320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

football2u | 2017 FIFA Confederations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    1. Portugal võidab.
    2. Tšiili lööb 1 värava.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      #77
      1. Viik
      2. Tšiili lööb 2

      Kommentaar


        #78
        Portugal võidab
        Tšiili lööb 3

        Kommentaar


          #79
          1. Portugal lööb 2 ja võidab 2:1
          2. Tšiili lööb 2 ja samuti võidab 2:1

          Kommentaar


            #80
            1. Portugal
            2. 3

            Kommentaar


              #81
              1. Portugal võidab
              2. 2

              Kommentaar


                #82
                1. Viik
                2. Lööb 2

                Kommentaar


                  #83
                  2. Tšiili lööb 2

                  Kommentaar


                    #84
                    2. Lööb 3

                    Kommentaar


                      #85
                      Portugal - Mehhiko 2:2
                      34. Quaresma, 86. Soares - 42. Hernandez, 90. Moreno

                      Portugali mängijad jätsid palju kõrgema klassiga mulje, Mehhiko tundus aga meeskonnana hingestatult võitlev ning sellise mänguga võib vabalt alagrupi edasipääsule mängida. Mõlema poolaja viimased 10 minutit olid äärmiselt huvitavad.

                      Mina pakkusin BTTS ja kombos, et Portugal ei kaota. Olemas!

                      Kamerun - Tšiili 0:2
                      82. Arturo Vidal, 90. Eduardo Vargas

                      Äärmiselt veider mäng. Mitte lõpptulemuse või kulgemise pärast. Just avapoolajal tühistatud ja kohtumise lõpus loetud värava pärast. Ma sellel pikemalt ei peatuks, aga tundub, et on algamas uus ajastu, millega on äärmiselt raske kohaneda. Sa lööd värava, 3 minutit hiljem värav ei loe.

                      Tšiili ärkas hilja, kuid tõestas, kui oluline on Alexis Sanchez nende mänguplaanis ja mentaalselt. Vidali ja Vargase hilised väravad tõid magusa võidu. Aga hea meel, et Vargase värav ära loeti - ta tõesti vääris seda. Tšiili mängis selgelt alla oma võimete, kuid Kamerunist oldi paremad, kes samuti omas võimalusi.

                      Mina panustasin siin Tšiili kahte väravat ja võitu. Olemas!

                      Punktitabel eilse järel:

                      4 punkti: Redman (+2)
                      3 punkti: -RoMario- (+1), Mõmmik (+1) Kaurr (+1), Risto234 (+1), Busby (+1), janiion (+2), kardo (+2), saxzz (+2)
                      2 punkti: lauri432 (0), emergencyexit (-), Lauriisimo (0), Meintz (0), Väravavaht (-), Delfino (0), tiiger311 (+1), Tauri.T (+1), Rando#6 (+1), KID (+1), Qumpa (+1), richardkoppel154 (+1), saxzz (+2).
                      1 punkt: karl54 (0), mazz (0), sulev86 (-), ChelseaFC (-), telekavaataja (0), Katk (-), Mõnuagent007 (-), $$$ (0), Calva (0), Staadium (+1), , jaanindres23 (+1).
                      0 punkti: xtrip55 (-), zizi (-), Drogba (0), , Brick, giga204 (0). FourFourTwo (+1), Iceman (0), Egotrip (0), Meke (0).

                      PS! Soovitan kõigile kaasa mängida veel, kuna osade mängudega võib jagamisele minna kuni 10 punkti.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        #86
                        kas antud turniiri puhul on tegu pigem jalaharjutusega või võetakse tõsiselt? Auhinnarahad on samas miljonid maa koondistele, kui tippu jõuad...

                        Kommentaar


                          #87
                          Kuidas mul läheb Betsafe kontol?

                          1) 0:1 händicap ja võit Venemaale, koef Betsafe'is on 1.95. Panus: 15 eurot.

                          2) Portugal - Mehhiko BTTS@1.87 ning panus 10€.

                          3) Portugal - Mehhiko 1X @1.27
                          Kamerun - Tšiili - Tšiili võit @1.50
                          Kombo koef: 1.91
                          Minu panus: 10€
                          Arvestades, et ma olen lisaks teinud 3x5 euro eest panuseid, mis on veel jõus, siis hetkel on mu kontoseis 124,05 eurot ehk olen kõik ennustused täppi pannud!

                          Pickid on head olnud kuid mul on ka omajagu õnne olnud. Eriti Tšiili mänguga. Loodetavasti mängite kaasa minuga!
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                            kas antud turniiri puhul on tegu pigem jalaharjutusega või võetakse tõsiselt? Auhinnarahad on samas miljonid maa koondistele, kui tippu jõuad...
                            Kõik koondised peale Saksamaa on tulnud välja oma parima rivistusega - ka maailmameistritel on kaasas mitmeid noori, kellest mingi osa kindlasti ka järgmisel aastal Venemaale kaasa võetakse (Draxler, Mustafi, Ter Stegen...). Ja kuna mänge on vähe, peab kohe maksimaalselt pingutama. Mingit puhkust siin küll pole ehk mingi kunagise Balti liigaga ei anna kindlasti võrrelda.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              #89
                              Esmaspäev 19.06:

                              18.00 Austraalia - Saksamaa

                              Kas on võimalik avamänguks saada keerulisemat vastast kui valitsev maailmameister? Suure tõenäosusega mitte. Samas lohutav fakt peaks olema, et sakslased on tulnud äärmiselt noore uue põlvkonna staaridega ning staari-taaka kannab PSG-s suurepärase pool hooaega teinud Julian Draxler. Teine suur pluss on Tim Cahilli kohalolek, kes on hoolimata veteranveterani-staatusest, on endiselt meeskonna üks liidreid.

                              Austraalia ei ole nõrk meeskond ning enne viimast soojendust Brasiiliaga (kaotati 0:4) oldi 8 mängu kaotuseta. Sakslased on peale ebaõnnestunud EM2016 10 mängust võitnud 8.

                              Esimest korda sel turniiril vaatan mängule otsa ja ei tea millele panustada. Meeldib BTTS, aga pole eriti usku Austraaliasse.

                              Minu valik: võõrsilvõit ja üle 1,5 värava@1.60 ja panus 10€. Samuti meeldib mulle +2,5 väravad ning Saksamaa +6,5 nurgalöögid umbes sama väärtusega.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                #90
                                Sa oled minu punktid lahku pannud, esimese ja teise vooru eraldi, kokku siis 3

                                Kommentaar

                                Working...
                                X