Lehekülg 3, kokku 3 EsimeneEsimene 123
Näidatakse tulemusi 41 kuni 54, kokku 54
    Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

See on väga hea möte !!!!
    after this kind of goal - is Vasisiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kui vaadata seda ilmselt täis peaga projekteeritud ja ehitatud Skonto staadioni,kus tänu lahtistele äärtele ei saagi atmosfääri tekkida ja kui mõelda,millisel persekukkund kunstmurustaadionil pidas Eesti viimase valikmängu Vilniuses,siis selles valguses äkki polegi paljukirutud A.le Coq-l midagi häda ( eks seal miinuseid siiski piisavalt).Ja kui vaadata ,et Läti on oma alagrupis hetkel viimane,taga Andorrast ja Fääridest ja täiesti omadega putsis Soome jagab 1 punktiga viimast kohta ja viimasel kodumängul Tamperes oli staadion pm tühi,siis kas mitte lähinaabritega võrreldes oleme paremas seisus ? �� Kogu selle lohutuseks,mida siin kirutud on.

Eesti koondislane Kasutaja Kaspy avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Võita on tore küll, eriti praeguses olukorras. Küll aga tekkisid mul mõningad küsimused, seoses peatreeneri sõnavõtuga mängu järgselt. Toon siia väljavõtte:

"Süü avaväravas polnud ka ilmselt lihtne koorem kanda.
    Jah, aga ütleme, et ega see otse Madise süü ka ei olnud. Seal Marko pani ka ta natuke raskesse olukorda. Seal oli mitmeid muidki momente, kus me tagant läbi Marko palli söötes tulid lätlased ülevalt kolme-neljakesi suruma ja väravavaht, kellel on terve väljak ees, peaks nägema, millal see pall kiiremini ette viia, sest ees on siis ruumi rohkem. Jäime liiga palju seda lühikest mängima ja kindlasti ei ole Madise trump see, kui ta on seljaga väljaku poole ja peab neid sööte kõrvale mängima. See meie enda rumalus karistati ära. See on jälle koht, mida parandada ka väravavahil. Ma tean, mismoodi ta klubis mängib ja talt nõutakse hästi palju seda lühikest söötu ja alustamist. See on hea, kui väravavaht oskab, aga on ka vaja õigesti reguleerida seda, millal mida teha ja koondisemängudes on see risk - ma ei taha öelda, et seda ei tohi üldse teha, seda peab tegema, kui võimalust ja ruumi on -, aga lihtsalt ära tajuda, millal see liiga ohtlikuks muutub. Markol on väga hea pikk pall, ta võiks seda kasutada."

Mina märkasin eile mängu kaema hakates esimese positiivse noodina just seda, kuidas Meerits ei pannud tagant mängides mitte esimest pikka palli ründesse võitluse peale, vaid leidis kenasti lühikese sööduga omad, kus reeglina tuli ka hea jätk. Kui ma isegi ei püüa, nõrgema või samal tasemel vastasega sedasi mängida, siis on naiivne loota, et me üldse palliga suudaksime piisavalt kvaliteetselt toimetada. Tõsi, Meeritsal on väga hea pikk väljalöök aga seda saab kasutada vajadusel siis, kui on tarvis juba "tulekahju kustutada". Seni võiks proovida mängida kvaliteetset vutti.
    Kõigest minu isiklik nägemus .

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Võita on tore küll, eriti praeguses olukorras. Küll aga tekkisid mul mõningad küsimused, seoses peatreeneri sõnavõtuga mängu järgselt. Toon siia väljavõtte:

"Süü avaväravas polnud ka ilmselt lihtne koorem kanda.
    Jah, aga ütleme, et ega see otse Madise süü ka ei olnud. Seal Marko pani ka ta natuke raskesse olukorda. Seal oli mitmeid muidki momente, kus me tagant läbi Marko palli söötes tulid lätlased ülevalt kolme-neljakesi suruma ja väravavaht, kellel on terve väljak ees, peaks nägema, millal see pall kiiremini ette viia, sest ees on siis ruumi rohkem. Jäime liiga palju seda lühikest mängima ja kindlasti ei ole Madise trump see, kui ta on seljaga väljaku poole ja peab neid sööte kõrvale mängima. See meie enda rumalus karistati ära. See on jälle koht, mida parandada ka väravavahil. Ma tean, mismoodi ta klubis mängib ja talt nõutakse hästi palju seda lühikest söötu ja alustamist. See on hea, kui väravavaht oskab, aga on ka vaja õigesti reguleerida seda, millal mida teha ja koondisemängudes on see risk - ma ei taha öelda, et seda ei tohi üldse teha, seda peab tegema, kui võimalust ja ruumi on -, aga lihtsalt ära tajuda, millal see liiga ohtlikuks muutub. Markol on väga hea pikk pall, ta võiks seda kasutada."
    Mina ei saa üldse aru, kuidas Meeritsale selles olukorras etteheiteid teha saab. Ta andis väga ohutu lühikese söödu Baranovile, kes polnud surve all ning ruumi oli maa ja ilm. Kui kedagi üldse lisaks Vihmannile väravas süüdistada, siis Baranovit, kelle sööt oli antud surve all olevale Vihmannile. Meeritsal küll selles olukorras mingisugust süüd ei näe.

Eesti koondislane Kasutaja Kaspy avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Eks Reim ilmselt viitaski sellele, et mingisugust söödumängu poleks tohtinud antud olukorras kavva võtta. Silmad kinni ja pikk pall ette, nagu harjumuseks on saanud.

Reservmängija Kasutaja check avatar
    Liitus foorumiga
    May 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Eks Reim ilmselt viitaski sellele, et mingisugust söödumängu poleks tohtinud antud olukorras kavva võtta. Silmad kinni ja pikk pall ette, nagu harjumuseks on saanud.
    Oeh, no miks peab jälle kõike nii mustvalgelt võtma ja lauseid kontekstist välja rebima? Ma olen selles suhtes ericbanaga 100% nõus, et konkreetselt värava olukorras Meeritsat küll süüdistada ei saa, aga see, mida Reim räägib on tegelt ju õige, ehk olukorras, kus 3-4 lätlast on tulnud kaitsjatele survet tegema, ei ole mõistlik surve all olevatele kaitsjatele sööta, kui eespool on ruumi rohkem ja Meeritsal on seda kvaliteeti küll, et ka pikk pall kenasti omadeni toimetada ja seeläbi nt kontra algatada. Töö käib tellija materjalist ja ju siis meie kaitsjate tehniline arsenal ei ole nii kõva, et suudaks surve alt lühikese sööduga välja tulla.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Ma ka ei süüdistaks Meeritsa väravaolukorra tekkimises, sest surve võis ju olla, aga ruumi, kust surve alt rahulikult välja mängida, oli ka piisavalt. Ja ma tahaks uskuda, et kvaliteeti selleks meie meestes samuti.
    Küll aga lühistas Meerits natuke ära tulekahju kustutamisel ehk siis lätlase kastisööstul, kui jäi keset kasti seisma, selle asemel, et talle peale joosta ja end suureks teha, et tal a) hoogu maha võtta ja jätta kaitsjatel aega värava poole söösta ja b) võtta ära mõtlemisaeg, mille vältel ta jõudis chippimise otsuseni.
    Aga noh, eks me kõik oleme targad siin.

Vihmannilt väravakala, see on fakt. Ülejäänud mängus sai siiski täitsa soliidselt hakkama. Eks tal harjunud Flora-stiili pealt see värav tuli, koduklubis ju kõigutatakse maas lühikesi ja mängitakse vastase kaitsjate vahel ruutu igal nädalal. Koondis on siiski midagi muud, olgu kasvõi Läti B-koondis vastaseks.

Ja ma ei jaksa ära imestada Tenistet. Täiesti loom on see mees. Väga meeldisid ka Toomet ja Käit. Ja Mets kaptenina. Tore võit oli igapidi, ei viitsi üldse iniseda, kuigi siit ja sealt ju võiks. Positiivsust kah väheke siia koondisehooaja lõppu enne sügisesi mänge.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Läti B-koondis vastaseks.
    Kust otsast see Läti B-koondis oli?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Kust otsast see Läti B-koondis oli?
    Piltlik väljend.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tegelikult on see ikkagi väga kurb, et koondise peatreener paneb post-match intervjuus ajakirjandusele oma väravavahi (maitse asi, kas põhjendamatult või põhjendatult) nõnda tanki. Tahad rääkida oma meeskonnaga või individuaalselt kellegiga neist, tee seda oma kabinetis või riietusruumis. Kas ma olen ainuke inimene, kes tõlgendab seda veidi amatöörliku ja lihtsalt rumala käitumisega?
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Tegelikult on see ikkagi väga kurb, et koondise peatreener paneb post-match intervjuus ajakirjandusele oma väravavahi (maitse asi, kas põhjendamatult või põhjendatult) nõnda tanki. Tahad rääkida oma meeskonnaga või individuaalselt kellegiga neist, tee seda oma kabinetis või riietusruumis. Kas ma olen ainuke inimene, kes tõlgendab seda veidi amatöörliku ja lihtsalt rumala käitumisega?
    Pigem ainus. See on ainult tervitatav, kui räägitakse ausalt ja räägitakse detailselt ja spetsiifilisest mängust. Pealegi oli see ikkagi pigem üldsõnaline ja kirjeldav. Kui ka mängu järel tuleks ümmargune mull, siis mis mõte neil intervjuudel üldse oleks? Niigi on juba üha enam maailma vutis seoses võimsate PR-koolitustega mängijate jutt nii sarnaseks läinud.

Lisaks, kõikide mängijate suheldakse individuaalselt niikuinii pidevalt ja põhjalikult ning ka peetud mänge analüüsitakse, misjärel antakse palluritele tagasiside. Ehk siis see on väga okei, kui mängujärgses intekas räägitaksegi, mis plaaniga peale mindi, kuidas seda täideti ja millise osaga sellest sai eriti rahule jääda ja millise osaga mitte.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    See on väga hea möte !!!!

No just! Kes ja kus need ruuporiga mehed on, kes viimasel mängul üritasid kaasa elamist vedada?

või kus need teemad käsil on? Haigla FB lehel?

Sry, et see siin teemaks on.

Läti mäng oli OK ja polegi midagi kobiseda.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Pigem ainus. See on ainult tervitatav, kui räägitakse ausalt ja räägitakse detailselt ja spetsiifilisest mängust. Pealegi oli see ikkagi pigem üldsõnaline ja kirjeldav. Kui ka mängu järel tuleks ümmargune mull, siis mis mõte neil intervjuudel üldse oleks? Niigi on juba üha enam maailma vutis seoses võimsate PR-koolitustega mängijate jutt nii sarnaseks läinud.

Lisaks, kõikide mängijate suheldakse individuaalselt niikuinii pidevalt ja põhjalikult ning ka peetud mänge analüüsitakse, misjärel antakse palluritele tagasiside. Ehk siis see on väga okei, kui mängujärgses intekas räägitaksegi, mis plaaniga peale mindi, kuidas seda täideti ja millise osaga sellest sai eriti rahule jääda ja millise osaga mitte.

Ei olnud ta nii üldsõnaline ja kirjeldav midagi, ainuke viga, mida Meerits tegi oli tema ebalev väljajooks. Vihmanni ja Baranovi kala kahe peale kokku, veel rohkem imestas mind see, et miks baranov vihmanni selja taha kokku ei tõmmanud varem kui Vihmann nii positsioonist välja läinud oli. Kaitsja jaoks on see üks tähtsamaid asju jalgpalli,s puhas mängulugemine, tee pigem see tsooni katmine ära ja pääsed hullemast. Sa ei saa treenerina rääkida kunagi meeskonnas toimuvast ausalt ja detailselt, kuidas see tervitatav on ma ei saa aru. Oled sa ise professionaalses meeskonnaspordis osalenud? TOP treener ei süüdista sellises olukorras niivõrd detailselt kedagi. Ja nüüd kõige tähtsam, kui palju sa tead, kuidas Eesti jalgpallikoondises mänge analüüsitakse ja selle põhjal korralik individuaalne tagasiside antakse. Või oled Meeritsa onupoeg v
    “The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

mina olen ka täiesti nõus, et sellised jutud peavad jääma riietusruumi. Iga värav, olgu see siis sisse lastud või löödud, on kogu meeskonna tegevuse tulemus ja selles süüdistada ühte meest ajakirjanike ees on ebaproffesionaalne.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud