320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Küpros 03.09.2017 kell 19 @ A. Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Mingi hetk oli meil tõesti luksus sellistest nn targetman tüüpi omadustega mängijatest - Neemelo, Ahjupera, Post, Zahovaiko, Teever jne.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas baller Vaata postitust
      No ole nüüd.
      Ma ei jälgi Eesti klubijalgpalli kuna see ehtne kõnts, aga rääkida Ahjupera koondisemängudes mingitest kahevõitluste võitmisest ja palli hoidmisest on ikka ehtne möga.
      Ma ise ei pidanud küll otseselt silmas, et Ahjupera hirmus kõva selles rollis oleks olnud, vaid et tegemist oli viimase puhtakujulise targetmaniga Eesti koondises, kelle sarnane kuluks ka hetkel marjaks ära.

      tsiteerides Tarmo Rüütlit: "Ärge seda nüüd väga rasvaste tähtedega kirja pange, aga ta on ikka üle mõistuse hea. Ma ei oska ühelt ründajalt palju rohkem tahtagi: võtab palli omaks nii pea kui jalaga, leiab pidevalt jätke, ülevaade toimuvast on pidevalt olemas."

      Aga eks temagi on tuntud möga ajaja ja ega ta sellest mängust ausaltöeldes ka suurt aru ei saanud.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas baller Vaata postitust
        No ole nüüd.
        Ma ei jälgi Eesti klubijalgpalli kuna see ehtne kõnts.
        Sellise suhtumise pealt ei tule never-ever ei ründajaid ega tulemusi.

        Kommentaar


          #64
          Ahjuperal polnud häda midagi, lihtsalt koondise mänguplaan polnud vastav ja sageli ei tulnud teisest lainest õiget meest pallile.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas baller Vaata postitust
            No ole nüüd.
            Ma ei jälgi Eesti klubijalgpalli kuna see ehtne kõnts, aga rääkida Ahjupera koondisemängudes mingitest kahevõitluste võitmisest ja palli hoidmisest on ikka ehtne möga.
            Kui mitu debiilset väidet annab ühte lausesse panna?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

              Aga eks temagi on tuntud möga ajaja ja ega ta sellest mängust ausaltöeldes ka suurt aru ei saanud.
              Ma tean, et üritasid sarkastiline olla, aga selle koha pealt on sul tuline õigus.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas trikimees Vaata postitust
                Kui mitu debiilset väidet annab ühte lausesse panna?
                Et siis Ahjupera hea ja klubijalgpall Eestis ka hea vä?

                Kommentaar


                  #68
                  meelituste vahetamiseks võtke palun oma tuba
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #69
                    Eks igal oma arvamus, ainult et mul tekib üks küsimus: kui Eesti klubijalgpall on kõnts, siis miks üldse koondise (kus mängivad mehed, kes alustavad üsna eranditult Eesti klubides) teemades sõna võtta? Välisvuti teemasid foorumis ju lademes, kus hr. Balleri sugused eksperdid saavad oma tasemele vastavate ekspertidega vahetada asjatundlikke kommentaare oma tasemele vastavate mängijate, klubide ja koondiste kohta. Või eksin ma?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                      Eks igal oma arvamus, ainult et mul tekib üks küsimus: kui Eesti klubijalgpall on kõnts, siis miks üldse koondise (kus mängivad mehed, kes alustavad üsna eranditult Eesti klubides) teemades sõna võtta? Välisvuti teemasid foorumis ju lademes, kus hr. Balleri sugused eksperdid saavad oma tasemele vastavate ekspertidega vahetada asjatundlikke kommentaare oma tasemele vastavate mängijate, klubide ja koondiste kohta. Või eksin ma?
                      Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis obv

                      Remark: ma pole vist see hooaeg kordagi statale jõudnud, kuid ma ei usu, et see peaks tähendama, et ma koondist ei võiks vaadata statal või teleka ees.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis obv

                        Remark: ma pole vist see hooaeg kordagi statale jõudnud, kuid ma ei usu, et see peaks tähendama, et ma koondist ei võiks vaadata statal või teleka ees.
                        Ei-ei, ma ei mõtlegi seda, et vait peaks keegi olema. Igaühel oma arvamus, nagu ma ütlesin. Ma lihtsalt ei taju seda biiti, mille kohaselt Eesti klubivutt on kõnts, aga koondises peaks vennad imet tegema. Aga ju on asi minus. Mina oleks lihtsalt vait, kui asi pinget ei pakuks.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis obv

                          Remark: ma pole vist see hooaeg kordagi statale jõudnud, kuid ma ei usu, et see peaks tähendama, et ma koondist ei võiks vaadata statal või teleka ees.
                          Ma lugesin esmalt, et härra pole see hooaeg kordagi sitale jõudnud.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ma lugesin esmalt, et härra pole see hooaeg kordagi sitale jõudnud.
                            Ja mina lugesin eile telemenüüst, et eetris on film Spermarelv Mel Gibsoni ja Danny Gloveriga, eks.

                            Kommentaar


                              #74
                              Igal inimesel on loomulikult õigus oma arvamust avaldada, kuid kõikide inimeste arvamused ei ole võrdse kaaluga. Et noh, kui inimene "arutleb" Eesti jalgpalli üle, kelle argumentatsioon tugineb sellele, et Eesti vutt on sitt ja pealegi ta seda üldse ei vaata, siis selle inimese arvamus ei ole eriti tõsiseltvõetav ja ma ausaltöeldes ei näe ka mõtet, kellele või miks on vaja seda avaldada. Ma ei kujuta ette, et ma läheks kuskile perekooli foorumisse arutlema, kuidas tuleks lapsi kasvatada, kui mul igasugune kokkupuude lastega puudub. Või kasvõi siinsamas foorumis sõna võtta, et mõni Itaalia jalgpallur on täielik kõnts, kui ma heal juhul näen mõne korra aastas teda mängimas.

                              Kommentaar


                                #75
                                100% -RoMaRiO- postitusega nõus.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X