320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament 18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust



    Richard, kas sa osaled ka SB19-s? Siis arvestan kohe osalussumma maha.
    EgoTrip ja Kaurr - mul on teie Betsafe andmeid vaja.
    Mazz sinu kontoandmed ka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Lõplik järjestus:


      1. richardkoppel154 200 EUR + 80 EUR Betsafe panustamisraha
      2. EgoTrip 20 EUR Betsafe panustamisraha
      3. Kaurr 10 EUR Betsafe panustamisraha
      4. giga204
      5. Tauri.T
      6. telekavaataja
      7. mazz 10 EUR Betsafe panustamisraha
      8. -RoMaRiO-
      9. ChelseaFC
      10. Zigmaister
      11. Andri92
      12. QRKood
      13. underdoggie
      14. lauri432
      15. Redman
      16. j6u1uv4n4
      17. makser
      18. Lauriisimo
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        telekavaataja, tänud laheda turniiri korraldamise eest.
        Osalen ka järgmisel turniiril, et võid osalustasu maha võtta.

        Kommentaar


          STATISTIKALEHT sai ka nüüd natuke uuendatud. Kellel huvi, võib külastada.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Nii, Richardile võidusumma teele pandud, võib vast viimased sõnad ka enda poolt kirja panna:

            Iga SBT on omamoodi unikaalne ja läheb oma roodu. Kuid seekordne turniir oli kindlalt ühe mehe võidukäik ja peab tunnistama, et teistel polnud liiga palju võimalusi. Korraks tekkis lootus, kui mazz selle kvartalivõidu ära võttis, kuid Levadia - Transi mäng pani sisuliselt kõik paika. Suures himus see kolmas kvartal ära võita, mängisid sisuliselt kõik end kui mitte nulli, siis madalseisu, millest oli 4. kvartalis võimalik vaid kohtade eest heidelda. Richardile kiitus, aga nagu iga turniiri puhul, teevad mängijad omad järeldused ning oskavad teatud asju teinekord ennetada. Samas, 2. fullvõit järjest paneb veidi mõtlema.

            Enda tulemus näitas, et münti õhtu visates liiga kaugele ei jõua. Liiga palju aega midagi üle mõelda samas ka pole. Hea, et suudan kellelegi konkurentsi pakkuda. Enda turniir sai suure hoobi 3. kvartali lõpus.

            Tänan kõiki, kes osalesid ning ootan loomulikult järgmisele, jõulueelsele, SBT-le, mis algab juba 19. novembril.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Respekt telekavaatajale jällegi, et viitsib seda värki siin ajada. Ning muidugi õnnitlused richardkoppel154-le, ei ole midagi öelda, kindlalt parim sellel turniiril. Isiklikus plaanis mis siin ikka nii väga öelda, mul on mingi kuradi kolmanda kvartali sündroom, olen vist
              pea kõigis SBT-des antud perioodil välja kukkunud. Millegi pärast just sellel perioodil hakkan tegema väga rumalaid panuseid. Tuleb teha järeldusi ja muudatusi enda vigadest ning järgmine turniir kindlalt olemas ning eesmärk on selge, viimane päev suures mängus sees.

              Kommentaar


                Palju õnne Richardile . Hirmuga olen juba järgmise SBT ootuses ,et kas see jääbki nii? Igatahes väga tubli oled.
                Enda turniir läks aia taha nagu ikka.. Samas tänu Richardile saavutasin oma kõige parema koha SBT's. Olgugi , et 21 ühikuga on veider kolmandat kohta saada kuic koht on koht ja sellest ma ilma ei jää :P
                Järgmise SBT ajal olen Austraalias omadega ja eks näha kuidas seal ajaga on.. Ehk peaks hakkama kohalikku liigat jälgima
                Igatahes , ootan ja loodan, et SBT's oleks debütante ja vanad kalad võtaksid ka osa.
                Ja nagu klassikaks saanud siis Aitäh Telekavaatajale korraldamise ja viitsimise eest

                Kommentaar


                  Isiklikult oli üks nõrgemaid turniire üldse - pmst kõik mis läks mööda, läks totaalselt puusse; ja mis läks pihta, oli paras joppamine. Levadia täiskusemine oli mulle seega täiesti teenitud. "Õnneks" tuli üldvõitja taas teiselt planeedilt, nii et tagasivaates suurt vahet polegi.

                  Kuna kohalik jalkahooaeg saab läbi, läheb minu poolt nüüd veel suuremaks lotoks, aga hooaja lõppmängule pääsemine pakub samas päris hea lisamoti.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X