320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    #gobbilogic, et majoneesiga > lisaaeg v6i penaltid kinnitatud.
    Sõber Jasper. Sa võid neid asju pareerida ükskõik kui ägeda internetikeele või gifide või videotega, aga ma olen üsna kindel, et sa olid 25.05.2005 oluliselt kurvem, kui mina 3.06.2017.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Sõber Jasper. Sa võid neid asju pareerida ükskõik kui ägeda internetikeele või gifide või videotega, aga ma olen üsna kindel, et sa olid 25.05.2005 oluliselt kurvem, kui mina 3.06.2017.
      Ma võtan küll enda, mitte Jasperi nimel sõna, aga ma usun ka et Milani fännid olid õnnetumad. Isegi finaalikaotustega harjub ära. 7

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Sõber Jasper. Sa võid neid asju pareerida ükskõik kui ägeda internetikeele või gifide või videotega, aga ma olen üsna kindel, et sa olid 25.05.2005 oluliselt kurvem, kui mina 3.06.2017.
        m6tlemisv6imelistele inimestele on kolmev2ravaline koslep alati penaltidest h2biv22rsem. p6geneda selle eest "kes oli kurvem" v6istlusesse on faktide pareerimine.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kurat, ma vist ei ole see, mis sa nüüd ütlesidki... mõtlemisvõimeline.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            See mäng läks lisaajale ja lõppes alles järgmisel päeval.
            Jah, aga põhikurvastus toimus ikka 25. mai sees.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Jah, aga põhikurvastus toimus ikka 25. mai sees.
              arendades järjekordset fantastilist #gobbiloogikat, siis kas bruttissima ründas juba 28/05/2003 või juba siis Pasha näo käte vahele peitis? (see on vist päris küsimus, sest ma ei saagi enam aru, kui sügavale sa ennast kaevata tahad)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                arendades järjekordset fantastilist #gobbiloogikat, siis kas bruttissima ründas juba 28/05/2003 või juba siis Pasha näo käte vahele peitis? (see on vist päris küsimus, sest ma ei saagi enam aru, kui sügavale sa ennast kaevata tahad)
                Veel üks näide #gobbiloogikast: kaotada kotikutele 3-0 eduseisust on päris kurb.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  ma ei tea enam, asi läheb täitsa kriitiliseks juba. võtta kotikutelt normaalajal sisse ja siis esineda, et "kaotasime jah, aga me ei suutnud isegi juhtima minna."

                  a ma ei viitsi enam. ilmselgelt oled sa otsutanud, et võidab see, kes kõvemini ja viimasena karjub. anna minna siis, lava jääb sulle.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      56' - G O O O A A A L - Diego Farias from Cagliari scores from outside the box

                      Kommentaar


                        16. voor

                        1. Väravateta jäid Juventus, Inter, Roma, Napoli. Lazio sai suhkamit kodus. Tore voor noh.

                        2. Verona mängis ülitähtsas mängus oma edu maha. SPAL suutis viimase 5 minutiga viigi ära päästa.

                        3. Udinese saavutas töövõidu Benevento üle. Viimastest veidi kahju, paar võimalust nagu oli.

                        4. Sassuolo aga ei mänginud oma edu maha ning võitis. Lisaks vooru ilusaim värav kuulub Politanole (kohe Fariase šedöövri järel loomulikult).

                        5. Ma ei tea, mida Gattuso Milaniga teha suudab, aga Bonaventura on muutunud straikeriks.

                        6. Vooru pullim mäng toimus Sardiinial. Alguses läks kodustel kõik perse- 0-2 poolajaks taga + 3 sunnitud vahetust. Aga noh siis sekkus mängu Farias... Ühesõnaga 2-2 jäi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          16. voor



                          5. Ma ei tea, mida Gattuso Milaniga teha suudab, aga Bonaventura on muutunud straikeriks.
                          Mängib jälle selles formatsioonis ja sellel positsioonil, kus eelmisel hooajal enne vigastust. Ei midagi uut

                          Kommentaar


                            17. voor

                            Kellele hea?

                            Napoli ja Juventus suutsid liiga easylt oma vastased üle mängida. Eriti tasub ära märkida Napoli, kes hväitas Torino juba esimesel poolajal.

                            Fazio oli ilmselt õnnelikem mees Rooma linnas. Olgugi, et liiga suurt meisterlikkust see värav ei nõudnud, andis see ülitähtsad kolm punkti pealinlastele.

                            SPAL, Crotone ja Verona said väga tähtsaid võidud püsimajäämise kontekstis.

                            Kellele halb?

                            Milaano klubid jooksid rõvedalt lati alt läbi. Inter tegi jälle Interit, kus hea tulemuse järel saadi kodus kotti. Milan... Milani seis lihtsalt kurb. Serie B on tõepoolest hetkel lähemal kui Meistrite Liiga

                            Sampdoria on Juventuse alistamise järel hoogu oluliselt maha võtnud. Kodus kaotada selle hooaja Sassuolole on muidugi ohumärk.

                            Keda oli lihtsalt põnev vaadata?

                            See oli põnev, kuidas Fiorentina üritas Genoast jagu saada. Ei suutnud.

                            See oli põnev, kuidas Atalanta ja Lazio omavahel madistasid. Viiki jäi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Meenus, et mõned ajad tagasi kirjutas Golden Eagle, et...
                              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                              Senise hooaja parima koosseisu võiks ka traditsioonide kohaselt kirjutada.
                              Ja kuna hooaeg on hetkel enamvähem täpselt poole peal, siis võibolla olekski paslik senise hooaja säravamad kirja panna. Kogu jutt koosneb kahest osast. Esimeses lõigus toon välja, et kes on senise hooaja parim vastaval positsioonil ning teises osas tõstan esile mõned nimed, kes teise poolaasta sooritustega võiksid hooaja lõpuks ise koha sümboolses üheteistkümnes võtta. Mis seal siis ikka.

                              Osa 1

                              Väravavaht

                              Kuigi Roma Alissoni puhul sai personaalselt pikalt irisetud “Kas me oleme kindlad, et ta on hea”, siis hetkeseisuga tuleb tõdeda, et pealinlased tegutsesid mehega äärmiselt targalt. Vahelduseks keiss Roma Juhtkond 1: eika 0. Eelmisel aastal sai Brasiilia koondislane rahulikult sisse elada ning mängis vaid Euroopas ja kohalikus karikas. Peale Szczesny Juventusesse lahkumist sai Alisson esikindad enda kätte ja on olnud liigas seni omal positisoonil selgelt parim. Mees läbib kindlalt nii silmatesti (on näha, et tekitab oma kaitsjates kindlust), übermängude testi (on olnud küll neid mänge, kus ta tiimile punktid koju toob) ja näib olevat ka statistiliselt parim (Liigas enim nullimänge, on lasknud vähim väravaid sisse per mäng ning enne tänast vooru olnud saldo 11 sisselastud väravat / 50 tõrjet on ka üsna omast klassist).

                              Kes on parim väravavaht hooaja lõpuks?
                              Hetkel näib, et tiitel on mehel endal kaotada. Klassikaline/Sisuliselt iga-aastane võitja Buffon pole olnud väga särav ja on lisaks olnud katki. Eelmise hooaja teine supertäht Donnarumma vaevleb kriisis olevas tiimis ja tundub, et noormeest ümbritsev kaos on temalgi vähe pähe jõudnud. Tipptiimidest võiks veel mingi sõnaõigus olla Handanovicil või Strakoshal, aga nemad liiga suurt stabiilsust (võrreldes Alissoniga) näidanud pole. Tabeli keskelt võiks väga hea hooaja teise poole puhul kaalumisele tulla Consigli või Sportiello või Perin. Aga hetkel näib küll, et kui suuremat ärakukkumist Roma esikindalt ei tule, siis poole aasta pärast asetame sümboolses koosseisus Alissoni väravapostide vahele.

                              Paremkaitse
                              Kui kasutada klauslit, et pallur peab olema mänginud märgatavalt üle poolte mängudest, siis võiks olla kaks reaalselt kandidaati. Napoli Hysaj on teinud endale tüüpilist hooaega. Ründemängu albaanlane erilist panust ei anna, aga kaitses hoiab asjad kindlalt lukus. Inter D`Ambrosio väristab küll mõnevõrra rohkem kaitsesuunal, aga teisalt on olnud üsna märgatav osa Interi ründemängus. Konservatiivselt mõeldes võiks Hysaj taaskord esile tõsta, mis seal ikka.

                              Kes on parim paremkaitsja hooaja lõpuks?
                              Juba praegu võinuks paremkaitsesse istutada Roma Florenzi, kuid hetkel jäi ta nappide mänguminutite pärast eemale. Kuid on üsna reaalne, et Alessandro hooaja lõpuks selle koha endale võtab, kui ta vähegi terve püsib ja sama hoogu näitab. Ülejäänud kandidaate peale eelmainitud kolme sisuliselt pole, sest ärakukkumine tuleb üsna suur. Juventuses polegi seni püsivat paremkaitsjat olnud; Lazio Marusic on olnud päris terav, kuid wingbackilt ootakse ehk rohkematki ja kui varasematel aastatel on väiketiimides mõni täkk olnud (viimastest aastatest näiteks Conti ja Vrsjalko), siis tänavu veel ühtegi sellist esilekerkijat pole mulle silma jäänud.

                              Keskkaitse
                              Interi Škriniarile võib juba praegu hooaja suurima üllataja tiitli ära anda. Jah, Milani eesti maksti küll 25 miljonit, kuid miski ei vihjanud sellele, et noor slovakk astub koheselt liiga parimate keskkaitsjate hulka. Kuid Škriniar on olemata kahekümnekahest eluaastast näidanud üllatavat küpsust ja mängutarkust, on noore mängijana suutnud vältida suuremate kookide küpsetamist ja olenemata üsna suurest kehaehitusest on ta ka palliga päris osav. Tunudb ikka väga helge tulevikuga mängija. Tema kõrvale sobiks päris hästi Napoli Koulibaly. Ma varasemalt pole Senegali koondislast ümbritsevast haibist aru saanud, kuid tänavu on Kalidou teinud minu silmis sammu edasi. Robustne Chiellinilik koll on ta alati olnud, aga sellel hooajal pole silma jäänud väga suuri idiootsusi. Neidsamu idiootsusi, mis viimastel hooaegadel mind häirisid.

                              Kes on parimad keskkaitsjad hooaja lõpuks?
                              Kui Benatia peaks püsima terve ja jätkama samas hoos nagu viimastes voorudes, siis lükkab ta ühe eelmainitutest kindlasti põhitiimist välja. Kindlasti ei tohi maha kanda ka eelmise aasta sümboolse koosseisu keskkaitseduot Fazio-Caldara, kes mõlemad on väristanud rohkem kui eelmisel aastal, kuid siiski olnud väga head. Mustadeks hobusteks võib lugeda Viola suurepäraset kaitsenelikut, kus argentinlane Pezzella ja kohalik Astori on moodustanud päris läbimatu keskkaitsemüüri, mis pahatihti Fiorentinat mängudes hoiab.

                              Vasakkaitse
                              Kolarov tuli, nägi ja lammutas. Roma uue treeneri üsna staatilise keskvälja puhul on äärekaistjatel päris suur roll ja nii on Kolarov olnud äärmiselt silmapaistev. Pall käib tema jalalt väga tihti läbi, kaitses hoiab asjas kogemuse pealt korras ning boonusena suudab serblane ka tapvaid standardeid anda.

                              Kes on parim vasakkaitsja hooaja lõpuks?
                              Kolarovi koht oma positsioonil pole sugugi kindel, sest häid ja väga häid vasakkaitsjaid on liigas isegi harjumatult palju. Juba praegu võinuks poolaasta parimaks pidada Napoli Ghoulami, kes on tõusnud tänavu Napoli ründemängu üsna oluliseks osaks ning sama tempot hoides teeb kindlasti oma karjääri parima hooaja. Kunagine noortalent Biraghi on juba eelmainitud Fiorentina kaitseliini ehk silmapaistvaim liige, kes nüüd 25-aastaselt hakkab vaikselt näitama taset, mida temalt aastaid oodati. Kindlasti võiks ära mainida ka Lazio Lulici, kes on stabiilne nagu ikka ja oma viimast sõna pole kindlasti öelnud ka Alex Sandro, kes on olnud seni “hea”, kuid vormi taastamise korral on ehk kõrgeima laega mängija neist kõigist.

                              Kommentaar


                                Ma pole see aasta küll väga palju Interi mänge näinud, aga üldiselt, möödunud hooaja ning ka tänavu nähtu põhjal julgeks väita, et samuti Miranda oma kogemuste, rahuliku, kindla ja praktiliselt veatu mänguga vääriks äramainimist.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X