320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõppjärjestus:


    1. ChelseaFC 129 EUR (+50 EUR Coolbeti panustamisraha)
    2. underdoggie 77 EUR (+25EUR Coolbeti panustamisraha)
    3. N4pster 52 EUR (+10 EUR Coolbeti panustamisraha)
    4. Redman
    5. telekavaataja
    6. Sonderfern
    7. j6u1uv4n4
    8. mazz
    9. ltrubetsky2
    10. -RoMaRiO-
    11. giga204
    12. Tauri. T
    13. QRKood
    14. Kaurr
    15. Svenniid
    16. Lauriisimo
    17. karl54
    18. saxzz
    19. rohukas7
    20. football2u
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      kordki oli võimalus olla võitjate poolel @real vs barca hea turniir, eriti pingeline oli lõpp tänu viimaste päevade reeglile. Tänud telekavaatajale organiseerimise eest1

      Kommentaar


        Hooaja 16/17 edetabel: (TOP8 mahtunud mängijad saavad punkte, mis arvestatakse kogu hooaja vältel; 1. koht - 8; 2. koht 7 jne.)


        1. Sonderfern 26
        2. Redman 18
        3.-4. ChelseaFC, telekavaataja 16
        5. mazz 15
        6. ltrubetsky 13
        7. -RoMaRiO- 12
        8. giga204 11
        9.-10. underdoggie, Svenniid 10
        11. Tauri. T 8
        12. N4pster 6
        13. j6u1uv4n4 5
        14.-15. saxzz, janiion 3
        16.-18. jazzjansa, karl54, okis 2
        19. tarretis 1

        Sonderferni võit on vormistamise küsimus. Siiski matemaatiliselt võib Redman veel järgi jõuda.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Tänud ka minu poolt osavõtjatele ning ka muidugi korraldajale! Lõpp oli pingeline ning oli tõesti vast esimene kord ajaloos kui Barcelona võit ei ajanud südant pahaks Selle pärast sai ka see viimane all in tehtud, et ei peaks jõuetult vaatama, kuidas minust mööda minnakse. Tõenäosus, et keegi saab 3-4sele koefitsendile fieldist pihta on väga reaalne. Oleks aga keegi nüüd lõpus mööda läinud, oleks lihtsalt pidanud käed üles tõstma ja õnnitlema. See ka näitab tegelikult, et olla TOP3s peale 3ndat kvartalit on ikka päris oluline. Isiklikus plaanis läks turniir üles-alla. Algus läks väga hästi ja sain vist järjest 8-9le panusele pihta. Mõni oli seal ikka üsna banker ka nii et tagant järgi tarkusena võinuks sinna suuremalt minna. Siis aga tuli kerge mõõn sisse ja viimast kvartalit alustasin uuesti 100ga. Oli ka juba selline all or nothing tuju (päris panustel olen ma muidugi märksa konservatiivsem) ja õnneks tulid selleks ka sobivad mängud. Õnn mängis ka kindlasti oma osa, sest kahe viimase panuse puhul löödi mõlemas vajalik värav just vahetult mängu lõpus, mis keeras voidi võiduks. Samas kumbki värav ei tulnud olukorrast, kus meeskond seda ei väärinud. Lõpuks on märk maas võidu näol ning jään ootama järgmist turniiri

          Kommentaar


            Miks oli SBT15 äge?

            1. Pinget oli lõpuni.

            2. Meil on uus võitja (samas ChelseaFC potentsiaal on nii kõrge, et võib selle 3 kvartalivõiduga teema ka ära teha).

            3. TOP3-s on meil 2 uut nime.

            4. N4pster sai TOP3 koha kohe debüüdil- pole paha.

            5. Ja noh mis seal salata, kui ise suudad viimase päevani mängus olla, siis on palju põnevam.

            Kuidas endal läks?

            Arvestades seda, et eelmised 2 turniiri läksid pekki, oli viimane aeg lõpuni konkurentsis olla. All-in vend ma väga pole, aga ometigi olin 2. koha konkurentsis kuni Huracani väravani. Aga mängijad ongi erinevad, minu trump on mõistlik mängimine ning võistluskonkurentsis püsimine lõpuni, lootuses, et keegi eksib ja endal joppab. Aga ka selliseid vendi on vaja.

            Olen muidu RoMaRiO-ga nõus- megaraske on keskenduda SBT-le ja oma blogile. Aga midagi pole teha. Vähemalt Rahvuste Karikas on läbi.

            Muud tähelepanekud


            Huvitav, millal mazz oma 1. koha needuse murrab?

            Underdoggie lõpetas esmakordselt 0-st suurema punktisummaga.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Ja kui kedagi huvitavad numbrid, siis need saab meie statistikalehelt.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar

              Working...
              X