klaastaaraga ju ometigi viisakad inimesed tribüünile ei roni.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

i wanna be forever jank Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Kas te olete üldse kindlad, et toitlustus pole mitte järjekordne asi, et inimesi eemale peletada? Või siis küsib klubi toitlustuse koha eest nii retsi plekki, et toitlustaja selleks, et välja tulla, ongi hinnad nii lakke riputanud?
    Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    aga ma kiikusin samal ajal mingi kuradi kiiklambaga ja käisin sellili koguaeg, et mul polnud aega süveneda

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    sinu kogemuste juures peaks ammu teada olema, et Sillamäel juuakse mängu kõrvale oma viina, mitte ei larbita mingit krdi õllelurri. nott läheb sisenedes kenasti piletimüügileti alla varjule ja seal siis käiakse ilusti plasttopsi täitmas, sest klaastaaraga ju ometigi viisakad inimesed tribüünile ei roni.
    Ja muid aineid..

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Sillamäe tribüünil on paar aastat tagasi klaaspudelist puskarit saadud küll.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Täna hiiul, Kalju-Flora mängul igatahes toitlustus puudus, ok 0,4 vaadiõlu või soe 0,5 purgiõlu 3 euri ja veel midagi limpsi-garlikleibu ....aga soe vorst, eestlase rahvustoit burks, naffing....mingi üüber kinnine balbiino jäätisekäru, kust pealt võisid jätskipilte/hindu imetleda..täts oll.
    Kuradi modern fakking football klubi...feik püroga....ja kesikusik Aasaga

Ja pileti peal on hinnaks 10 euri....tolvanid, roosa Nõmme Kalju FC , AMF....

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Täna hiiul, Kalju-Flora mängul igatahes toitlustus puudus, ok 0,4 vaadiõlu või soe 0,5 purgiõlu 3 euri ja veel midagi limpsi-garlikleibu ....aga soe vorst, eestlase rahvustoit burks, naffing....mingi üüber kinnine balbiino jäätisekäru, kust pealt võisid jätskipilte/hindu imetleda..täts oll.
    Kuradi modern fakking football klubi...feik püroga....ja kesikusik Aasaga

Ja pileti peal on hinnaks 10 euri....tolvanid,
    Ikka parem kui Amps.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud