320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Tallinna FC Levadia peab 2010. aasta esimese kontrollkohtumise pühapäeval, 10. jaanuaril kell 15:00 Riia Skonto jalgpallihallis kahe viimase aasta Leedu meistri Panevė˛yse FK Ekranasega.

    Nii FC Levadia kui FK Ekranas osalevad 15. jaanuaril Moskvas toimuval endise NSV Liidu ja Baltimaade meistrite turniiril Kubok Sodru˛estva 2010.


    http://fclevadia.ee/news/2638
    mis asja kujutab endast see riia skonto jalgpallihall? mis mõõtmetes see väljak on? Kuna eestisse midagi sarnast tuleb?
    www.netsoccer2.com

    Kommentaar


      Korralik täismõõtmetes sisehall on.

      Kommentaar


        Minu teada pole see Lätis ainuke, teise asukohta kahjuks ei mäleta. Meile ei tule vist nii pea siia midagi, ei saa isegi Lilleküla statat valmis. Võib rahulikult hangedes edasi mängida.

        Kommentaar


          Algselt postitas v50 Vaata postitust
          Minu teada pole see Lätis ainuke, teise asukohta kahjuks ei mäleta. Meile ei tule vist nii pea siia midagi, ei saa isegi Lilleküla statat valmis. Võib rahulikult hangedes edasi mängida.
          mängutaset tõstaks see kõvasti kui oleks aastaläbi võimalik normaalselt jalkat mängida.
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
            mis asja kujutab endast see riia skonto jalgpallihall? mis mõõtmetes see väljak on? Kuna eestisse midagi sarnast tuleb?
            Küsi ruotsi kunni käest lisainfot aga pidavat olema ilus ja suur, täismõõtmetega hall koos kohvikute ja muude butiikidega.

            Kommentaar


              Algselt postitas v50 Vaata postitust
              Minu teada pole see Lätis ainuke, teise asukohta kahjuks ei mäleta. Meile ei tule vist nii pea siia midagi, ei saa isegi Lilleküla statat valmis. Võib rahulikult hangedes edasi mängida.
              No Eestis on ju täismõõtmetes väljak olemasja se täitsa männikul.

              Kommentaar


                No Männikul pole ruumi pealtvaatajatele ja jääb ikka väga kõvasti alla.

                Kommentaar


                  Eestis niikuinii pealtvaatajaid pole ju

                  Aga männiku on vähemalt selle koha pealt edasiminek, et mängijad ei pea päris lumehangede vahel maasöötu andma.

                  Samas Eesti jalgpalluritele oleks talvel põlvini lumes mängimine paras - saaks äkki mingisugusegi füüsilise põhja suveks alla.

                  Kommentaar


                    Skonto hall
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      selle kate pole just kiita, parem aga väiksem on olümpiahallis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                        selle kate pole just kiita, parem aga väiksem on olümpiahallis
                        Minu arust vutti ainult selles olümpiahallis mängitaksegi.


                        Teises hallis mängitakse põhiliselt kossu ja hokit ning peetakse oirovisioone.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Riias on kolm suurt jalgpalli sisehalli . Meie Männiku hall on sarnane neist ühega ja hea ,et meil seegi on.
                          Leedus on samuti minu teada kolm suurt halli. Marijampoles Suduval on tuttuus täismõõtmetes ja 1500 inimest mahutava tribüüniga.
                          Oleks meil ükski selline nagu on Riias või Marijampoles siis oleks kindlasti talvel ka siin mänge aga niikaua ,kui selline hall puudub jääme me arengus siiski igal talvel naabritest maha.
                          Oih ,tuli meelde ,et see on Levadia teema.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Minu arust vutti ainult selles olümpiahallis mängitaksegi.


                            Teises hallis mängitakse põhiliselt kossu ja hokit ning peetakse oirovisioone.
                            Ei mitte, see, ma mõtlen seda, kus on koos ujumine, koss jne jne

                            Kommentaar


                              Soomlastest siis asja ei saanud

                              Valitsev Eesti jalgpallimeister Tallinna Levadia otsustas mitte palgata testimisel käinud soomlasest väravavahti Oskari Forsmani ja ründajat Arttu Seppälät.

                              Kommentaar


                                Kert Kütt lasti siis minema jah? Huvitav tegelikult mees Levadias läbi lüüa ei suutnud, Tartu eest mängides paistis üsna asjalik olevat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X