Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 22, kokku 22
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Minu eesmärk on vähendada õnnefaktorit. Ärge saage valesti aru, õnne faktorit ära kaotada ei ole võimalik ja teatud piiril hoidmine hoiab turniiri põnevaks. Kuid see tagant-tulek megakomboga võiks olla pigem ebatavaline kui tavaline.

Lisaks on seda magusam risk, kui see on tehtud teadmisega, et kaotuse korral on eriti raske sellest pärast välja tulla.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Meeskonnaliige Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Esimesed kaks punkti isiklikult ei istu aga see lihtsalt minu arvamus. Mulle meeldis jälgida Karli kombosi sest no need olid päris massiivsed.
    Ja see kui keegi teebki 65 koefiga kombo ja selle hitib siis väga super, et suutis välja valida need asjad. Aga point selles, et pmst 90% kordadest need ebaõnnestuvad minu arust ja kui keegi viimasel päev SBT's suudab hittida ja sellega poodiumi laiali lüüa siis why not.. jätabki pinged veel lõpuni ülesse.

Väga meeldib kolmas punkt tegelikult. Paljud maasikad lähevad kiiruse peale ju siin käiku ja kui *osaleja* esimesena ära ''omastab'' sis võiks teistel natuke raskem olla ka seda ikkagi kasutada.

Edu ja jaksu muudatustel igal juhul sulle!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud