320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Keila ei saa loomulikult kogu aeg võita. Sorry, Keila.

    Kommentaar


      #47
      Hooaja esimene pool läks meil tõesti üle ootuste hästi just tulemuste poolest, mis võis luua sellise kujutluse, et peaksime kõiki võitma. Reaalsus selline ei ole, liigas on täiesti korralikud satsid. Hetkel tundub, et Vändra on hea hoo sisse saanud ning enamus duublid on oma mängu taset tublisti tõstnud ja hakanud punkte koguma.

      Kommentaar


        #48
        XXI voor Keila JK vs Paide Linnameeskond U21
        Seis: 4-1 (1-0)

        Videokokkuvõtte + tribüüni kaamera leiate meie uuelt koduleheküljelt!

        Kommentaar


          #49
          See on ikka korralik huumor, et Kurel kogemata nii palju kodumänge nädala sees on

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas tomm Vaata postitust
            See on ikka korralik huumor, et Kurel kogemata nii palju kodumänge nädala sees on
            Palju naljakam, et Kurel on hoopis palju (10) võõrsilmänge nädala sees. Kodumänge on tööpäevadel hooaja jooksul ainult 6.

            Kommentaar


              #51
              suur osa neist on ju telemängud, mis peetakse neljapäeviti.

              Kommentaar


                #52
                Kas Santosel on tõesti ainult 3 vahetusmeest täna pingil?

                Kommentaar


                  #53
                  Kalju duublil ka. Kas kõik on seal Pärnu tränafestivalil? Näitab ära kus prioriteedid on...

                  Kommentaar


                    #54
                    Täna tundus üldse see jalgpall suht ebahuvitav ning nagu näha, siis ka mängijad ei saa ilma weekendita. Weekendi ajal tuleks teha paus nagu MM ajalgi. Alustada võiks hooaega jaanuarist, et alles jäänud suusatelevaatajad ka jalgpallile üle meelitada.

                    Kommentaar


                      #55
                      Elva on äge, rsk. Siiralt äge!

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Elva on äge, rsk. Siiralt äge!
                        Flora oli siiski noorema võistkonnaga kohal. Võit siiski äge!

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          Flora oli siiski noorema võistkonnaga kohal. Võit siiski äge!
                          Ma tean, aga ikkagi on äge. Esiliigal on sellist satsi nagu Elva, selliseid asjaajajaid ja klubiinimesi ja fänne, nagu Elval, VÄGA vaja. Äge, noh!
                          (Jah, Flora poolehoidjana aastast 2000 on seda võitu veider kiita, aga, noh... Ma olen Nõo poiss ja Elva on peaaegu nagu sünnikandi klubi, noh... )

                          Kommentaar


                            #58
                            Elva on äge jah.

                            Ja Flora U21 jaoks on hetkel võit juba see, kui tulemust ei tühistata..

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                              Ma tean, aga ikkagi on äge. Esiliigal on sellist satsi nagu Elva, selliseid asjaajajaid ja klubiinimesi ja fänne, nagu Elval, VÄGA vaja. Äge, noh!
                              (Jah, Flora poolehoidjana aastast 2000 on seda võitu veider kiita, aga, noh... Ma olen Nõo poiss ja Elva on peaaegu nagu sünnikandi klubi, noh... )
                              Oli kunagi Nõo Laste ja Noorte Spordikool mida sai juhitud.Sa vist sinna ei jõudnud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                Oli kunagi Nõo Laste ja Noorte Spordikool mida sai juhitud.Sa vist sinna ei jõudnud.
                                Ma olin Mäeranna-Mardi sulgpallitrennis, siis mängisin Soome pesapalli paar aastat ja hiljem käisin Tartus kergeraksus. LNSK-d mäletan küll, isegi kleepekas peaks kusagil vanematekodu arhiivis alles olema
                                Tol ajal tegid kõik mingit sporti, iga viimane kui kadjakas käis kusagil trennis. Maalastel muid meelelahutusi polnudki eriti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X