320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rail Baltica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Neljarealine Tartust Tallinna oleks üks parimaid asju üldse. Palun mitte võrrelda seda RB või Kaubamaja ehitusega.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Neljarealine Tartust Tallinna oleks üks parimaid asju üldse. Palun mitte võrrelda seda RB või Kaubamaja ehitusega.
      Miks ta hea on? Et mingid vennad saaks kiiremini maanteel sõita? Majandusliku kasu seal pole.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Miks ta hea on? Et mingid vennad saaks kiiremini maanteel sõita? Majandusliku kasu seal pole.
        kui arvestada selle järgi, et iga hukkunu pealt jäävad riigil saamata maksud tema elamata jäänud elult + kõik muu, siis on majanduslik faktor täitsa olemas ka neljarealisel kiirteel Tartusse. iseasi muidugi, kas see järsku hoopis surmade arvu ei suurenda, kui gaasi juurde antakse. aga RB on täiesti teine mõõde infra seisukohast.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Miks ta hea on? Et mingid vennad saaks kiiremini maanteel sõita? Majandusliku kasu seal pole.
          Asi ei ole kihutamises ju. Liiklus oleks poole rahulikum, nagu on tõestanud Tln-Kose lõik(isiklikust kogemusest räägin)
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Asi ei ole kihutamises ju. Liiklus oleks poole rahulikum, nagu on tõestanud Tln-Kose lõik(isiklikust kogemusest räägin)
            Miks on liiklus rahulikum? Sest mingid vennad peavad mööda sõitma. Hukkunud ju tekivadki sellepärast, et inimesed ei kannata oodata. Sõitsin reedel ka seda teed ja sattusin kolonni rekka taha. Sõitsin spidomeetri järgi 96-ga ja GPS näitas 91. Kõik sõitsid rahulikult ja rekka, pärast 30-40 km lasi kolonni mööda. Selle aja jooksul sõitis meist mööda ca 15 autot, kes üritasid seda kolonni korraga ette võtta, aga kuna oli reede õhtu, siis nii mõnigi kord pidin järsult pidurdama.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              #96
              OT: Palju teist hoidis pikivahet? Pakun vägivaldse nulli. Ja see on tunduvalt ohtlikum, kui kiirelt sõitmine.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Neljarealine Tartust Tallinna oleks üks parimaid asju üldse. Palun mitte võrrelda seda RB või Kaubamaja ehitusega.
                reaalselt piisaks 2+1 lõikudest
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  reaalselt piisaks 2+1 lõikudest
                  Pole küll õige teema seda arutada, kuid juba alustati möödasõiduradade ehitusega. Kuid minu unistus oleks see, kui saaks Tartus püsika peale panna ning rahulikult Tallinnasse veereda. Ilma et peaks kellegi peale närvi minema
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Pole küll õige teema seda arutada, kuid juba alustati möödasõiduradade ehitusega. Kuid minu unistus oleks see, kui saaks Tartus püsika peale panna ning rahulikult Tallinnasse veereda. Ilma et peaks kellegi peale närvi minema
                    no aga ok. ja mulle sobiks Tallinn-Pärnu vahemaa läbida 1 tunniga. ja nagu ka aru olen saanud, siis kui saaks umbes 1 tunniga ka Tallinn-Tartu vahemaa läbitud, siis oleksid arvatavasti ka ise selle poolt. esmane faktor on ju aeg. siis tuleb ohutus jne.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Need "sitaks ruumi ja saan rahulikult kulgeda" maanteed on üsna ohtlikud, kuna ei hoia juhi meelt erksana ning tekib tunne, et võib muu sobla-joblaga tegeleda ja päiksega lükatakse veel päikeseprillid ette, mis omakorda veel uinutavad.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Need "sitaks ruumi ja saan rahulikult kulgeda" maanteed on üsna ohtlikud, kuna ei hoia juhi meelt erksana ning tekib tunne, et võib muu sobla-joblaga tegeleda ja päiksega lükatakse veel päikeseprillid ette, mis omakorda veel uinutavad.
                        Jutt täitsa õige, aga 2+2 maantee puhul kaob vähemalt võimalus, et võid sõita ilusti piirkiirusega/ jälgida teeolusid kuid vastutulev auto sõidab sind kalmistule. Visake Google-sse "kaldus vastassuunavööndisse" ja vaadake kui palju selliseid avariisid igakuiselt tekib.

                        Kommentaar


                          Me oleks ikka päris jobud kui praegu loobume (mis ei ole õnneks enam võimalik) ja Riia-Kaunas-Vilnius saavad omavahel kiire ühenduse. Tere tulemast ääremaale!
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Neiveltilt taaskord hea lugu.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              õldiselt mõistlik jutt, aga... siis tuleb võrdlus Estonian Airiga. Neid asju ei saa ju võrrelda. Kõigepealt tasuks võrrelda palju kasutab igapäevaselt eestlane rongiliiklust ja lennuliiklust. Estonian Airi kadumisel nüüd vaevalt oleks me ilma lennuliikluseta jäänud.
                              Ma enne küsisin kui palju olemasoleva trassi normaalseks kiiruseks rekonstrueerimine maksaks ja siin ka keegi vastas viidates RB kodulehele, aga ei leidnud. Samuti küsimus pigem kas see trass oleks parim optimaalseim. Aga minu arust ei saa olla küsimuseks kas me vajame kiirraudteed või mitte. Kurb kui Neivelt näeb enda jaoks RB-s kasu ainult kord aastas Riiga sõitmisel. Endiselt olen arvamusel ,mida minu arust pole eriti siiani välja toodud, et RB oleks päris hea argument inimeste elama jäämisele näiteks Pärnusse, Raplasse jne. Miks mitte ka nendesse kohtadesse kolimiseks.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Estonian Airi kadumisel nüüd vaevalt oleks me ilma lennuliikluseta jäänud.
                                Muidugi poleks jäänud, aga siis oleks lennuliiklus nagu Tartust. Ebasobival ajal, ühte kohta ja kallis.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X