320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Septembris JOON!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Stok
    Selveris on kilone Jääger 20 rutsi
    Palju ta pühas linnas ehk Valkas maksab?
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      #62
      Sai paari päevane pulmapidu maha peetud (mitte enda oma). Täpseid numbreid ei tea aga enesetunde järgi võiks öelda et mõned liitrid sai ikka lipsutaha pandud

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Palju ta pühas linnas ehk Valkas maksab?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #64
          Võib panna kolmkend juurde. 'pooli näkane viik võttis isegi joomise isu ära ja nii läksin lauba peale mängu lihtsalt koju.

          Kommentaar


            #65
            Eelmine nädal oli väga rahulik, esimese nelja päeva peale 1 siider. Reedel umbes 0,4 viskit, endiselt puhtalt. 0,3 seda magusat sidrunijooki, limoncello on vist? ja mingi 5-6 õlle ja siidrit. Vahepeal puhkas ka ja laupäeval siis mõned õlled ja jimmi koksid, lisaks siis sai viskit ka võetud umbes 0,2. Pühapäev siis 4 õlle ja 0,3 Jim Beami.

            Ehk ikka vaiskelt üritan Liverpooli fänndiega sammu pidada.

            Kommentaar


              #66
              hakkab tulema
              ★★★★★★

              Kommentaar


                #67
                Käisin väljas söömas. Pizzeerias. Itaalias. Ja...ma lõpuks enam ei saanudki aru, mis oli n.ö maja poolt, mis puhtalt minu raha. Limoncello vist oli maja teema. Eniveis. Lõpuks oli selline kuul peas, et kohaliku küla Serie C mängust sain vaid salli. Õnneks...vms, said nad lähirivaalilt tala.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Käisin väljas söömas. Pizzeerias. Itaalias. Ja...ma lõpuks enam ei saanudki aru, mis oli n.ö maja poolt, mis puhtalt minu raha. Limoncello vist oli maja teema. Eniveis. Lõpuks oli selline kuul peas, et kohaliku küla Serie C mängust sain vaid salli. Õnneks...vms, said nad lähirivaalilt tala.
                  Kes mängisid?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #69
                    Bisceglie ja...Catanzaro
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #70
                      Mul kisub lappesse ära. Üle nädala möödas tollest üksikust dunkelist, mis tegin.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        #71
                        Gintonic, 4 õlle ja määratlemata kogus viina mingist plastpudelist registrisse.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Gintonic, 4 õlle ja määratlemata kogus viina mingist plastpudelist registrisse.
                          On mõni sept päev vahele ka jäänud? Kas oktoobris tuleb pohmakas?

                          Kommentaar


                            #73
                            panen 2 pudelit veini juurde

                            Kommentaar


                              #74
                              10-20 rummkoolat
                              5-10 redbullviina
                              3-5 tekiilashotti
                              30-40 õllet

                              kuna olen haigeks jäänud, siis rohkem vist ei joo sel kuul, seega võib lukku panna


                              aijaa, paar pudelit veini kah.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                On mõni sept päev vahele ka jäänud? Kas oktoobris tuleb pohmakas?
                                Ikka on. Selles ebaideaalses maailmas peab kärraka jaoks raha ka teenima, niisama ei anta suurte mõtete eest. Ja isegi olen korra haige olnud, aga nüüd juba reel tagasi. Paar päeva jääb veel septembris vahele, sest ilma mullita tsükkel on plaanitud 28.09-2.10

                                edit: ehk selles mõttes jah oktoober algab pohmakaga
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X