320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ligue 1 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    17. voor

    1.
    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Gourvennec out, nagu päriselt ka. Ei tundu küll enam, et tema suudaks seda meeskonda EL kohtadeni tüürida.
    +1. Nii halvasti ei ole isegi Lille see hooaeg kaitses tegutsenud. Ja ründes polnud Malcomi ka.

    2. Kas see lohutab Angersi võistkonda, et Montpellier on see hooaeg väga head jalgpalli näidanud? Ei usu, sest kodune viik oluliselt nende seisu ei parandanud.

    3. Haddadi mõttetu punane 12. minutil jättis Dijon 80 minutiks 10-kesi. Guingamp kasutas oma võimalust suurepäraselt.

    4. Suk Hyun-Jun oleks oma Subasici eksimustest tingitud väravatega Troyes kangelaseks kujunenud, kui poleks tema võistkond lõpus lihtsalt ära vajunud ja Monaco survele vandunud. Üle noatera pääsesid Jardimi poisid.

    5. Üle noatera pääses ka Lyon. Amiens on väga heas hoos hetkel ja olgem ausad, mäng oleks pidanud minema hoopis teisele poole, aga kodumeeskonna realiseerimata penalti 89. minutil ning Lyoni 93. minuti värav pöörasid mängukäigu pea peale.

    6. Metz peaaegu võitis. It's something...

    7. Toulouse sai tähtsa võidu mängus, kus nad üldsegi ei domineerinud. Caen näitas südikat vastupanu.

    8. Vajaliku võidu sai ka Nice Nantesi üle võõrsil. Seekord peab küll ütlema, et karma maksis Nantesile kätte. Oldi oluliselt aktiivsemad enda vastastest, aga Nice noppis oma väravavõimalusi suurepäraselt.

    9. Valere Germain lõi lõpuks liigas värava! Ja lausa 2! Joyeux Noël!

    Vooru parim mängija

    Houssem Aouar. Nii faking tähtsad väravad lihtsalt...

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Bordeaux oli sarnases seisus mõned aastad tagasi, kui Willy Sagnol nö koos hoolealustega teise hooaja sündroomi põdes ja tollal anti talle minu arvates pisut kiirustatult kinga. Vahel tasub lihtsalt kannatlik olla ja raske periood ära kannatada. Gourvennec on end piisavalt Prantsusmaal tõestanud, et võiks talle anda aega ja võimalus see kreenis laev taas õigele teele tüürida. Mina oleks märksa rohkem mures St. Etienne`i pärast, sest alles mõned aastad tagasi mängijakarjääri lõpetanud Julien Sablel ei tundu ei kogemusi ega ideid olevat, kuidas rohelised korralikult mängima panna. Marseille vastu jäädi ikka mänguliselt korralikult trammi alla. Ja ega selle sama Bordeaux vastu paar vooru tagasi midagi eriti paremat ei näidatud.

      Kommentaar


        Ma täna tabasin end mõttelt, et on teatud mängijad kelle vormile on suvine transfer trall teatud jälje jätnud. Ma pean siinkohal silmas mängijad, kes olid kohe-kohe teise klubiga liitumas (väidetavalt) aga siis diil jäi katki. No näiteks esimesena meenub Seri. Tema transfer Barcelonasse kukkus läbi ning põeb viist siiani, sest eelmise hooaja ''assist king'' pole see hooaeg nii säravat minekut näidanud. Teiseks võiks siia tuua Verratti, kes mingi hetkel lausa avalikult soovis Barcelonaga liituda. Kuid ka see diil jäi katki. Igatahes PSG ja fännid loodavad, et vana hea Verrati saab end tähtsateks mängudeks vormi, sest see hooaeg on ta ainult paar head esitust teinud. Tahtnuks ka Thomas Lemari(seostati tugevalt Arsenaliga viimasel transfer päeval) siia lisada, aga ta oli vahepeal vigane, et ehk saab andeks suht kesise hooaja alaguse.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Fabinho läheb ka siia listi minu meelest.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Fabinho läheb ka siia listi minu meelest.
            Just, tema ka jah. Tahtis oma brassi klemmidega koos mängida, kuid Monaco ei tahtnud enam oma konkurenti tugevada. Ning see hooaeg pole ka tema eelmise hooja tasemel esitusi suutnud teha.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Eile otsustas liiga juhtkond, et järgmisest hooajast tuleb Ligue1 kasutusele VAR. Ning teine uudis on, et Trophee des Champions mängitakse seekord Aasias. Kas Singapuris või Shanghais.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                VAR-i kasutusele võtmine on vist üldiselt ikkagi positiivne. Bundesligas on see okeilt töötanud nii palju, kui olen mänge jälginud. Serie A-s vist mitte nii hästi. Oleneb ka muidugi kohtunikest endist, kes paraku Prantsusmaal just väga heal tasemel ei ole.

                Kommentaar


                  Itaalias pole häda midagi. Pilt on palju soliidsemaks läinud. Pigem tekitavad kära olukorrad, kus ei vaadata mingil x põhjusel VAR-i.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Itaalias pole häda midagi. Pilt on palju soliidsemaks läinud. Pigem tekitavad kära olukorrad, kus ei vaadata mingil x põhjusel VAR-i.

                    Eks ma midagi sellist silmas pidasingi, kui ka Prantsusmaa kohtunikke mainisin. Et tööriist võib ju hea olla, aga kui sa seda kasutada ei oska, siis on sellest vähe kasu.

                    Kommentaar


                      Päris hea eeskuju teistele Prantsuse liigast Inglismaale trügivatele on mu meelest Wahbi Khazri.
                      Sunderlandi floppamisele eelnenud hooajal tegi Bordeaux eest hea hooaja. Nüüd tuli tagasi Prantsusmaale ja liigas on teinud 9 mängu jooksul viiel korral skoori. Lisaks teinud Coupe de la Ligue´is skoori 2 korda. Viimati Marseille väljalülitamisega lõi nii värava, kui andis ka söödu.
                      Praegu kohe sarnaseid näiteid meelde ei tulegi, noh Thauvin oli juba eelmine hooaeg kunn jne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Päris hea eeskuju teistele Prantsuse liigast Inglismaale trügivatele on mu meelest Wahbi Khazri.
                        Sunderlandi floppamisele eelnenud hooajal tegi Bordeaux eest hea hooaja. Nüüd tuli tagasi Prantsusmaale ja liigas on teinud 9 mängu jooksul viiel korral skoori. Lisaks teinud Coupe de la Ligue´is skoori 2 korda. Viimati Marseille väljalülitamisega lõi nii värava, kui andis ka söödu.
                        Praegu kohe sarnaseid näiteid meelde ei tulegi, noh Thauvin oli juba eelmine hooaeg kunn jne.
                        Ei ütleks, et Khazri oleks Premmis otseselt flopanud. Oma esimesel poolhooajal Sunderlandis oli kindel algkoosseisu mees ja lõi ka paar olulist väravat ja andis ka mõned väravasöödud ning aitas meeskonnal püsima jääda. Teisel täishooajal aga ei kuulunud millegipärast Moyesi lemmikute hulka absoluutselt ja mängis seetõttu väga vähe, mis ajas ka paljudel Sunderlandi fännidel harja punaseks.

                        Näiteid:

                        Kommentaar


                          Liiga parim kaitse tõmmati liiga kindla punase laterna poolt nende endi kodus ribadeks. Ainult Prantsusmaal.

                          Kommentaar


                            Suur mängupäev on käes!
                            Ülim maiuspala ehk Lyon vs Marseille. Oodata on kõrge kvaliteediga andmist!
                            Kui tuleks mingine 5-5 viikki, poleks ma kurb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Suur mängupäev on käes!
                              Ülim maiuspala ehk Lyon vs Marseille. Oodata on kõrge kvaliteediga andmist!
                              Kui tuleks mingine 5-5 viikki, poleks ma kurb.
                              Aga Setanta eelistab teist suurmängu Barca-Deportivo! (15-20a tagasi muidugi olekski olnud, aga hetkel paraku enam mitte). Ma muidu oleks ka 5-5 viigiga nõus.

                              Kommentaar


                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X