320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läti - Eesti (12.06.2017. Riia)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ma ka ei süüdistaks Meeritsa väravaolukorra tekkimises, sest surve võis ju olla, aga ruumi, kust surve alt rahulikult välja mängida, oli ka piisavalt. Ja ma tahaks uskuda, et kvaliteeti selleks meie meestes samuti.
    Küll aga lühistas Meerits natuke ära tulekahju kustutamisel ehk siis lätlase kastisööstul, kui jäi keset kasti seisma, selle asemel, et talle peale joosta ja end suureks teha, et tal a) hoogu maha võtta ja jätta kaitsjatel aega värava poole söösta ja b) võtta ära mõtlemisaeg, mille vältel ta jõudis chippimise otsuseni.
    Aga noh, eks me kõik oleme targad siin.

    Vihmannilt väravakala, see on fakt. Ülejäänud mängus sai siiski täitsa soliidselt hakkama. Eks tal harjunud Flora-stiili pealt see värav tuli, koduklubis ju kõigutatakse maas lühikesi ja mängitakse vastase kaitsjate vahel ruutu igal nädalal. Koondis on siiski midagi muud, olgu kasvõi Läti B-koondis vastaseks.

    Ja ma ei jaksa ära imestada Tenistet. Täiesti loom on see mees. Väga meeldisid ka Toomet ja Käit. Ja Mets kaptenina. Tore võit oli igapidi, ei viitsi üldse iniseda, kuigi siit ja sealt ju võiks. Positiivsust kah väheke siia koondisehooaja lõppu enne sügisesi mänge.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Läti B-koondis vastaseks.
      Kust otsast see Läti B-koondis oli?

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
        Kust otsast see Läti B-koondis oli?
        Piltlik väljend.

        Kommentaar


          #49
          Tegelikult on see ikkagi väga kurb, et koondise peatreener paneb post-match intervjuus ajakirjandusele oma väravavahi (maitse asi, kas põhjendamatult või põhjendatult) nõnda tanki. Tahad rääkida oma meeskonnaga või individuaalselt kellegiga neist, tee seda oma kabinetis või riietusruumis. Kas ma olen ainuke inimene, kes tõlgendab seda veidi amatöörliku ja lihtsalt rumala käitumisega?
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas -21- Vaata postitust
            Tegelikult on see ikkagi väga kurb, et koondise peatreener paneb post-match intervjuus ajakirjandusele oma väravavahi (maitse asi, kas põhjendamatult või põhjendatult) nõnda tanki. Tahad rääkida oma meeskonnaga või individuaalselt kellegiga neist, tee seda oma kabinetis või riietusruumis. Kas ma olen ainuke inimene, kes tõlgendab seda veidi amatöörliku ja lihtsalt rumala käitumisega?
            Pigem ainus. See on ainult tervitatav, kui räägitakse ausalt ja räägitakse detailselt ja spetsiifilisest mängust. Pealegi oli see ikkagi pigem üldsõnaline ja kirjeldav. Kui ka mängu järel tuleks ümmargune mull, siis mis mõte neil intervjuudel üldse oleks? Niigi on juba üha enam maailma vutis seoses võimsate PR-koolitustega mängijate jutt nii sarnaseks läinud.

            Lisaks, kõikide mängijate suheldakse individuaalselt niikuinii pidevalt ja põhjalikult ning ka peetud mänge analüüsitakse, misjärel antakse palluritele tagasiside. Ehk siis see on väga okei, kui mängujärgses intekas räägitaksegi, mis plaaniga peale mindi, kuidas seda täideti ja millise osaga sellest sai eriti rahule jääda ja millise osaga mitte.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              See on väga hea möte !!!!

              No just! Kes ja kus need ruuporiga mehed on, kes viimasel mängul üritasid kaasa elamist vedada?

              või kus need teemad käsil on? Haigla FB lehel?


              Sry, et see siin teemaks on.


              Läti mäng oli OK ja polegi midagi kobiseda.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Pigem ainus. See on ainult tervitatav, kui räägitakse ausalt ja räägitakse detailselt ja spetsiifilisest mängust. Pealegi oli see ikkagi pigem üldsõnaline ja kirjeldav. Kui ka mängu järel tuleks ümmargune mull, siis mis mõte neil intervjuudel üldse oleks? Niigi on juba üha enam maailma vutis seoses võimsate PR-koolitustega mängijate jutt nii sarnaseks läinud.

                Lisaks, kõikide mängijate suheldakse individuaalselt niikuinii pidevalt ja põhjalikult ning ka peetud mänge analüüsitakse, misjärel antakse palluritele tagasiside. Ehk siis see on väga okei, kui mängujärgses intekas räägitaksegi, mis plaaniga peale mindi, kuidas seda täideti ja millise osaga sellest sai eriti rahule jääda ja millise osaga mitte.

                Ei olnud ta nii üldsõnaline ja kirjeldav midagi, ainuke viga, mida Meerits tegi oli tema ebalev väljajooks. Vihmanni ja Baranovi kala kahe peale kokku, veel rohkem imestas mind see, et miks baranov vihmanni selja taha kokku ei tõmmanud varem kui Vihmann nii positsioonist välja läinud oli. Kaitsja jaoks on see üks tähtsamaid asju jalgpalli,s puhas mängulugemine, tee pigem see tsooni katmine ära ja pääsed hullemast. Sa ei saa treenerina rääkida kunagi meeskonnas toimuvast ausalt ja detailselt, kuidas see tervitatav on ma ei saa aru. Oled sa ise professionaalses meeskonnaspordis osalenud? TOP treener ei süüdista sellises olukorras niivõrd detailselt kedagi. Ja nüüd kõige tähtsam, kui palju sa tead, kuidas Eesti jalgpallikoondises mänge analüüsitakse ja selle põhjal korralik individuaalne tagasiside antakse. Või oled Meeritsa onupoeg v
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  #53
                  mina olen ka täiesti nõus, et sellised jutud peavad jääma riietusruumi. Iga värav, olgu see siis sisse lastud või löödud, on kogu meeskonna tegevuse tulemus ja selles süüdistada ühte meest ajakirjanike ees on ebaproffesionaalne.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X