320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toitlustus mängudel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Tuli ära. Palju õnne FCI! 20 senti on meil Bundesliga õllehindadest puudu. Rikkad oleme, midagi pole öelda.

    Kirjavigade eest tasuta rsk!

    Kommentaar


      #32
      Sotsialist Ossinovskaja rahvuskaaslaste taustaga Tallinna klubid Leva ja Impo on end juba Bundesligasse väärtustanud.....

      Näidaku siis publikuarve ka nagu Bundesligas.....

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Sotsialist Ossinovskaja rahvuskaaslaste taustaga Tallinna klubid Leva ja Impo on end juba Bundesligasse väärtustanud.....

        Näidaku siis publikuarve ka nagu Bundesligas.....
        Jumala pärast, kas tõesti pole võimalik mängu ilma söögita-joogita vaadata? Kuidas üldsegi rahamaitseline õlu saab meeldida?

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Jumala pärast, kas tõesti pole võimalik mängu ilma söögita-joogita vaadata? Kuidas üldsegi rahamaitseline õlu saab meeldida?
          Eesti vutti on keeruline õlleta vaadata küll jah, miks küsid?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Eesti vutti on keeruline õlleta vaadata küll jah, miks küsid?
            Samuti Saksamaal, Tšehhis, Poolas, Hollandis, Soomes... isegi Inglismaal ja kõikjal mujal (isegi UEFA pedede korraldatud mängudel), kus vutti vaadatakse (v.a. ehk moslemimaad)

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Samuti Saksamaal, Tšehhis, Poolas, Hollandis, Soomes... isegi Inglismaal ja kõikjal mujal (isegi UEFA pedede korraldatud mängudel), kus vutti vaadatakse (v.a. ehk moslemimaad)
              Neis liigades võib-olla tõesti kannataks isegi ilma õlleta mängu vaadata. Eestis läheb ikka päris mitu ühikut vaja, enne, kui asi jalgpalli moodi hakkab välja nägema.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Neis liigades võib-olla tõesti kannataks isegi ilma õlleta mängu vaadata. Eestis läheb ikka päris mitu ühikut vaja, enne, kui asi jalgpalli moodi hakkab välja nägema.
                Millegipärast on ka sealsed fännid seda meelt, et (odav) õlu on mängu vaatamiseks oluline

                Kommentaar


                  #38
                  Minu jaoks on jalka nii huvitav, et mingi söök või jook ei tule meeldegi. See oli küll varasemal ajal, kuna praegusel ajal olen leppinud sellega, et ei saa mänge kohapeal vaatamas käia.

                  Kui inglased ütlevad, et nad pole nii rikkad, et osta odavaid asju, siis ma ütleks, et pole nii vaene, et osta 4 eurost õlut.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Minu jaoks on jalka nii huvitav, et mingi söök või jook ei tule meeldegi. See oli küll varasemal ajal, kuna praegusel ajal olen leppinud sellega, et ei saa mänge kohapeal vaatamas käia.

                    Kui inglased ütlevad, et nad pole nii rikkad, et osta odavaid asju, siis ma ütleks, et pole nii vaene, et osta 4 eurost õlut.
                    Sakslstele aga 3.50-4.20 euri per toop sissetulekult sobib, kunagi jäi loetust meelde, et ühes Schalke liigamängus tarbib 60 000 pealtvaatajat ca 30 000 liitrit õlut, 0,5 l per nägu koos laste ja vigastega.
                    Muidu pidi Bundesligas 50 000 pealtvaataja kohta ca 10 000 liitrit, ehk 20 000 toopi keskmine olema.
                    Aga see oli oma 5 aastat tagasi,

                    Bremeni Werderi ülerahvastatud fännisektoris hoiavad turvad seisukohtade vahelisi treppe lahti mitte lihtsalt turvalisuse pärast, vaid, et pidevalt õllerestidega seisukohtadele trügivaid turvaliselt oma kohale aidata

                    Kommentaar


                      #40
                      Premier League hinnad pindi õlle eest 2016/17 2015/16
                      Hinnad naelades.



                      Man United 6.50 7
                      West Ham 4.70 4.40
                      Arsenal 4.60 4.50
                      Chelsea 4.60 4.60
                      Tottenham 4.30 4.20
                      Watford 4.30 4
                      Crystal Palace 4.20 4
                      Southampton 4.20 4
                      Stoke City 4.10 4
                      Leicester City 4 4
                      Man City 4 4
                      Sunderland 4 4
                      Everton 3.90 3.90
                      Liverpool 3.90 3.90
                      Swansea City 3.90 3.70
                      West Brom 3.90 3.80
                      Hull City 3.80 3.70
                      Burnley 3.70 3.50
                      Middlesbrough 3.60 3.60
                      Bournemouth 3.50 3.50

                      Anfieldil ja Lasnamäel saad sisuliselt sama hinnaga õlut juua.

                      Kommentaar


                        #41
                        Suhteliselt loogiline arvestades, et klientide arvus umbes 300kordne vahe on või ei?

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Minu jaoks on jalka nii huvitav, et mingi söök või jook ei tule meeldegi. See oli küll varasemal ajal, kuna praegusel ajal olen leppinud sellega, et ei saa mänge kohapeal vaatamas käia.

                          Kui inglased ütlevad, et nad pole nii rikkad, et osta odavaid asju, siis ma ütleks, et pole nii vaene, et osta 4 eurost õlut.
                          Mõnikord sa võiksid lihtsalt vait olla kui sul midagi tarka öelda pole. EJL töötajana võiksid osaleda konstruktiivselt arutelus mitte nõmedalt irvitada.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Sakslstele aga 3.50-4.20 euri per toop sissetulekult sobib, kunagi jäi loetust meelde, et ühes Schalke liigamängus tarbib 60 000 pealtvaatajat ca 30 000 liitrit õlut, 0,5 l per nägu koos laste ja vigastega.
                            Muidu pidi Bundesligas 50 000 pealtvaataja kohta ca 10 000 liitrit, ehk 20 000 toopi keskmine olema.
                            Aga see oli oma 5 aastat tagasi,

                            Bremeni Werderi ülerahvastatud fännisektoris hoiavad turvad seisukohtade vahelisi treppe lahti mitte lihtsalt turvalisuse pärast, vaid, et pidevalt õllerestidega seisukohtadele trügivaid turvaliselt oma kohale aidata
                            Schalke mängul said ajakirjanikud tasuta õlut. Ma vist jõin mingi viis liitrit ära...

                            Kommentaar


                              #44
                              nagu väike laps jõulupuu all kinke avamas siis v

                              Kommentaar


                                #45
                                Ahjud huugama: http://www.jktammeka.ee/kodukokk-tee...iku-kupsetise/! Kui võidutöö tuleb tõeliselt hea, jõuab see ka Tammeka Premium liiga toidutelki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X