320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Karikas 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Hr.Tipner oleks kindlasti paindlikuma lahenduse leidnud.

    Kommentaar


      #17
      Maardu muredest ma saan aru, aga... Kuhu see mäng oleks teie arvates tulnud siis lükata? Viljandi mängib Premium liigas, tuletan meelde, ja kui ma vaatan mängukalendrit mängida jäänud kuue vooru osas, siis näen mängupäevadeks olevat kõik laupäevad.
      Kui II liiga E/N-piirkonna mängukalendrit vaadata, siis Maardu on ka liigas käinud kõigil vähestel Tallinnast väljas olevatel liigamängudel ühe-kahe-kolme varumehega. Mis teha nüüd siis?

      Kommentaar


        #18
        P.S. Ma ei tea, kas variandina kaaluti ka näiteks kunstale kolimist. Mingi valguseniru on seal olemas. Sitt, aga ikkagi valgus. Miskipärast kardan, et kui oleks Maardule seda varianti pakutud, poleks see suurt midagi muutnud.

        Kommentaar


          #19
          Kas penaltite löömiseks oleks kunstale kolitud? Või küünlavalgel?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #20
            Olgem ausad, et see on ikka täielik häbiplekk Eesti jalgpalli tõsiseltvõetavusele, et sellises faasis saab edasipääseja selgeks loobumiskaotuse läbi, mida kajastavad kõik tuntumad jalgpalli andmebaasid. Saan väga hästi aru, et praegustes tingimustes ja praeguse süsteemiga ei olegi seda mängu võimalik normaalselt ära mängida, aga cmon enamus karikavõistlustel osalevaid mängijad mängivad seda mängu hobikorras. Seega tuleb teha põhimõttelisi otsuseid, sest praegusel juhul need karikavõistlused keset päeva või kl 18, et TTV saaks ikka mängu üle kanda on täielik naljanumber, mis ei huvita suurt mitte kedagi. Et tulla ükskord maikuus kokku ja tõdeda kui vahva sündmus see ikka on, et ühel promoüritusel on rohkem pealtvaatajaid kui kõikide varasemate ringide peale üldse kokku.

            ja karistada amatööre selle eest, et nad on varasemalt tublilt mänginud, kuid on vaja ka vorst leiva peale saada. juhend on juhend aganohjah...

            Kommentaar


              #21
              Ammu oleks aeg seda karikat vähe reformida ka. Esimesed 2 ringi olgu kuni esiliiga B-ni. Need, kes niisama meistriliiga satsiga mängida tahavad, ei osaleks. Ning ätielikud kotikud saaks 95% juhtudest välja filtreerida.

              Aga see otseselt ei puuduta eilset muidugi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #22
                Ah, jätke oma loba, loobumisi tuleb ikka ette, pole mõtet jälle Eesti eest häbenema hakata!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ah, jätke oma loba, loobumisi tuleb ikka ette, pole mõtet jälle Eesti eest häbenema hakata!
                  Sa pead päriselt normaalseks olukorda, et kaheksandikfinaalis tuleb meeskonnal anda loobumiskaotus, sest normaalsed inimesed peavad sellisel ajal olema tööl?

                  Tsiteerin Volta FB lehte: "Soovime tõsiselt viga saanud Flora pallurile kiiret tervenemist ja vabandame, et me ei saanud teda kanderaamiga väljakult ära viia. Uue ja noore klubina ei ole me jõudnud klubile igapäevaselt mittevajalikku inventari osta, kuid Eesti Jalgpalli Liit küsis kanderaami laenutamise eest 50 eurot. Kahjuks ei olnud meie esindajal sularaha kaasas ja ta pakkus pandiks oma dokumente pandiks, kuid nõuti sularaha."

                  Ilmselt on seegi normaalne olukord meie jalgpallisüsteemis, et praegusele noortekoondislasele ning miks mitte ka tuleviku A koondislasele ei ole võimalik professionaalset abi anda. Aga eks on võimalik muidugi ka Voltale trahvi teha, et kanderaam mängult puudus.

                  Ma ausaltöeldes enam ammu ei tea, miks ma südant ja pead selle Eesti jalgpalli üle vaevan kui inimesed süsteemis arvavad, et sellised asjad ongi normaalsed.

                  Kommentaar


                    #24
                    See on tõepoolest imelik, et Sõle hallis pole siiamaani kanderaami ja selle mängueelne laenutamise katse oli tõesti kummaline. Mis puutub Maardu loobumisse, siis selliseid asju tuleb ikka ette, vaadake vaid liigakalendreid ja märkate palju loobumisi, eriti kui on vaja Saaremaale või Narva sõita. Ja eriti hooaja lõppudes. Selle üle võib muidugi südant valutada, abiks seegi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Tegelikult võiks karikamänge pidada hoopis märtsis hallides ja kui ilm võimaldab kunstil, liigahooaeg alaku aprillis.

                      Sõle halli parim tüng, mis polnud küll Volta rida, oli kohviaparaat, mis raha võttis, kohvi lasi sorinal....aga topsi kohvinirina alla ei pannud

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        See on tõepoolest imelik, et Sõle hallis pole siiamaani kanderaami ja selle mängueelne laenutamise katse oli tõesti kummaline.
                        Mitte kummaline, vaid liidu käitumine oli ebanormaalne. Flora kontoris seisis kaks jalgpalliliidu kanderaami, kuid liidu üks inimestest otsustas kiusu ajada. Ebanormaalne.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                          Mitte kummaline, vaid liidu käitumine oli ebanormaalne. Flora kontoris seisis kaks jalgpalliliidu kanderaami, kuid liidu üks inimestest otsustas kiusu ajada. Ebanormaalne.
                          Kes sind ikka nägupidi teab, pärast on 50 eurot lännu. Parem karta kui anda!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #28
                            Minu arust on EJL käitumine väga veider, natuke peaks sealne asutus inimestena rohkem arenema.
                            Kas ma saan õigesti aru, et kanderaami rendi hind on 50 euri?!, või on see 50 eur pant? Kui esimene variant, siis tule taevas appi.

                            Kommentaar


                              #29
                              Martin, seda minagi
                              Aga jah, tegu oli vist ikka pandiga (ega aru ei saanud - kui ütlesin, et mul ei ole üldse sularaha kaasas, siis lepiti ka 20 euroga, kuigi sõna "üldse" tähendab, et pole üldse. Igatahes sellise kummalise turukauplemise käigus ei saanudki aru, kas tegu oli pandi või tasuga), kus dokument oleks siiski piisav olnud. Ka juhul, kui tulnuks üüri maksta, millisel juhul saanuks dokumendi kätte maksekorralduse ettenäitamisel. Aga kindlasti ei ole normaalne lahendus anda pangakaart koos PIN-koodiga, nagu nõuti. Pidasin seda naljaks, kuid öeldi, et mida ma naeran, see ei ole nali.

                              Mulle tundub, et liidu sekretariaadis on asjad veidi umbes. Tsiteerides värskest Jalkast üht noort jalgpallijuhti, siis on sekretariaadis vaja uut hingamist ja uusi juhte.
                              Samal ajal on väga oluline öelda, et liidus on väga palju töötajaid ja suurem osa neist on väga suurepärased koostööpartnerid nii JK Voltale kui kindlasti ka teistele klubidele.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                Minu arust on EJL käitumine väga veider, natuke peaks sealne asutus inimestena rohkem arenema.
                                See on tõesti kummaline. 25 aastat on põhirõhk olnud inimeseks arenemine, aga ikka veel pole suudetud.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X