320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT-s hooaeg 17/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    ma mõtlesin tõsiselt seda ja

    Kommentaar


      #32
      vaatan vesise suuga SBTd kõrvalt ja mõtlen et äkki võiks tulevikus kaaluda rebuy võimalust?

      Kommentaar


        #33
        Ma ise rebuyd ei poolda. Praegu on niigi see, et lahmijatel on väga suur eelis, kui hästi minema hakkab. Samas endiselt ei mata üksi ühtegi ideed maha ja kui arutelu peaks tekkima, siis why not.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Minu ettepanekud elluviimiseks juba alates järgmisest SBT-st:

          1. Kui panus on sisestatud ebareeglipäraselt, kuid see ikkagi kaotab, loetakse panus kaotatuks. Juhul, kui võidab, siis on VOID. Sest sel turniiril niimõnigi kord said mängijaid kingituse selle eest, et valesti sisestati.

          2. Kõik, kes kannavad vähemalt 1 nädal enne turniiri algust oma osavõturaha, saavad viimaseks nädalavaheteuseks lisapanuse. Siinkohal on pointless 12 ja 15 eurone värk ka. Hetkel ma jätaks 12 eurot osavõtumaksuks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Minu ettepanekud elluviimiseks juba alates järgmisest SBT-st:

            1. Kui panus on sisestatud ebareeglipäraselt, kuid see ikkagi kaotab, loetakse panus kaotatuks. Juhul, kui võidab, siis on VOID. Sest sel turniiril niimõnigi kord said mängijaid kingituse selle eest, et valesti sisestati.

            2. Kõik, kes kannavad vähemalt 1 nädal enne turniiri algust oma osavõturaha, saavad viimaseks nädalavaheteuseks lisapanuse. Siinkohal on pointless 12 ja 15 eurone värk ka. Hetkel ma jätaks 12 eurot osavõtumaksuks.
            Mõlemaga nõus.

            Kommentaar


              #36
              Viskan õhku veel 2 küsimust/ teemat.

              1. Kui nüüd midagi liiga dramaatilist ei juhtu, siis võiks uuel aastal SBT-kohtumiste traditsiooni jätkata. Idee poolest võiks 16. veebruar selleks ülihästi sobida (SBT20 alguse eelnev õhtu). Et hoidke seda kuupäeva meeles.

              2. On ju MM-i hooaeg. Seekord võiks proovida midagi MM-i temaatilist teha.
              Kõige lihtsam on teha ennustusliiga-taoline võistlus, kus oleksid alagrupid ja värki.
              Aga idee oleks ka midagi SBT-taolist teha. Mõelge selle peale ka, kas tundub põnev, kas tasub selle formaadi peale mõelda ja nii.

              Jõulupuhkuse aeg on väga hea võimalus asjad läbi mõelda.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #37
                Kui eelmised punktid on avatud igasuguse arutelu alla + uued ideed on alati teretulnud, siis ühe muudatuse viin ma niisama ellu.

                Edaspidi ei saa esikolmik Betsafe boonusraha, Kvartalivõidu eest saab 20EUR + 20EUR saab keegi minu nägemuse järgi (üldiselt on siinkohal favoriitideks need, kes pole kunagi boonuseid saanud või need, kes pakkusid turniiril draamat vms).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #38
                  Jaanuaris SBT ei mängi? AO algab kolmandal nädalal. Suur slämm on alati huvitav aeg bettimiseks, kõik maailma tennisefoorumid on aktiivsed ja häid ideid leidub palju.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Jaanuaris SBT ei mängi? AO algab kolmandal nädalal. Suur slämm on alati huvitav aeg bettimiseks, kõik maailma tennisefoorumid on aktiivsed ja häid ideid leidub palju.
                    Ajad on paigas. Detsember ja jaanuar on SBT puhkusel.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #40
                      Okei. Järgmine hooaeg siis mille järgi muidu kuupäevad valisid?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Okei. Järgmine hooaeg siis mille järgi muidu kuupäevad valisid?
                        Enda korraldamisvõime järgi ja et koondisepausidele ei satuks ning et lõppmängu viimane päev oleks CL-i finaaliga samal päeval.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          2. On ju MM-i hooaeg. Seekord võiks proovida midagi MM-i temaatilist teha.
                          Kõige lihtsam on teha ennustusliiga-taoline võistlus, kus oleksid alagrupid ja värki.
                          Aga idee oleks ka midagi SBT-taolist teha. Mõelge selle peale ka, kas tundub põnev, kas tasub selle formaadi peale mõelda ja nii.
                          Teeks seekord MM-i temaatilise SBT ka? Ma teeks sümboolse 10 osalemistasuks.

                          Kuna MM kestab terve igaviku, siis teeks grupiturniiri ajaks (14.06-28.06).

                          Ning ma tahaks üht uut asja katsetada. Nimelt iga perioodi tagant langeksid tagantpoolt kas 1 või 2 viimast (kõik oleneb osalejate arvust).

                          Mõtteid? Kes üldse on valmis osalema MM-i ajal või suvel kõigil targematki teha?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #43
                            Isegi, kui on midagi targemat teha, siis selle #viisminti leiab ikka. MM-i omal oleks mina garanteeritud osaleja (=
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              #44
                              Mille MM üldse on? Ma suurvõistlustel panustamisest hoian nagu katkust eemale

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                Mille MM üldse on? Ma suurvõistlustel panustamisest hoian nagu katkust eemale
                                Mis sa ise arvad?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X