320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2017/18 Premier League

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Guardian teeb nalja.
    Premieri 11 olla senise põhjal:
    Ederson
    Walker Tarkowski Mee Robertson
    Doucouré
    De Bruyne Silva
    Salah Firmino Son
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Premieri 11 olla senise põhjal:
      kurb on vaadata, kui väärikad allikad lähevad kolletumise teed.

      let me make something clear: the team below are not made up of the 11 best players in their respective positions. Some are but others are players who have performed notably above expectation – individually or within a partnership/unit – and therefore are worthy of recognition.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Guardian teeb nalja.
        Premieri 11 olla senise põhjal:
        Ühtegi mõõdikut välja toodud pole. Lugesin vv osa läbi ja edasi ei viitsinud. Ma võin oma subjektiivse 11 nii paika panna ja põhjendused leida selliselt mis õigustavad mu valikut.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Ühtegi mõõdikut välja toodud pole. Lugesin vv osa läbi ja edasi ei viitsinud. Ma võin oma subjektiivse 11 nii paika panna ja põhjendused leida selliselt mis õigustavad mu valikut.
          David de Gea has kept the most clean sheets. David de Gea has made the most eye-catching saves. David de Gea is the best goalkeeper in the Premier League, if not the world. But David de Gea doesn’t make this team because, across town, a 24-year-old Brazilian has made an incredible impact. Not much was known about Ederson when he arrived at Manchester City in June but he has gone on to impress with his shot stopping, decision making and unreal distribution. And anyone who says it is easy being City’s goalkeeper, I have two words for you: Claudio Bravo.

          DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

          Soovitan seda artiklit lugeda, pole ammu nii naerda saanud.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Jeebus, kõik sellised artiklid ongi ju veidi provotseerivad, subjektiivsed ja lihtsalt vaidlusi tekitavad. Võtke seda meelelahutusena.

            Kommentaar


              Suures plaanis tiptop 11-st ju. Pigem võiksite arutleda (teate küll plussid ja miinused), millepärast üks on seal ja teine pole. Teate küll.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Jeebus, kõik sellised artiklid ongi ju veidi provotseerivad, subjektiivsed ja lihtsalt vaidlusi tekitavad. Võtke seda meelelahutusena.
                Kui see oleks Õhtuleht siis võtakski meelelahutusena. Aga Guardian ju pole (nii? veel?) kollane...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kui see oleks Õhtuleht siis võtakski meelelahutusena. Aga Guardian ju pole (nii? veel?) kollane...
                  soovitan läbi lugeda see sähmerdus, veel/ja/või/nii/aga võid lausest ära kaotada.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Kui see oleks Õhtuleht siis võtakski meelelahutusena. Aga Guardian ju pole (nii? veel?) kollane...
                    Kogu jalgpall on kollane.

                    Kommentaar


                      reastada võib loomulikult mis tahes printsiibil, kas või selle järgi, kes on kõige rohkem sööte risti/põigiti andnud. minu algne iroonia oli siiski ühele teisele ebapädevusele suunatud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mille peale Leicesteril mängida on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kui Soton ei võida FA Cupi, siis saab 7. koht Europa Liigasse.
                          See on küll selline auhind, et pigem ei mängi Lester ikka mitte millelegi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Loetavuse huvides tegin need vastased boldiks, kellel on veel millegi peale mängida. Mis ei tähenda muidugi mitte kui midagi, isegi mitte automaatseid punkte.

                            14. West Ham, 33p: Chelsea (A), Stoke (H), Arsenal (A), Man City (H), Leicester (A), Everton (H), Man Utd (H) - keskmine 7.1
                            15. Swansea, 31p: West Brom (A), Everton (H), Man City (A), Chelsea (H), Stoke (H), Southampton (H), Bournemouth (A) - keskmine 11.7
                            16. Huddersfield, 31p: Brighton (A), Watford (H), Chelsea (A), Everton (H), Man City (A), Arsenal (H) - keskmine 7.5
                            17. Crystal Palace, 30p: Bournemouth (A), Brighton (H), Watford (A), Leicester (H), Stoke (A), West Brom (H) - keskmine 13.5
                            18. Southampton, 28p: Arsenal (A), Chelsea (H), Leicester (A), Bournemouth (H), Everton (A), Man City (H), Swansea (A) - keskmine 7.7
                            19. Stoke City, 27p: Tottenham (H), West Ham (A), Burnley (H), Liverpool (A), Crystal Palace (H), Swansea (A) - keskmine 10.0

                            Ma arvan jätkuvalt, et West Ham ja Crystal Palace jäävad kogenud treenerite rõõmuks püsima, Stoke läheb alla ja kolmandana relegeerub kas Soton või Huddersfield. Kõik mängud ei ole õiges järjekorras, sest kõik fikstuurid ei ole veel paigas, FA karika tõttu.
                            Ma olen optimist ja ennustan, et
                            -Stoke läheb
                            (-WBA juba läinud muigugi)
                            - kolmanda allamineja selgitavad omavahel mandunud mid-table satsid Soton ja West Ham
                            - (heal päeval) veidi lõbusama vuti esindajad Swansea ja Huddersfield pääsevad
                            - Crystali run-in lihtsaim ja kahjuks ka nemad

                            Kommentaar


                              WBA, Stoke ja Crystal Palace paluks selleks toredaks kolmikuks. Asemele Wolves, Cardiff ja Villa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                WBA, Stoke ja Crystal Palace paluks selleks toredaks kolmikuks. Asemele Wolves, Cardiff ja Villa.
                                Palace on enamjaolt positiivset jalgpalli mängiv mansa. Seega nemad peaksid kindlasti alles jääma. Pigem võiks Soton kukkuda, mille viimased aastad on "keerame kõik kinni"-taktika olnud. Huddersfield on lihtsalt nõrk.
                                Ülestulijatest on kaks selged, ühel neist õnneks ka fullretard omanik. Kolmanda osas pole eriti ju vahet, kuna nad on kõik juba nähtud. Rahalise võimekuse poolest võiks Aston Villa ikka Birminghami kaardile tuua. Bristol City oleks ka samas fun.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X