320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii. Kuigi oli j6u1uv4n4 lõpus ülemõtlemise äärepeal, toitis tema megapanus talle kvartalivõidu ja üldvõidu. Samuti teeb mees kahtlemata ajalugu, võites turniiri 4 kvartalivõiduga.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Lõppjärjestus:


      1. j6u1uv4n4 227 EUR + 90 EUR Betsafe boonust
      2. richardkoppel154 20 EUR Betsafe boonust
      3. Tauri.T 10 EUR Betsafe boonust
      4. telekavaataja
      5. Kaurr
      6. Sonderfern
      7. -RoMaRiO-
      8. mazz
      9. martin644
      10. giga204
      11. Redman
      12. tarretis
      13. makser
      14. QRKood
      15. janiion
      16. ChelseaFC
      17. siimsorokin
      18. lauri432
      19. Svenniid
      20. Lauriisimo
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Olin 4 kvartalit järjest õnnega koos! Eks see kunagi pidi juhtuma. On ju juba 17. SBT.

        Retsept RichardKoppelile. Väga vähe jäi puudu. Sinu kossu ja võrgu panused olid head.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Olin 4 kvartalit järjest õnnega koos! Eks see kunagi pidi juhtuma. On ju juba 17. SBT.

          Retsept RichardKoppelile. Väga vähe jäi puudu. Sinu kossu ja võrgu panused olid head.
          Kuule, kas sa järgmine turna osaled? Küsin ülekande jaoks.

          NB! TauriT ja Richardkoppel154, palun edastage mulle oma Betsafe konto andmed.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Osalen ikka.

            Kommentaar


              Kirjutan siis paar sõna enda poolt lõppu.

              Seekord alustasime siis hooaja suhteliselt varakult. Juba augusti keskpaigas pidime hakkama ajusid ragistama ning nii mõnigi mängija pole hoos. Kas just selle pärast või seepärast, et tennises on käimas hooaja tipp, suutis j6u1uv4n4 kohe algusest liidriohjad enda kätte võtta ning kaitses oma positsiooni võiduka lõpuni. Me peame kõik nõustuma, et seekordne võitja on loogiline ja õiglane. Terve turniiri vältel näitas kõrget klassi. Kuigi lõpus hakkas üle mõtlema ja oleks äärepealt ka kaotanud.

              Ma tänan kõiki, kes esimest korda turniiril kätt proovisid- osutati kõrget konkurentsi ning richardkoppel154 oli ainuke, kes j6u1uv4n4 ka survestas.

              Mul on hea meel Tauri.T üle, kelle jaoks oli see esimene poodiumikoht, olgugi, et sellega ei kaasnenud auhinnaraha.

              Üldiselt aga peab tõdema, et suuremad ja väiksemad favoriidid jooksid lati alt läbi. Seda põnevamaks osutuvad järgnevad turniirid. Kindlasti ootan veel richardkoppel154 ja lauri432 poolt nende Betsafe kontode andmed ning siis saan organiseerida boonusrahad teile kõigile.

              Salamisi loodan, et SBT17 oli selle hooaja kõige väiksema osavõtuga turniir. Järgmine turniir algab 14. oktoobril ehk kusagil 25. septembri paiku avan ka teema. Senimaani aga koguge jõudu.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                j6u1uv4n4 jaoks põhimõtteliselt ideaalne turniir ja igati teenitult esikoht, aga eks esimese turni väljakukate oli tennisisti jaoks ikka väga sobiv ka.

                usun, et päris paljudel eelkõige jalgpallile panustajatel oli teisel nädalal päris keeruline häid panuseid leida. või vähemalt isiklikult minu jaoks on koondisepausid hooaja kõige mõttetum periood panustamist silmas pidades.

                Kommentaar


                  Nüüdseks peaksid kõik vastavad isikud omama ka boonused enda Betsafe kontodel. Kui ma ei eksi, siis kehtib 6-kordne läbimängimisnõue. Nüüdseks võib SBT17-le ametlikult joone alla tõmmata.

                  Samas, kui kellelgi on probleeme seoses võiduboonustega Betsafe's, isis pöörduge minu poole.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Endal läks turniir aia taha, lootsin kiirelt suurte panustega natukene stacki kasvatada. Muidu kiitused j6u1uv4n4le, hästi mängitud ja head panused. 100st 1568 kasvatada ja kõik kvartalid võita, super töö.
                    Telekevaatajale ka rutska, et viitsib seda asja siin teha.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X