Näidatakse tulemusi 1 kuni 2, kokku 2
  1. #1
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2017
    Postitusi
    2

    Algupärane Rannajalgpalli Meistriliiga 2017

    17. juuni 2017 algab rannajalka ML Kakumäe Areenil (Haven Kakumäe). BSC ALPHA otsib fänne juurde ja loosib auhindu
    https://www.facebook.com/bscalphaest...0267735893721/

    https://www.youtube.com/watch?v=N9ZtNnl_Eec

  2. #2
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2017
    Postitusi
    2

    Algupärane

    Optibet Rannajalgpalli Meistriliiga I etapp tulemused ja väravalööjad!
    Esimene päev 17.06.17
    »»» 10:30 BSC Peugeot vs Rõuge Saunamaa 14:5
    Ragnar Rump x4, Ott Purje x4, Taavi Tammo x2, Tarmo Kink x2, Erlin Rand, Mikk Haavistu ➖ Marek Jenas x3, Oliver Ossipov, Kristo Perli
    »»» 11:30 Saue Jalgpalliklubi vs BSC Thunder Häcker 4:6
    Silver Liiv x2, Lauri Esko, Roland Tammela, Silver Liiv (ov) ➖ Erol Kigaste, Bruno Roosnurm, Rasmus Tomson, Ervin Stüf, Roland Rink
    »»» 12:30 BSC Alpha vs FC Üksjalgvärav Vitamin Well 4:8
    Markko Kudu x2, Karl Anton Sõerde, Rannar Edovald ➖ Mihkel Paapsi x5, Anželo Kutepov x2, Reigo Tõnsberg
    »»» 13:30 SK Augur Enemat vs Nõmme BSC Olybet 2:4
    Mauri Levandi, Rasmus Munskind ➖ Aleksander Saharov x2, Erik Toom, Rain Hindrimäe
    »»» 14:30 BSC Peugeot vs Saue Jalgpalliklubi 8:3
    Ragnar Rump x5, Tarmo Kink x2, Erlin Rand ➖ Janar Pajo x2, Kristjan Suurjärv
    »»» 15:30 Rõuge Saunamaa vs BSC Thunder Häcker 2:13
    Oliver Ossipov x2 ➖ Ervin Stüf x8, Bruno Roosnurm, Veiko Koks, Artjom Knjazev, Gregor Sedrik, Erol Kigaste
    »»» 16:30 BSC Alpha vs SK Augur Enemat 5:5 pen 1:3
    Randy Pius x2, Taavi Kaarmaa, Kerth Aun, Jevgeni Kalnitski ➖ Leo Kuuse x2, Roman Minlibajev, Sander Lepik, Marek Sööt
    »»» 17:30 FC Üksjalgvärav Vitamin Well vs Nõmme BSC Olybet 1:5
    Mihkel Paapsi ➖ Aleksander Saharov x2, Marek Markson x2, Erik Toom
    Teine päev 18.06.2017
    »»» 10:30 BSC Peugeot vs BSC Thunder Häcker 1:5
    Ragnar Rump, Aleksandr Frischer x2 (ov) ➖ Kevin Sooaluste x2, Roland Rink
    »»» 11:30 Rõuge Saunamaa vs Saue Jalgpalliklubi 3:7
    Oliver Ossipov, Kristo Perli, Kert Joakit ➖ Silver Liiv x2, Kaspar Kotter, Roland Tammela, Jaan Koit, Ken-Glaid Nool, Talis Tamm
    »»» 12:30 BSC Alpha vs Nõmme BSC Olybet 2:8
    Janek Remmelgas, Markko Kudu ➖ Rain Hindrimäe x3, Verner Uibo x2, Aleksander Saharov x2, Ian-Erik Valge
    »»» 13:30 FC Üksjalgvärav Vitamin Well vs SK Augur Enemat 2:6
    Ott Middenbritt, Anton Issakov (ov), Mihkel Paapsi ➖ Sander Lepik x2, Janar Arula, Roman Minlibajev, Leo Kuuse
    »»» 14:30 BSC Peugeot vs BSC Alpha 7:5
    Ragnar Rump x4, Tarmo Kink, Aleksandr Frischer, Ott Purje ➖ Karl Anton Sõerde x2, Kerth Aun, Markko Kudu, Anti Luik
    »»» 15:30 Rõuge Saunamaa vs FC Üksjalgvärav Vitamin Well 4:3
    Kert Joakit x2, Marek Jenas, Oliver Ossipov, Kristo Perli ➖ Mihkel Paapsi, Oliver Papp, Marko Kiigajaan
    »»» 16:30 Saue Jalgpalliklubi vs SK Augur Enemat 2:5
    ➖ Sander Lepik x2, Kristjan Ploompuu, Roman Minlibajev, Janar Arula
    »»» 17:30 BSC Thunder Häcker vs Nõmme BSC Olybet 5:3
    Ervin Stüf x2, Bruno Roosnurm, Erol Kigaste, Kevin Sooaluste, Henry Remmelgas (ov) ➖ Andreas Aniko, Aleksander Saharov

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud