320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Konföderatsioonide karikas 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Seda asja tuleks kõvasti arendada, siis kunagi uuesti lagedale tuua ja proovida kuskil sama mõttetul turniiril.
    Ma ise mõtlen, et kas kõige sujuvam poleks mitte, et kohtunik laseb edasi nii nagu alati on olnud ja teeb oma otsuseid nagu ikka ning videomängurid vaatavad kõiki asju vaikselt oma toas järele ning kui midagi on, millega väljakukohtunik kindlasti pange pani, helistavad videomehed ruttu ja ütlevad, et ikkagi astus kanna peale. Siis nagu pole mängijatel ka seda nõudmise kohta.

    Enivei, jääb see kõigile meelde VARi turnana, aga päris muljetavaldav on ikka see saksa masin. Löw oskab vanade ja noortega, ballsi on. Ja varuballsi. Päris mitu mängijat kes oleks võinud U21'l mängida, mis ju samal ajal toimub.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      #92
      Ma siinkohal tooks hoopis hoki ja rugby näited, kus videokorduse üle otsustab väljakul olev peakohtunik aga otsuse teatab talle videokohtunik. Täitsa toimib. Muidugi need on ka alad, kus mängijad ei tõmble ja ei ole sellised eided nagu jalgpallis (erandid muidugi on olemas).

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        üldiselt, kui otsustatakse selle videokordusega edasi minna, siis tekib paratamatult küsimus, et miks ei vaadata absull igat olukorda üle kohtuniku poolt ja üha enam hakkame nägema ka mängijatelt selle nõudmist kohtunikult. eile juba hakkas see trall pihta. aga on olemas ju võistkonnad, kellele nii ehk naa meeldib enamus mängust olla kohtuniku ümber ja talle maailmavaatelisi seisukohti esitada ning reisiplaane pimedamatesse kohtadesse koostada. vb võiks võtta eeskuju teistest aladest ja andagi selle otsuse, millisest olukorrast kordust vaatama hakkame võistkondade kätte, lubades siis igal satsil mingi arv kordi nõuda videokordust.oma viga kui kahtlase küljeaudi vaatamise tõttu jääb kahtlane väravaolukord üle vaatamata. lisaks tekkis mul küsimus, et kui on olemas videokohtunikud, mis need reisisaatjad enam seal vahivad?
        igatahes senises võtmes see asi küll ei töötanud, kohtunik vaatab 4 minutit videot ja võtab vastu ikka vale otsuse, sel turniiril oli selliseid olukordi omajagu, eile see tsiili venna küünarnukk, mis oli ikka selge tahtlik tegevus ja kindel laks punast väärt.
        ise eelistaks üldiselt, et oleks väravajoone tehnoloogia ja mitte mingit video passimist. las siis jääda pealegi inimlikud vead sisse, nimetame neid siis osaks jalgpallist ja asi tahe.
        110% nõus kõigega. Sealjuures, kas eile ei saanud mitte Vargas (või keegi tšiillastest) videokorduse demonstratiivse nõudmise eest kollast kaarti (mille andmise järel kohtunik lõpuks ikkagi LÄKS kordust vaatama)?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
          Ma siinkohal tooks hoopis hoki ja rugby näited, kus videokorduse üle otsustab väljakul olev peakohtunik aga otsuse teatab talle videokohtunik. Täitsa toimib. Muidugi need on ka alad, kus mängijad ei tõmble ja ei ole sellised eided nagu jalgpallis (erandid muidugi on olemas).
          Erinevate alade võrdlemine jne teema on sisuliselt sama, et näe Soomes on ka magusamaks (hui, et see seal ei toimi, kuid siiski on).
          Ehk siis mängud on olemuselt päris erinevad.

          Kui inimesed leiavad, et kuidagi tehnikat kaasamata pole võimalik mänge enam pidada, siis hetkel on kõige lihtsam ja mõistlikum variant tekitada kohtunikule tribüünile üks silmapaar juurde, kes siis jooksvalt siristab kõrva. See hoiaks ära suuremad eksimused. Sisuliselt on siis tegu äärekohtuniku täiustatud versiooniga, ainult selle inimese peale on raske karjuda, mõnitada jne häid asju, mida me oskame.

          Need peopelid, kes nüüd ja kohe tahavad uut pleista update'i, siis neil soovitan paariks-kolmeks yeariks end unne switchida, sest ma predictin, et biometrical okulaarid saavad judge judy lahutamatuks osaks. Rahu and fuck off.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            110% nõus kõigega. Sealjuures, kas eile ei saanud mitte Vargas (või keegi tšiillastest) videokorduse demonstratiivse nõudmise eest kollast kaarti (mille andmise järel kohtunik lõpuks ikkagi LÄKS kordust vaatama)?
            Vargas jap. Tulevikus näeme veelgi rohkem nagu kaarti nõudeski.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Need peopelid, kes nüüd ja kohe tahavad uut pleista update'i, siis neil soovitan paariks-kolmeks yeariks end unne switchida, sest ma predictin, et biometrical okulaarid saavad judge judy lahutamatuks osaks. Rahu and fuck off.
              wordprez! kus sa olnud oled?
              ★★★★★★

              Kommentaar

              Working...
              X