320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rail Baltica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Miks see 2 miljonit tonni kaupu 2026 nii ulmeline tundub?

    Võrdluseks - Tallinna Sadamat läbis 2016 aastal - 20,1 miljonit tonni kaupu.
    2016. aasta kokkuvõttes läbis Tallinna Sadama sadamaid 20,1 miljonit tonni kaupa, mis on võrreldes 2015. aastaga 10 protsenti väiksem tulemus; detsembri kaubamaht langes kuus protsenti 1,6 miljoni tonnini.
    Langev kaubamaht? Pool mahust vedelkütus vms, mis on kõige suuremas langustrendis....

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Pealegi jutt käis vist kogu Rail Baltikast, st läti+leedu+eesti. import+export.
    Mitte ainult sellest mida eesti toodab ja euroopasse saadab.
    No täpselt, mitte midagi ütlev pressiteade. Siis oleksid ka kõik kahe käega poolt, kui kasust 10% tuleks eestile, 40 lätile ja 50 leedule?

    Ma olin ka kuu aega tagasi kahe käega RB poolt, aga viimasel ajal on tekkinud nagu see tunne, et kas seda tehakse sellepärast, et keegi teine euroraha endale ei saaks, või on sel ikka mingi reaalne väärtus ka olemas. Peale selle, et keegi saab rinna kummi ajada ja sellest enda monumendi teha. Oleks muidugi võimas lindilõikamine vs Soo tänav.

    Kommentaar


      #47
      Kui minna veidi vandenõuteooriate maale siis mõni väljaanne võiks võtta Rail Baltica eeldatava trassi ning otsida välja suuremad maaomanikud ja hiljutised omanikuvahetused nind nende seotuse erinevate erakondadega.

      Kommentaar


        #48
        Tegelikult ma ei saa sellest aru, et Rail Baltica puhul on ülitähtsad mingid tasuvusuuringud ja 20a perspektiiv ja misiganes. Kas ikka tasub otseliin miljonlinn Riiaga, Leedu suurlinnadega ja Poolaga ära. Justkui mingi põhiargument. Ja siis kui on jutuks, kas Tallinna ja 10 000 elanikuga Haapsalu vahel peaks olema rongiliin või 30 000 elanikuga Saaremaalt peaks saama ilma praamita mandrile, siis samadel inimestel, kes ilget tasuvust RB`st nõuvad, ülipohui ja pigem ikka peaks siseriiklikke asju arendama jne. Naljakas.

        Ma muidugi siiani ei saa aru, et kas Rail Baltica on tegelt okei või mitte, aga igal juhul kütaks raha pigem sinna kui mingitesse Eestisisestesse asjadesse, kus reaalne kasu on veel väiksem.

        Kommentaar


          #49


          125 eur lennukiga Riiga. Äriklassis või täna ostes homseks?

          -e-
          Pädevam ülevaade
          Audiitorfirma Ernst & Young (EY) hindab Rail Balticu sotsiaalmajanduslikku mõju positiivseks ja projekti tasuvaks.

          Kommentaar


            #50
            Tegin AirBalticu lahti, võtsin esmaspäeva kuu pärast, Tallinn-Riia lend ühel suunal ja 28.99 eurot. Okei, see vist eripakkumine ja muidu hind mingi 60 eurot, aga siiski. Lisaks sõiduajaks ka seal märgitud 50 minutit, et see tund ja viiskend tuleb koos...eem...tund enne lennujaama minekuga?

            -e- Ja siis see Tallinn-Kaunas asi ka. Sesmõttes, see Kaunas on üldse oluline linn Leedus või pigem Vilniuse väikevend ehk kogu bisnes käib pigem seal pealinnas? Tallinn-Vilnius lend kestab hetkeandmetel tund ja 20 minutit, Rail Balticuga saad samal ajal küll paarkümmend eurot odavamalt kuid samas 3 ja poole tunniga Kaunasesse. Et sellel mingi reaalne väärtus ka on?

            Kommentaar


              #51
              Inimesi aetakse suisa kaks tundi ennem lennu väljumist lennujaama (mõnes on see isegi õigustatud).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Inimesi aetakse suisa kaks tundi ennem lennu väljumist lennujaama (mõnes on see isegi õigustatud).
                Mida sa Tallinna või Riia lennujaamas 2 tundi enne lendu teed? Käsipagasiga minnes on Tallinnas jumala okei pool tundi enne lendu lennujaamas olla.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


                  125 eur lennukiga Riiga. Äriklassis või täna ostes homseks?

                  -e-
                  Pädevam ülevaade
                  http://www.err.ee/591620/audiitorfir...lticu-tasuvaks
                  Tallinn-Pärnu 43 minutit on päris kõva argument.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Tallinn-Pärnu 43 minutit on päris kõva argument.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Mida sa Tallinna või Riia lennujaamas 2 tundi enne lendu teed? Käsipagasiga minnes on Tallinnas jumala okei pool tundi enne lendu lennujaamas olla.
                      Nunuh. Viimati läks Tln lennujaama uksest väravani pigem 40 minutit. Käsipagas ja jutud ja kaine. Ehk siis endast lähtuvalt on tiba ekslik lähtuda. Loodetavasti on võetud keskmised näitajad. Ma pigem panustaks tolle 110 minuti peale (kalkulatsiooniboss).

                      E: ja Riia lennujaamas, mõni aeg tagasi, plaanisin mõrva, sest nad raiped on otsustanud midagi ehitama hakata. Õnnelikul kombel lend lükkus edasi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #56
                        Ajasin veitsa segast, jep. Pool tundi ilmselgelt ulme, aga 45min on t2iesti ok. Siiski kaugel kahest tunnist.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          See Rail Baltica ei vii ju kuhugi Euroopasse. Projekt lõpeb Poola piiril ja nende mitte ainsaski plaanis pole mitte mingisugust kavatsust see sealt edasi Berliini viia. Baltimaades rahvas rongiga reisima ei hakka ja tasuvusarvestus mingite oletavate kaubavoogude põhjal on nali, sest veoautoliikluse väljasurumiseks peaks mingid ulmelised teemaksud välja mõtlema ja loota Soome mahtudele on veel eriti naeruväärne.
                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          Otot.
                          Täna ja praegu.
                          Leedust Poolasse kaubad liiguvad - täna ja praegu - mööda raudteed või ei liigu?
                          Poola piirilt, õigemini vist isegi juba Leedus Šeštokais, on täna juba euroopa rööpalaiusega raudtee vastas või ei ole?

                          Nii tuimalt näkku valetada... no ma ei tea?!
                          Mina räägin, mida olen lugenud, seega kui sul on vastuväiteid, siis tühja haukumise asemel räägi asjast

                          Täitsa huviga loen Leedu-Poola raudteeliini toimimisest, tasuvusest ja kõigest muust huvitavast.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Mina räägin, mida olen lugenud, seega kui sul on vastuväiteid, siis tühja haukumise asemel räägi asjast
                            Täitsa huviga loen Leedu-Poola raudteeliini toimimisest, tasuvusest ja kõigest muust huvitavast.
                            Kulla mees, Sa oled ise ennast tasuvusaruteludest diskvalifitseerinud juba. Pole mõtet aega raisata inimese peale kes hakatuseks väidab midagi stiilis "maakera on lapik". Ükskõik kust sa seda ka lugesid. Ma tean et see ühendus on olemas, sest ma olen ise sõitnud üle selle.

                            Kallas ütles väga õigesti et see asi on läinud ususõjaks, mingid faktid enam ei loe.
                            Ja ma ei tunne et ma tahaks olla mingi misjönär.
                            Loodetavasti mõistus ikka võidab.
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              #59
                              huvitav, kuidas see isikliku autosõidu kulu arvutatud on?
                              kõik mootoriõli, klaasipuhastajate, kindlustuse ja istmete kulumine on sisse arvestatud?
                              see 47 € tallinn- riia tundub kuidagi ulmeliselt palju esmapilgul.


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


                              125 eur lennukiga Riiga. Äriklassis või täna ostes homseks?

                              -e-
                              Pädevam ülevaade
                              http://www.err.ee/591620/audiitorfir...lticu-tasuvaks
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas mg Vaata postitust
                                huvitav, kuidas see isikliku autosõidu kulu arvutatud on?
                                kõik mootoriõli, klaasipuhastajate, kindlustuse ja istmete kulumine on sisse arvestatud?
                                see 47 € tallinn- riia tundub kuidagi ulmeliselt palju esmapilgul.
                                Vaatasin ise ka seda ja imestasin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X