Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20

Teema: Fifa 18

Reservmängija Kasutaja DoubleStuffing avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane Fifa 18

Uut fifat siis võimalik prgu mängida 10h origin accessis, millised on muljed?

Algupärane

Alustasin manager mode´i neljanda lliga klubiga Forest Green ja üritan klubi EPL´i välja vedada, eks näis kuidas läheb. Hooaja eelsel turniiril kuulusin ühte alagruppi selliste meeskondadega nagu Shamrock Rovers, Halmstad BK ja Dundalk. Esimene mäng Shamrock Roversi vastu võitsin 2:1, teine mäng Halmstad BK vastu samuti 2:1 võit, Kolmas mäng Dundalki vastu jäi 2:2 viiki. Poolfinaalis tuli vastasek selline klubi nagu Sandecja mille võitsin tulemusega 2:0. Finaalis kohtusin SV Meppen nimelise klubiga mis jäi normaalaja järel 1:1 viiki. Järgnenud Penaltiseeria võitsin tulemusega 4:3. Nüüd räägiksin natuke ka tehingutest. Kuna klubil raha mida kulutada on üpriski vähe (1,8M), siis pidin esmalt natuke müüma, et kedagi üldse osta. Paremkaitsesse tõi Cambridge Unitedist 17 aastase Leon Davise, vasakule tõin Norwichist 19 aastase Jamal Lewise. Keskkaitsesse tõin 18 aastase Oran Jacksoni MK Donsist. Rünnakule tõin appi 19 aastase jaapanlase Koki Ogawa Jubilo Iwata klubist ja samuti 19 aastase kolumblase Yeison Guzmani Envingado klubist. Vasakule äärele leidsin vaba agentite seast 18 aastase bulgaarlase Simeon Popovi. 1-2 mängijat on plaanis veel keskväljale tuua abiks.

Asjahuviline Kasutaja luisfigo7 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

https://www.fifauteam.com/new-fifa-1...al-teams-vote/

Hääletame Eesti koondise poolt ,et neid lisataks fifa 19 mängu!
    Madridista

Algupärane

Ma ei tea, millise intensiivsusega maailm hääletab, kuid Eesti on praegu riikide arvestuses kolmandal kohal :P

Tõstan teemat.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Ma ei tea, millise intensiivsusega maailm hääletab, kuid Eesti on praegu riikide arvestuses kolmandal kohal :P

Tõstan teemat.
    Hääletasin ka. Päris pull oleks Eestit koondis jälle Fifas kasutada. Ei mäleta isegi, millal viimati see võimalus oli. Ehk 2001 või 2002 aastal.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mis mõttes Horvaatia koondist Fifas pole?
    SBT12 võitja

SBT23 II koht

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

Algupärane

Tegelikult oleks ikka päris kurb kui Horvaatia koondise asemel mingi Eesti koondis mängu saaks. Ma arvan, et suurem osa ostjaid sööks EA elusalt ära.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tegelikult on üldse masendav, et kõik riigid seal lihtsalt olemas pole. EA on tükk sitta.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Avastasin, et PCle antakse ka tasuta World Cupi extension. Päris hea, proovin ära
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Eile oli FUTi world cupi osa katki, xbox ja ps said paari tunniga korda, aga PC oli vist 12 tundi maas ja siis läksin magama. Huvitav kas täna saavad korda või kordub mingi tavaline tsenaarium kus saab MM enne läbi kui suudetakse asi ära parandada.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

proovisin nüüd ära. Asi võibolla mu läpakas, kuid jubedalt hakib kõik. Alustades start screeniga ning kuni mänguni välja. Kummaline, sest enne kui avan world cup, siis jookseb ilusti.

Nüüd proovisin ka midagi muud mängida ning kogu mäng selline. Lisapakk siis rikkus ära mu fifa
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    proovisin nüüd ära. Asi võibolla mu läpakas, kuid jubedalt hakib kõik. Alustades start screeniga ning kuni mänguni välja. Kummaline, sest enne kui avan world cup, siis jookseb ilusti.

Nüüd proovisin ka midagi muud mängida ning kogu mäng selline. Lisapakk siis rikkus ära mu fifa
    Kindel, et sa mingeid settinguid ei muutnud või arvutil paar juppi ära ei tulnud?

Mul jookseb worldcup parema graafikaga kui tavaline, kuigi seal tegelikult vahet ei tohiks olla peale paari vidina.

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ei ole midagi ise teinud. Tundub et see laiendus sööb lihtsalt kõvasti rohkem resursse ning kuna mul just väga võimas arvuti pole, siis see ei saa hakkama lihtsalt sellega. Ma arvan vähemalt

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Sai ka ära proovitud ja nüüdseks juba oma pool hooaega career mode's läbi. Kõik on väga äge aga mis värk nende kauglöökidega on? Pmst viiest löögist neli kusagil 20+ m pealt lendab väravasse, olenemata mängijast.
    Koondise põhimängija

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
    Sai ka ära proovitud ja nüüdseks juba oma pool hooaega career mode's läbi. Kõik on väga äge aga mis värk nende kauglöökidega on? Pmst viiest löögist neli kusagil 20+ m pealt lendab väravasse, olenemata mängijast.
    Mis raskusastmega mängid? Enne "world classi" on väravavahid suht kehvad kui juba natukene lüüa oskad.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mis raskusastmega mängid? Enne "world classi" on väravavahid suht kehvad kui juba natukene lüüa oskad.
    Mängin professionaliga. Üldiselt see tase mu jaoks paras, aga kauglöökide tabavusprotsent on küll müstika
    Koondise põhimängija

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Eputada võib?

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tegin väikese testi:

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Well, sa avad neid pakke liiga hilja.. Siis kui ei olegi võimalik midagi erilist saada ja 7,5k packid on alati lambid olnud.
    !HALA MADRID!

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Well, sa avad neid pakke liiga hilja.. Siis kui ei olegi võimalik midagi erilist saada ja 7,5k packid on alati lambid olnud.
    Ei muidugi, augustis oli EA poolne hype ja siis oleks olnud jube toredad vastused. Mõte oligi tavaolukorras, kus vaid TOTW erilisused pakkumises.

Lisaks olen avanud 7 100k pakki ja ca 150 Two Rare Gold players pakki. Viimane neist on ikkagi kõige OverPowered, aga seda põhjusega, et sealt tulevad müüdamatud. Järeldus ikkagi on, et EA on munn. 1000+ euro eest peaks saama parema meeskonna osta .

Elusees, ei kulutaks coine pakkide peale MOTT.

Arvestades palju aega sai kulutatud kogu aasta jooksul ja pakke avatud, siis ICONI või mõne 1M+ väärtusega mängija mitte välja pakkimine on pettumus.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud