320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina 10.10.2017 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
    Vabandust Eesti - Bosnia mängust huvitatud. Järgnev postitus on täiesti teemaväline ja ei ole teile.
    :

    Nasfal võib muidu nii loll olla kui annab, aga antud küsimuses on tal 100% õigus. Kui siin kommentaatorite ekpertanalüüse kritiseerivad jobid hüppavad teises teemas, et ”oh-ah, pean mute peale panema”, siis mul on sama tunne koondise mängu staadionisaundiga. Reaalselt piinlik on seda tuimade mollidega umpa-umpat ja valleraatamist telekast kuulata.
    Kahju, et ma ise lollis nooruses ca 10 aastat selles solgis kaasa loksusin.

    Ja oma kultuuriruumi ja rahvusliku karakteri erinevuse üle soigumise võite endale sisse istuda. On kummikutes maakad ja on mehed. Kõik.
    Oma konstruktiivseid mõtteid viskan parem vastu telliskivi seisna pritsmeteks kui neid sellele lillade rühmitusele saada. On mõttekam. Partsi porgand enda rööpmetel on ka nõtkem ja paindlikum kui see puitunud kehand seal otsatribüünil.
    Ma nagu ei saa aru virisemisest laulude ja hüüete üle. Kas me peame äkki laulma Glory glory manu nagu Punase Manchesteri, youll never walk alone nagu liverpooli või nas stavit nagu bosnia või horto magikot nagu Paok fännid või teisi kuulsaid laule kindlasti võõras keeles, et olla mõne mehe arvates kõva fannikas. Paljud neist mis me laulame on ju vägagi üldkasutatavad ùlemaailma, lih eesti keelde ümber pandud. Neid kuulsaid viisijupikesi mida igateine fanniorganisatsioon kasutab, on alati võimalus repertuaari juurde võtta. Esialgu on vaja asi organiseerida ja korralikult töölepanna. Siis on vahe lihtsam ka uusi asju juurutada.

    Kui sa selles asjas kaasalõid, miks midagi arendada ei puudnud siis. See jutt, et keegi kuulda kedagi ei vōta on ka veidike veider. Kuna kui ma seda asja kritiseerisin ja midagi välja pakkusin, pakuti mulle kull variante enda mõtteid avaldada ja ka nagu näha on siia mail välja toodud kuhu kirjutada. Miks sa seda teha ei taha jaab mulle vâga arusaamatuks hetkel.

    Sellega olen nõus, et eestlase vaiksuse taha põgeneda on mõttetu.

    Kommentaar


      #92
      Esiteks see, et ma emotsiooni pealt tulistan veits ülbelt okei see on minu viga. Aga kui te mu tekste loeksite, siis seal on nii mõnigi ettepanek. Sealt saab väga hästi välja lugeda mida ma arvan, mis on valesti ja mida tuleks parandada - mitte ei ole ainult virisemine.

      Minul 0st uut organisatsiooni ehitama hakata oleks ikkagi väga aeganõudev ja kas sellel on mõtet kui on juba olemas. Minu üldine mõte oligi, et jalgpallihaigla ise võiks hakata eest vedama natukene ehk agressiivsemalt lauludega. Hetkesed on kuidagi liiga leebed ja noh kuidas öelda süldid. Teil koondise fännirühmitusena on ikkagi vast kõige tuntum imago ja oleks kõige lihtsam seda asja eest vedada. Nagu varem mainitud, siis kui ühed hakkavad eest vedama tulevad teised järgi. Tekib rahval mängust hea fänniemotsioon täituks ka tribüünid palju kiiremini järgmised mängud.

      Kommentaar


        #93
        Haigla sai hiljuti uue juhatuse, ilmselt hakkavad asjad natuke rohkem liikuma varasemaga võrreldes.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Nasfalil on vist rohud võtmata jäänud.

          Otsatribüün ei ole Jalgpallihaigla ja Jalgpallihaigla ei ole otastribüün.
          Panen sulle siia ühe lõigu hiljuti avaldatud JH uue juhatuse avaldusest.




          Ja nagu Brandon sulle juba ütles - võta initsiatiivi ja panusta! Ainult möliseda ja verbaalset kõhulahtisust internetis avaldada oskavad kõik!
          Ilmselgelt on kitsaskohti Eesti koondise fänluses, aga asjaga tegeletakse. Sinu moodi mölisemine aga ei aita mitte kuidagi kaasa.
          "Me teame, et potentsiaalselt on meid, Eesti jalgpallikoondise fänne, kes ei ole otseselt seotud klubijalgpalliga, palju rohkem kui mõnikümmend, pigem on tegemist senise logistilise „erroriga“ omavahelises suhtluses." - saan ma õigesti aru, et Jalgpallihaiglat seostataksegi siis nüüd klubitutega?

          Lisaks sain tsitaadist targemaks - kogu orkestri olemasolu aja olen sinisilmselt arvanud,e t tegemist on lihtsalt JPH liikmetega, mitte tellitud artistidega.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Minu üldine mõte oligi, et jalgpallihaigla ise võiks hakata eest vedama natukene ehk agressiivsemalt lauludega. Hetkesed on kuidagi liiga leebed ja noh kuidas öelda süldid. Teil koondise fännirühmitusena on ikkagi vast kõige tuntum imago ja oleks kõige lihtsam seda asja eest vedada. Nagu varem mainitud, siis kui ühed hakkavad eest vedama tulevad teised järgi. Tekib rahval mängust hea fänniemotsioon täituks ka tribüünid palju kiiremini järgmised mängud.
            ma pakun puusalt, et keskmisele eestlasele agressiivsed laulud väga ei istuks. pole nagu meie teema. mulle ka ei meeldiks. pigem võiks olla ikka positiivsed heatujulaulud.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Nagu ma ütlesin..oma häid ideid ja soovitusi võite saata mulle emailile. Lausa ootan neid. Tänan.
              Ei hakka elektronkirja saatma aga imho, võiksite:
              1) Trummi liigutada tagant ette
              2) Asendada senise trummari inimesega kes suudab jalkalaulude rütmis püsida. Viimastel mängudel on trumm alati murdosa sekundist maha jäänud, mis põhjustab, kasutades legendaarsete pealike väljendeid, rõveda kakofoonia.

              Need kaks punkti ei ole teineteist välistavad

              Kommentaar

              Working...
              X