Konföderatsioonide karikas ehk maailmajagude karikas ehk sissejuhatus järgmisel aastal toimuvale MM-ile. Avalöök 17. juunil ja finaal 2. juulil.
Alagrupid:
A-alagrupp
Venemaa
Uus-Meremaa
Portugal
Mehhiko
B-alagrupp
Saksamaa
Tšiili
Austraalia
Kamerun
17. juuni Venemaa vs Uus-Meremaa (Peterburi)
18. juuni Portugal vs Mehhiko (Kaasan)
18. juuni Kamerun vs Tšiili (Moskva)
19. juuni Austraalia vs Saksamaa (Sotši)
21. juuni Venemaa vs Portugal (Moskva)
21. juuni Mehhiko vs Uus-Meremaa (Sotši)
22. juuni Kamerun vs Austraalia (Peterburi)
22. juuni Saksamaa vs Tšiili (Kaasan)
24. juuni Mehhiko vs Venemaa (Kaasan)
24. juuni Portugal vs Uus-Meremaa (Peterburi)
25. juuni Saksamaa vs Kamerun (Sotši)
25. juuni Tšiili vs Austraalia (Moskva)
28. juuni 1. poolfinaal (Kaasan)
29. juuni 2. poolfinaal (Sotši)
02. juuli Pronksimatš (Moskva)
02. juuli Finaal (Peterburi)
ETV2
17. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Venemaa – Uus-Meremaa
ETV2
18. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Portugal – Mehhiko
ETV2
18. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: Kamerun – Tšiili
ETV2
19. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Austraalia – Saksamaa
ETV2
21. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Venemaa – Portugal
ETV2
21. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: Mehhiko – Uus-Meremaa
ETV2
22. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Kamerun – Austraalia
ETV2
22. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: Saksamaa – Tšiili
ETV2
24. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Uus-Meremaa – Portugal
ETV+
24. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Mehhiko – Venemaa
ETV2
25. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Saksamaa – Kamerun
ETV+
25. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Tšiili – Austraalia
ETV2
28. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: poolfinaal
ETV2
29. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: poolfinaal
ETV2
2. juuli kl 14.50
Maailmajagude karikas: pronksimäng
ETV2
2. juuli kl 20.45
Maailmajagude karikas: finaal
Alagrupid:
A-alagrupp
Venemaa
Uus-Meremaa
Portugal
Mehhiko
B-alagrupp
Saksamaa
Tšiili
Austraalia
Kamerun
17. juuni Venemaa vs Uus-Meremaa (Peterburi)
18. juuni Portugal vs Mehhiko (Kaasan)
18. juuni Kamerun vs Tšiili (Moskva)
19. juuni Austraalia vs Saksamaa (Sotši)
21. juuni Venemaa vs Portugal (Moskva)
21. juuni Mehhiko vs Uus-Meremaa (Sotši)
22. juuni Kamerun vs Austraalia (Peterburi)
22. juuni Saksamaa vs Tšiili (Kaasan)
24. juuni Mehhiko vs Venemaa (Kaasan)
24. juuni Portugal vs Uus-Meremaa (Peterburi)
25. juuni Saksamaa vs Kamerun (Sotši)
25. juuni Tšiili vs Austraalia (Moskva)
28. juuni 1. poolfinaal (Kaasan)
29. juuni 2. poolfinaal (Sotši)
02. juuli Pronksimatš (Moskva)
02. juuli Finaal (Peterburi)
ETV2
17. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Venemaa – Uus-Meremaa
ETV2
18. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Portugal – Mehhiko
ETV2
18. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: Kamerun – Tšiili
ETV2
19. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Austraalia – Saksamaa
ETV2
21. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Venemaa – Portugal
ETV2
21. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: Mehhiko – Uus-Meremaa
ETV2
22. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Kamerun – Austraalia
ETV2
22. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: Saksamaa – Tšiili
ETV2
24. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Uus-Meremaa – Portugal
ETV+
24. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Mehhiko – Venemaa
ETV2
25. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Saksamaa – Kamerun
ETV+
25. juuni kl 17.50
Maailmajagude karikas: Tšiili – Austraalia
ETV2
28. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: poolfinaal
ETV2
29. juuni kl 20.50
Maailmajagude karikas: poolfinaal
ETV2
2. juuli kl 14.50
Maailmajagude karikas: pronksimäng
ETV2
2. juuli kl 20.45
Maailmajagude karikas: finaal
Kommentaar