320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Konföderatsioonide karikas 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Nojah vähemalt nägi mängu. Ja parem vene keel, kui Aet Süvari

    Kommentaar


      #47
      Kuulge lõpetage see vidjokohtuniku asi ära. Läheb juba kurvaks.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        #48
        Videokohtnuk videokohtunikuks, aga mille eest punane anti?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Videokohtnuk videokohtunikuks, aga mille eest punane anti?
          Tõsine viga.

          Kommentaar


            #50
            Tänane mäng näitas muidugi kenasti ära kuidas videokohtunik võib mängu asjatult pidurdada ja vaat et äragi rikkuda. Jätaks ikka platsikohtunikule selle õiguse ja vabaduse otsustada millal videot vaadata ja millal mitte.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Tänane mäng näitas muidugi kenasti ära kuidas videokohtunik võib mängu asjatult pidurdada ja vaat et äragi rikkuda. Jätaks ikka platsikohtunikule selle õiguse ja vabaduse otsustada millal videot vaadata ja millal mitte.
              Ma ei vaadanud seda jama väga põhjalikult ja ei vaidle vaid küsin: kas ilma videokohnikuta poleks üldse vale mees platsilt ära saadetud? Sest algul näidati punast ju hoopis teisele murjamile?

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ma ei vaadanud seda jama väga põhjalikult ja ei vaidle vaid küsin: kas ilma videokohnikuta poleks üldse vale mees platsilt ära saadetud? Sest algul näidati punast ju hoopis teisele murjamile?
                Kui mina asjast üldse midagi aru sain. Siis anti alguses üldse kollane ja videokordusest vaadati, et ikka punane ja anti valele ´mehele ning vaadati uuesti üle ja anti alles siis õigele mehele või miskit sellist seal oli

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                  Tõsine viga.
                  Löwi arvates polnud viga isegi väärt kollast.

                  Mis puudub VARi ja selle ümber toimuvat, siis on see seni näidanud vaid inimeste kehva reaalsuse taju. Samas, jalgpall on ühiskonna peegelpilt olnud ning ses suhtes on kõik hästi.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #54
                    Portugali vahetused päris head, Nani, Ricardo Q, J. Mounthinho aga platsil jätkuvalt Andre Gomes, tema küll ebaõnnestunud.. Arvan, et esimene penaltiseeria tuleb
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      #55
                      mis sitt see nüüd oli? Ründajale astuti selgelt jala peale. Pennut ei tule, kollast ei tule, videokordust ei tule. Wtf?

                      Kommentaar


                        #56
                        Ahsoo et neli vahetust saab teha, no võetigi see Gomes lõpuks ära. Kerge finaalihõng juba. Portugalil läheb Bravo vastu raskeks..
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          #57
                          119 minut ja Tsiili poolt Vidal lööb posti pall põrkab ette Rodriguezele ja see lööb latti... nagu FIFA mäng juba.. Portugalil veab. Ehk keegi viitsib klipi ka visata siia?
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            #58
                            Nii. et siis kui oli vaja seda vidjokohtunikku, teda ei kasutatud. Ma ei saa aru ja ma arvan et nemad ka ei saa aru. Mõttetu
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              #59
                              Bravo on kunn pennaldes

                              Kommentaar


                                #60
                                Bravo, olgugi, et Portugali penaltid polnud enesekindlad.. 3 järjest ja Tšiili finaalis.
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X