320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Videomängude teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Videomängude teema

    Niisiis hullu Xboxi mängurina tekkis vajadus siia jäädvustada enda muljeid videomängudest. Samuti oleks põnev lugeda ka teiste arvamusi. Pean mainima, et mängin ise üsna harva ning niimõnegi mänguga kulub 3-4 kuud, et läbi teha.

    Mängud, millest tahaksin paar sõna mainida:

    Batman - Arhkam Knight

    Alustasin mängimist jaanuaris ning läbi tegin täna. See tähendab, et lisaks põhiloole tegin läbi ka kõik kõrvalmissioonid. Üldiselt mäng meeldis ning neile, kes Batmani mingil tasemel fännavad, soovitan kindlasti.

    Positiivset
    Üldine stoory on päris äge, Batmobile on väga teemas. Mulle endale meeldisid kaklusstseenid.

    Negatiivset
    Riddle puzzlesid oli liiga palju, need tüütasid ära ja võtsid ebanormaalselt aega. Võimalik, et see on minu kui nuubi mänguri teema, aga vahepeal oli liiga palju mõtlemist.



    GTA V


    Selle tegin eelmine kevad ka umbes 3-4 kuuga läbi. Kui võrrelda Batmani mänguga, siis oli see minu meelest parem, kuid mitte oluliselt. Mõned asjad on Batmani mängus vägevamad.

    Positiivset
    Mäng on tegelikult väga lihtne ning ei pea olema eriline virtuoos selle läbitegemiseks. Lisaks see haarab tõesti kaasa. Ja raadiokanalid on ägedad. Minna palgamõrva sooritama Robbie Williamsi loo saatel on awesome.

    Negatiivset
    Kohati oli selline tunne, et mäng suunab ehk liiga palju ning enda vabadust on vähe. Vahepeal jooksis juhe kokku ja ma ei osanud lihtsaid asju teha (näiteks lennukit maandada vms- aga see on pigem minu kiiks).



    Need For Speed - Rivals

    Muidugi teisttüüpi mäng, kuid selle tegin ka sügisel läbi. Ehk siis kõik missioonid ja kõrvalülesanded. Kuna üldiselt liiga palju automänge ei mängi, siis pidin pettuma, kui sain aru, et seda kahekesi korraga mängida ei saa. Aga üldiselt täidab see mäng oma eesmärki väga hästi minu silmis. Autod on ägedad, kiirust on, ülesanded huvitavad.

    Positiivset

    Autod, missioonid

    Negatiivset

    Minu meelest oli kaart liiga väike ning faking mendid (aga kuna ma sain hakkama mängu läbitegemisega, siis on vist piisavalt raske see mäng).

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Kuna pole kunagi mänguhuviline olnud ja kust kurat seda aega peaks nii palju jagumagi, ei tea ma neist suht midagi, aga kunagi tatina hammustas selline pisik nagu Metal Gear Solid 2. Mõtlesin, et mis kurat see selline on, kus on nii keeruline jutt, nii palju wtf momente ja on kohati nii ülevõlli, aga samas selle pärast väga omanäoline. Siis tuli 3, mis oli ka paganama hea, niiet oli vaja teiste kallale ka minna. Seda uut 5-te pole veel hankinud, niikuinii aega nii palju pole, ootab, kui läheb odavamaks.
    Lühidalt on tegu frantsiisiga, mille esimene osa lõi kunagi PS1'l hiilimismängu ˛anri. Oled üksi, asjad korjad kohapealt ja pead pigem hiilima, mitte nottima. Ja siis on epic boss fights ja kreisi stoori täis üllatusi. + kõvasti easter egge

    Niisiis panen 1-4 enda arust pingeritta.

    2: Ehk selle nostalgia pärast, et ta oli mul esimene, aga kunagi kooli ajal mängisin ribadeks. Kõige parem tasakaal gameplayst, atmosfäärist, muusikast ja kõige mentalim jutt kõigi teistega võrreldes. Nö epiloog on vanadele fännidele ka hea sissejuhatus. Läbiv vaib on selline küberpunklik.

    3: Sarja 'retro' osa. Proloog jutule, seatud 60ndate külma sõja keskel ja vaib on James Bond ja melodraama. Aga siin on gameplay teistest kõige parem ja kogu looduse osa, mis juurde toodud, teeb asja palju põnevamaks. Ilus näeb välja, kuigi jutt on kõige kergem ja lihtsam.

    4: Sarja 'nostalgia' osa. Gameplay on kõvasti edasi arendatud, aga ehk natuke liiga keeruliseks. Kohati tahab minna sõjamänguks. Põhiline probleem mul sellega, et siin pole midagi uut - kõik tegelased ja osad asukohad tulevad tagasi, väga palju flashbacke ja muud säärast. Sinu vastased pole enam nii omanäolised kui teistes osades ja üldse kuidagi liialt trip down memory lane. Siiski, näeb hea välja, põnev gameplay, palju võimalusi.

    1: Originaal ja siin on atmosfäär kõige parem teistest: süngus ja muusika, filmilikum vaib. Keegi näinud John Carpenteri filmi Escape From New York tunneb ära, kust see siin tuleb. Jutu ja tegelaste vastu ei saa vaielda, see on lege. Aga gameplay on nii kuradi aegunud, et veits piin on seda mängida, frustreerib lihtsalt.



    ahjah ja sellist sarja nagu Fallout olen ka jõudnud katsuda ja tuleb kiita. Jällegi kõige uuemani pole jõudnud, aga need vanad ja 3 ja New Vegas on läbi tehtud.

    Need vanad isomeetrilised on kuradima lahedad. See maailm mis on loodud, dialoog, kõik see leidlik veidrus mis seal post-apokalüptilises maailmas on, on väga viis. 1 ja 2 on superkiirelt allatõmmatavad, tegu 2D mängudega, aga nad pole nii aegunud kui võiks arvata. 3 oli uuendatud shooter ja kohati tüütult korduv ja jutt oli meh. New Vegas on aga super (soovitan koos DLCdega).
    ★★★★★★

    Kommentaar


      #3
      Vanade GTAde definitive edition tuleb välja - tea, kas on piisavalt upgreiditud, et võtaks Vice City uuesti ette...

      Kommentaar


        #4
        Ma ise pole kindel, kas ostan. Täishinnaga kindlasti mitte, sest ametliku video pealt tundus, et graafika on vaid parem. Kõik liikumised jms oli ikka aastast 2000. Vice City ja see helikopteri missioon huvitav kas jääb samaks või tehakse kergemaks?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ma ise pole kindel, kas ostan. Täishinnaga kindlasti mitte, sest ametliku video pealt tundus, et graafika on vaid parem. Kõik liikumised jms oli ikka aastast 2000. Vice City ja see helikopteri missioon huvitav kas jääb samaks või tehakse kergemaks?

          The Definitive Edition introduces wide-ranging modern control upgrades, including improvements to targeting and lock-on aiming, updated Weapon and Radio Station Wheels, updated Mini-Maps with enhanced navigation allowing players to set waypoints to destinations, updated Achievements, Trophies, and more.a
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Ma ise pole kindel, kas ostan. Täishinnaga kindlasti mitte, sest ametliku video pealt tundus, et graafika on vaid parem. Kõik liikumised jms oli ikka aastast 2000. Vice City ja see helikopteri missioon huvitav kas jääb samaks või tehakse kergemaks?
            Ma vist sellest helikopterist sain veel edasi, aga mingi lennukiasi oli täielik kuul pähe ja sinna see mäng jäi.

            Kommentaar


              #7
              Millest te räägite? Vice City on ilma koodideta 2 päevaga läbi mängitav mäng
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                The Definitive Edition introduces wide-ranging modern control upgrades, including improvements to targeting and lock-on aiming, updated Weapon and Radio Station Wheels, updated Mini-Maps with enhanced navigation allowing players to set waypoints to destinations, updated Achievements, Trophies, and more.a
                Kommenteerisin vaid videos nähtut. Loodetavasti on asi tänapäevase.

                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Millest te räägite? Vice City on ilma koodideta 2 päevaga läbi mängitav mäng
                Kindlasti on. Lihtsalt too missioon oli nii raske tollel ajal, kuid läbi sai ikkagi jah.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar

                Working...
                X