320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

football2u | 2017 FIFA Confederations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. Tšiili ja Portugal
    2. Ei
    3. 2

    Kommentaar


      1. Tšiili ja Portugal
      2. Jah
      3. 2
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        1. Saksamaa ja Mehhiko
        2. Ei
        3. 0

        Kommentaar


          1. Tšiili ja Portugal
          2. Jah
          3. 3

          Kommentaar


            1. Tšiili ja Portugal
            2. Ei
            3. 2

            Kommentaar


              Palju õnne Portugalile! Raskelt tuli, aga ära tuli. Mina pean eriti tänama Pepet, tänu kellele mul 2 betti päästetud sai (1 võidetud, 1 lahtine). Nüüd jääb üle vaid õhtune mäng ära oodata - Tšiili meistriks!

              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Saksamaa siis meister tänu Marcelo Diazi jubedale eksimusele. Tšiili oli mänguliselt pigem üle, või noh, nende kõrge pressiga mäng jättis väga hea mulje, kuid väravateks ei suudetud seda realiseerida ning Saksamaa võttis oma kingituse vastu ning ära ei andnud.

                Tšiili jaoks oli üldsegi probleem väravate realiseerimine: 5 mänguga löödi vaid 4 väravat, Saksamaa samal ajal aga 12. Samas oli see Saksamaale turniiri esimene mäng, kus taga null hoiti.



                Täna mingi aeg lükkan punktid kokku ja panen kokkuvõtted ülesse.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Lükkasin punktid kokku, kaksikvõidu teenisid tugeva viimase päeva teinud janiion ja Brick, kellest viimane ka maksimumpunktid teenis. Palju õnne, auhinnaraha läheb foorumivennalikult jagamisele!

                  Ka teistel kohtadel oli konkurents äärmiselt tihe. Teisel kohal lõpetasid 6 kasutajat ja kolmandal koguni 8 kasutajat. Palun kõik esikolmiku kasutajad, kirjutage mulle hiljemalt 24h jooksul postkasti oma meiliaadress, millega olete registreerinud oma Betsafe konto. Ehk hiljemalt homme kell 12.00.

                  Alagrupiturniiri kaks parimat olid Mõmmik ja Tauri.T, kes mõlemad võitsid meene Betsafe'ilt. Tauri.T-le päikseprillid ja Mõmmikule Betsafe t-särk! Kirjutan Teile eraldi.

                  Boonusraha jaguneb järgmiselt:
                  Esikoht (50€): janiion 25€ ja Brick 25€.
                  Teine koht (30€): richardkoppel154 6€, Meintz 6€, Risto234 6€, saxzz 6€, Mõmmik (1) 6€.
                  Kolmas koht (20€): Tauri.T 2.5€ -RoMario- 2.5€, Delfino 2.5€, KID 2.5€, mazz 2.5€, FourFourTwo 2.5€, telekavaataja 2.5€, jaanindres23 2.5€.

                  Lõplik tabel:
                  12 punkti: janiion (2), Brick (3).
                  11 punkti: richardkoppel154 (0), Meintz (1), Risto234 (1), saxzz (1), Mõmmik (1)
                  10 punkti: Tauri.T (0), -RoMario- (-), Delfino (2), KID (2), mazz (1), FourFourTwo (2), telekavaataja (1), jaanindres23 (1).
                  9 punkti: Schalke (-), kardo (1).
                  8 punkti: Staadium (0), giga204 (0), Rando#6 (1), tiiger311 (1), Redman (1).
                  7 punkti: lauri432 (-), Lauriisimo (0), sulev86 (2), Kaurr (2)
                  6 punkti: Väravavaht (2), Qumpa (1).
                  4 punkti: Busby (0).
                  2 punkti: emergencyexit (-), Calva (-).
                  1 punkt: karl54 (-), ChelseaFC (-), Katk (-), Mõnuagent007 (-), $$$ (-), QRkood (-).
                  0 punkti: xtrip55 (-), zizi (-), Drogba (-), Iceman (-), Egotrip (-), Meke (-).

                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kuidas läks minul oma rahaga mängides?
                    Eesmärk oli kahekordistada oma raha. Selle künnise ma ületasin koguni kahel korral, kui viimasel päeval otsustasin Tšiili võidule suurelt minna ja lõplikuks saldoks jäi 150,50€.

                    Kas jäin ise rahule ennustustega?
                    Tegelikult jah, sest kokkuvõttes võitis minu panustest koguni 17 ning kaotas 8. Alagrupimängude lõpuks olid võitnud 13 panust ning kaotanud 5. Nädal peale turniiri avamängu oli aga saldo 12 võitu ja vaid 1 kaotus. Samas peab ka tõdema, et oli meeletult üllatustevaene turniir, ehk kindla peale minnes oleks suutnud saldo hoida vabalt üle 80%. Tegin ikkagi igale mängule võimalusel vähemalt minimaalselt ca 1,7 suuruses panuse ning sealt ka osad eksimused. Ehk pihta panin 68% oma ennustustest!

                    Suurim möödapanek:
                    Tšiili. 8 kaotatud piletist koguni viies oli sees kuidagimoodi mõne Tšiili mänguga seotud panus.

                    Suurim pihtas koef:
                    Tšiili ja Portugali viik 3.25. Kahesed kombod läksid ka üsna hästi.

                    Kas taolisi ennustusmänge tuleb veel?
                    Jah, kindlasti. Huvi oli nii panustamiskontorite kui ka ilmselgelt inimeste hulgas - kokku osales 43 inimest ennustusmängus. Nii suurt osalust ei oodanud. Samuti jälgis tegelikult ennustusblogi päris palju inimesi, kokku on hetkel üle 8500 vaatamise, mis eeldatavasti ületab minu senise rekordi (Aafrika blogil on hetkel ca üle 9000). Kindlasti ootaks ka tagasisidet, mis oli hea, mida paremini ja kas üldiselt meeldis?

                    Siinkohal veel suur aitäh Betsafe'ile, kes oli nõus minuga seda projekti tegema ja toetama ning kummardus ka siinsete osalejate-lugejate ees!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Kiitus asja teha!! Väga äge! Tuhat tänu!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust

                        Jah, kindlasti. Huvi oli nii panustamiskontorite kui ka ilmselgelt inimeste hulgas - kokku osales 43 inimest ennustusmängus. Nii suurt osalust ei oodanud. Samuti jälgis tegelikult ennustusblogi päris palju inimesi, kokku on hetkel üle 8500 vaatamise, mis eeldatavasti ületab minu senise rekordi (Aafrika blogil on hetkel ca üle 9000). Kindlasti ootaks ka tagasisidet, mis oli hea, mida paremini ja kas üldiselt meeldis?

                        Siinkohal veel suur aitäh Betsafe'ile, kes oli nõus minuga seda projekti tegema ja toetama ning kummardus ka siinsete osalejate-lugejate ees!
                        Tänud sulle selle eest, et mingitki panustamispisikut Soccerneti foorumis üleval hoidsid.
                        Tänud kõigile, kes osa võtsid. Tänu sellele, et siin nii palju inimesi käib, on ka panustamislehed meist huvitatud. Tänu sellele, et te siin käite, saab edaspidi igasugust põnevaid asju organiseerida veelgi.

                        Negatiivse poole pealt. Mulle meeldib, kui panused on selgemalt välja toodud (eriti, kui sinu panused on üks osa ennustusmängust). Mulle meeldib, kui tulemused on kiiremalt ja informatiivsemalt üleval. Ja ma leian, et edaspidi võiks olla panustamise alafoorumis postituste muutmine siiski maha võetud. Organisaatorile võiks siis moderaatori staatuse anda turniiri ajaks.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Tänud sulle selle eest, et mingitki panustamispisikut Soccerneti foorumis üleval hoidsid.
                          Tänud kõigile, kes osa võtsid. Tänu sellele, et siin nii palju inimesi käib, on ka panustamislehed meist huvitatud. Tänu sellele, et te siin käite, saab edaspidi igasugust põnevaid asju organiseerida veelgi.

                          Negatiivse poole pealt. Mulle meeldib, kui panused on selgemalt välja toodud (eriti, kui sinu panused on üks osa ennustusmängust). Mulle meeldib, kui tulemused on kiiremalt ja informatiivsemalt üleval. Ja ma leian, et edaspidi võiks olla panustamise alafoorumis postituste muutmine siiski maha võetud. Organisaatorile võiks siis moderaatori staatuse anda turniiri ajaks.
                          Väga hea põhjalik tagasiside. Negatiivne see küll polnud, konstruktiivne ja kasulik. Panuseid proovisin kirjutada võimalikult lühidalt ja pigem mitte liiga pikalt ja põhjalikult. Tulemused sain enamasti kiiresti ülesse, ülevaated oleks võinud vast sisukamad olla. Postituste muutmine võiks kindlasti maas olla, aga see võimalus minu teada moderaatoritel puudub, et seda vaid osadele kasutajatele teha. Või ei?

                          Tänan ka teisi, kes siin või sõnumitesse positiivseid sõnu poetanud on. Aitäh!
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Ma kiidan, et mäng on lihtne ja arusaadav. Pole igasuguste reeglitega nö "üle reguleeritud". Hea töö!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X