320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

football2u | 2017 FIFA Confederations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    1. Ei
    2. Venemaa - 5

    Kommentaar


      #47
      Esiteks suur aitäh kõigile heade sõnade ja suure osaluse eest - see on väga hea motivatsioon pühade ajal 100 muu projekti kõrval seda asja vedada suure rõõmuga!

      Nii, tuhnisin natukene veel Betsafe'i kodulehel ning leidsin veel hea väärtusega koefe. Igaühele neist panen peale 5€.

      Ronaldo turniiri top scorer@2.65? JAH! See on vägagi magus pakkumine ning minu jaoks on üks argumente, et Portugalil puudub peale tema mõni väravamasin ning alagrupis mängitakse ühe turniiri nõrgema meeskonna Uus-Meremaaga. Väärtus on olemas ja väga mammu!


      Portugal võidab alagrupi@1.85? Easy money! Kuigi enne turniiri on väga raske midagi ennustada, siis seninähtu põhjal julgeksin pakkuda, et Portugal kogub alagrupis minimaalselt 7 punkti ning ei jäta midagi juhuse hooleks.



      Turniiri võidab Portugal või Tšiili. Kuna siin hiljuti oli uudis, et Alexis Sanchez ja Claudio Bravo on kerge vigastusega kimpus, siis annaks kerge eelise Portugalile. Ma usun, et üks neist kahest tuleb meistriks ning Aga olenevalt sinu eelistusest, on mõlema meeskonna koef kena - take a pick and try! Minu pick on Portugal, poolehoid aga Tšiilile!



      Sul parem idee? Tšekka koefe ja jaga neid siin teistega!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        #48
        1. Mõlemad satsid löövad ära.
        2. Venelased löövad ühe.

        Kommentaar


          #49
          1. Ei
          2. 2

          Kommentaar


            #50
            Avamäng läbi ning täiesti ootuspäraselt alistas Venemaa Uus-Meremaa 2:0. Võit oli ikkagi väga veenev, esimest korda tundus, et Uus-Meremaa võib värava lüüa alles 77. minutist alates mõned olukorrad. Kuid reaalsuses oleks võinud seis palju suurem olla, kuid venelaste oma Torres Bukharov jättis ise juba 2 löömata.

            Mulle tundus Venemaa nõrga kohana keskväli, mis ei toiminud päris nii nagu oleks pidanud, kuid ründajate liikumised ja vanuritest ääred tegid oma töö suurepäraselt ära. Täna võivad õnnelikud olla, aga järgmised 2 mängu tulevad rasked. Uus-Meremaa jaoks saab turniir olema üks korralik turismireis. Sellise mänguga vast väga hullu sauna ei saada, aga hetkeseisuga paneksin nad julgelt peksupoisi rolli.

            Aga hea meel, et mu ennustus läks täppi ehk händicapiga võit tuli turvaliselt ära. Algus suurepärane!

            Punktid lükkan ka mingi aeg kokku, tundub, et seekord on rekordarv osalejaid! Oчень хорошо!

            Venemaa - Uus-Meremaa 2:0
            31. ov Boxall, 69. Smolov

            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #51
              BETSAFE ENNUSTUSMÄNG!

              Lükkasin numbrid kokku ja minu korraldatud ennustusvõistlustes on tegu rekordiga - 36 osalejat!

              Tabel avapäeva järel:

              2 punkti: Mõmmik, Romario, Kaurr, lauri432, Redman, Risto234, emergencyexit, Lauriisimo, Meintz, Väravavaht, Busby, Delfino.
              1 punkt: karl54, mazz, sulev86, ChelseaFC, saxzz, telekavaataja, tiiger311, Katk, janiion, Mõnuagent007, $$$, kardo, Tauri.T, Calva, Rando#6, KID, Qumpa, richardkoppel154*.
              0 punkti: xtrip55, zizi, Drogba, FourFourTwo, Brick, giga204.

              *Pani tegelikult mõlemad täppi, aga ennustas kui mäng oli 6 minutit käinud. Andestan avapäeva puhul ja annan ühe punkti Venemaa 2 värava eest. Kui keegi vastu sellele, andke teada ja muudan nulliks.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                #52
                Kui eilse mängu järel jäi sisse näljane tunne, et tahaks veel Konföderatsioonide karika mänge vaadata, siis täna saab lausa kahte põnevusmängu nautida.

                Pühapäev 18.06 mängud:

                18.00 Portugal - Mehhiko

                2.03-3.30-3.80

                Portugal on peale EM-i võitu 9 mängust võitnud 7, kuid vastased pole olnud eriti tugeva kaliibriga (Läti, Gibraltar jne), kuid kõvemate vastaste Šveitsi ja Rootsi vastu on saadud kaotused. Mehhiko seevastu on pärast seda õhtut Tšiilis end tasapisi kogunud ja kaotanud vaid ühe mängu - sõpruskohtumises Horvaatiale. Oma suurima rivaali USA-ga näiteks on saadud suurepäraselt hakkama.

                Eelmises kahes omavahelises mängus on võitnud eurooplased, kuid Mehhiko suudab Portugali elu raskeks teha ning keerulistest alagruppidest edasi pääseda. Portugalil on aga trump Ronaldo näol ja kaldun arvama, et see võib otsustada mängu.

                Portugali suured mängud on olnud tihti väravatevaesed ning 1:0 võit siin võib olla reaalne oht. Kuid Mehhiko on võimeline ära lööma ja siis Portugal vastamata ei jäta.

                Minu valik: BTTS@1.87 ning panus 10€.


                21.00 Kamerun - Tšiili
                7.70-4.20-1.50

                Üks on kindel: Tšiili võtab siit võidu - küsimus on vaid kuidas. Kindel peaks olema ka, et Claudio Bravo ja Alexis Sanchez jäävad tollest kohtumisest vigastusega eemale!

                Kamerun alistas jaanuaris vastupidiselt kõigile ootustele (ja koefidele) järjepanu Senegali, Ghana ja Egiptuse ehk siis kolm väga tugevat musta mandri meeskonda. Aafrikas käibki kõik TIA reegli järgi, kuid alles hiljuti tõestati, et maailmaklassi meeskondade vastu ollakse hädas - Kolumbia vastu korjati puurist neljakas. Kusjuures hetkeseisuga järgmisel aastal Kameruni Venemaal ei näe, kui Nigeeriat ei suudeta kinni püüda.

                Ka Tšiili turniirivõit oli omamoodi üllatus, pühkides oma teelt Mehhiko, Kolumbia ja Argentina. Turniirijärgselt on aga oldud üsna kesised - 6 võitu, 3 viiki ja 4 kaotust. Viimati kaotati Rumeeniale 2:3, kus taaskord tegi Medel trikke ja jättis omad kümnekesi.

                Kui Kamerun selle turniiri kinni paneb, siis lähen reaalselt Aafrikasse elama. Kaks korda ei ole võimalik sama meeskonda alahinnata nii nagu teen seda mina. Aga ma usun, et seekord põhjusega.

                Minu valik: Tšiili +1,5 väravat@1.70 ja panus 10€. Tahaks pakkuda Tšiili võitu (@1.50), aga tundub igav. Tšiili on piisavalt ründav meeskond et 2 lüüa, aga avamängus on alati oht, et tuleb kinnine andmine. Mina seda eriti ei usu.

                Kombosoovitus:
                Portugal - Mehhiko 1X @1.27
                Kamerun - Tšiili - Tšiili võit @1.50
                Kombo koef: 1.91
                Minu panus: 10€


                BETSAFE ENNUSTUSMÄNG:

                1) Portugal - Mehhiko. Kes võidab või jääb kohtumine viiki?
                2) Kamerun - Tšiili. Mitu väravat lööb Tšiili?

                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  #53
                  Portugal võidab
                  Tšiili lööb 3

                  Kommentaar


                    #54
                    1. Portugal võidab
                    2. 2

                    Kommentaar


                      #55
                      Portugal võidab
                      Tsiili lööb ühe
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #56
                        1. Portugal võidab
                        2. Tšiili lööb 2
                        When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.

                        Kommentaar


                          #57
                          1. Viik
                          2. 1
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            #58
                            1. Viik
                            2. 1

                            Kommentaar


                              #59
                              Portugal võidab
                              Tšiili 2

                              Kommentaar


                                #60
                                1) Portugal - Mehhiko. Kes võidab või jääb kohtumine viiki?
                                Portugal
                                2) Kamerun - Tšiili. Mitu väravat lööb Tšiili?
                                1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X