320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina 10.10.2017 kell 21.45 @ A. Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Anier ei sobi sinna väljakule kahjuks enam. Nõustun ühe komentaariga eespoolt.

    Tamm tundub kah parem, kui Anier. Miks? Anier muneb kõik olukorrad ära ju.. Kaotab lihtsasti palle ära.
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      #47
      Anier oleks pidanud eile saama assisti. Joonas Tamme eufooria on üle võlli läinud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        5k oli vihmase oktoobri kohta sigahea saavutus. Mäng oli meh. Kohtuniku kahe poolaja peale lisatud 2 minutit on wtf.
        Ma ei utleks, et tsipa alla viie tuhande on sigahea tulemus. Ma loeks SIGAHEAKS saavutuseks sinna 7 poole või 8k alla. Muidugi eilset mängu silmas pidades.

        Kommentaar


          #49
          Valiktsükli suur pluss oli Mattias Käiti esilekerkimine. Noor poiss, aga juba koondises täiesti asendamatu. Kõik tippmängija atribuudid on tal juba olemas ka, ainult stabiilselt mänguaega ja kogemusi veel tarvis. Loodetavasti leiab endale peagi väärt klubi - skaudid ei saa nii pimedad olla, et pole poissi märganud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Veidi kahetised tunded aga pigem heam mang, negatiivse tulemusega. Kahjuks pole meil endiselt ründajat ees, kes suudaks ära lüüa. Anier Anier, ma ei oskagi kohe midagi oelda, Tamm tundus parem kui Anier.
            Nüüd aastaaega plaanid paika seada, positiivse kaasa võtma ning proovima ilusa EM valiktsükli teha.
            Ka fänlusega peame aastaga arenema, et mitte jääda alla platsi teises otsas olevatele inimhingedele.
            Täna oli energiat juba fannikal kuidagi rohkem, vähemalt mulle tundus, kuigi asi vajub vahepeal ikka vaga kaootiliseks. Keegi pidi ju tegelema sellega ? Ruupori sebimine kambapeale on tâhelepanu väärt saavutus, aga see on natukene vähe kulla sõbrad JH st. Krt ei ole ju midagi nii ülemõistuse. Olen pakkunud variante jms, tundub, et ei huvita väga kedagi see areng tribkal. Ma loodan, et ma eksin ja selles suunas hakkab ka asi arenema. Lihtsalt kuradima kadetaks teeb kui kas või tana, millise massiivse laulu sai ules mõned sajad bosnialased. Vaata kus otsast tahad me oleme selle fanlusega kuidagi vähe toppama jäänud. Organiseeritust ja köike seda on vähe aga seeselleks hetkel. Kui keegi tunneb huvi olen alati sellel teemal nõus mõtteid vahetama.
            EJL on kolmas mis peab aastaga nüüd välja mõtlema kuidas rahvast statale saada. Mannetu see 5k ikka. Ei tundu ka midagi üleliia mõistuse olevat. Muidugi peab saatma teatav edu meid vms aga ma leian, et parandamis ruumis on veel maa ja ilm. Vähemalt minu silmis.
            Aga tore, et nii paljugi meid on kes vaatamas käib ja üldse mingit häält teeb. Olge mõnusad ja ongi kõik ! Elagu Eesti, Elagu Koondis.
            Tere. Väga tore, et oled nõus oma abikäe ulatama. Järgmise aasta alguses on plaanis jalkaliidus korraldada taaskord aktiivsemate fännide mõttevahetus, kuulata mõtteid, mis jalgpalliliidul, jalgpallihaiglal ja klubifännidel vahepeal tekkinud on. Sealsamas jagame laiali ka aktiviteete suuremale hulgale inimestele. Puudus on just eeslauljatest ja tribüünidele lippude ja sloganite ülesriputajatest-mahavõtjatest. Kui koosoleku kuupäev lähemale hakkab jõudma, siis anname sellest ka Sulle teada. Brandon ja Myrgel on kindlasti huvitatud sellest, et nende tänuväärsele ent sigaraskele tööle keegi vahetust pakub.

            Nii repliigi korras mainin, et eeslauljate osas on olnud suured plaanid ja platvormide rajamismõtted juba mõnda aega. Paraku ei toimu sellealaseid kapitaalseid ehitustöid staadionil kindlasti enne seda kui järgmise aasta suur karikafinaal peetud. Ruuporeid on Jalgpallihaiglal tegelikult 2, aga ühel oli eile väike elektroakumulatoorne tõrge. Samahästi kui minu bääd, sorry Myrgel.

            Paremat!
            a.
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #51
              Mäng oli tore. Oleks punkti(d) ka saanud oleks veel toredam olnud, aga kohe kindlasti ei olnud mängukorraldus tore. Mulle see festivaliala kontseptsioon meeldib väga, eilne ilm andis küll oma pitseri, aga iseenesest lahendus on hea, kuigi sellest ma ei saa aru, miks peab olema kaks isiku läbivaatust, aga see selleks. Sellisel mängul on see aga täiesti mõeldamatu, et BHF grupeeringu liikmed sisenevad staadionile samast kohast, kus ka eestlased. Hooligan atribuutikaga isikud tuleks tavapublikust eraldada, mitte et nad sissepääsu kõrval eestlaste juures urineerivad. Sattusin kokku ka Bosnia fännide rongkäiguga raudteejaamas ja pehmeltöeldes meie korravalvuritel asjad selle "turvamisel" küll kontrolli all ei olnud. Õnneks või kahjuks meil Eestis selliseid rühmitusi ei ole, kes konflikte otsiks, aga seal ei ole palju vaja, et asjad käest ära läheks. Ja see kõik toimub enne superkarikat, mis oli reaalne peaproov, mitte mingi Belgia mäng, kus ei olnudki probleeme oodata. Ma siiralt loodan, et järgmisel suvel ei kohtu Lillekülas a.la Manchester United - CSKA, sest oma jõududega me sellises stiilis vastasseisu puhul küll hakkama ei saaks.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Veidi kahetised tunded aga pigem heam mang, negatiivse tulemusega. Kahjuks pole meil endiselt ründajat ees, kes suudaks ära lüüa. Anier Anier, ma ei oskagi kohe midagi oelda, Tamm tundus parem kui Anier.
                Nüüd aastaaega plaanid paika seada, positiivse kaasa võtma ning proovima ilusa EM valiktsükli teha.
                Ka fänlusega peame aastaga arenema, et mitte jääda alla platsi teises otsas olevatele inimhingedele.
                Täna oli energiat juba fannikal kuidagi rohkem, vähemalt mulle tundus, kuigi asi vajub vahepeal ikka vaga kaootiliseks. Keegi pidi ju tegelema sellega ? Ruupori sebimine kambapeale on tâhelepanu väärt saavutus, aga see on natukene vähe kulla sõbrad JH st. Krt ei ole ju midagi nii ülemõistuse. Olen pakkunud variante jms, tundub, et ei huvita väga kedagi see areng tribkal. Ma loodan, et ma eksin ja selles suunas hakkab ka asi arenema. Lihtsalt kuradima kadetaks teeb kui kas või tana, millise massiivse laulu sai ules mõned sajad bosnialased. Vaata kus otsast tahad me oleme selle fanlusega kuidagi vähe toppama jäänud. Organiseeritust ja köike seda on vähe aga seeselleks hetkel. Kui keegi tunneb huvi olen alati sellel teemal nõus mõtteid vahetama.
                EJL on kolmas mis peab aastaga nüüd välja mõtlema kuidas rahvast statale saada. Mannetu see 5k ikka. Ei tundu ka midagi üleliia mõistuse olevat. Muidugi peab saatma teatav edu meid vms aga ma leian, et parandamis ruumis on veel maa ja ilm. Vähemalt minu silmis.
                Aga tore, et nii paljugi meid on kes vaatamas käib ja üldse mingit häält teeb. Olge mõnusad ja ongi kõik ! Elagu Eesti, Elagu Koondis.
                Polegi midagi loota, mingi totaalne lillade rühmitus nimega Jalgpallihaigla on selle asja nii perse keeranud. Kuulake neid laule täiesti haige crap. Hea, et me enam mingeid Eedu Peedu laule ei laulnud, sest siis oleks ikka väga häbi olnud seal tribüünil eestlasena.

                Kommentaar


                  #53
                  Peaks laulma siis hoopis midagi getter jaani loomingust?

                  Me kõik usume eestisse, seistes kodus peegli ees...
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas mg Vaata postitust
                    Peaks laulma siis hoopis midagi getter jaani loomingust?

                    Me kõik usume eestisse, seistes kodus peegli ees...
                    Laulaks midagi võimsat, midagi mis tekitab ühtsustunde - kananaha ihule. Mitte sellist jama. Peegli ees võid midagi muud teha kui tahad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Täpselt sama napilt kui eile selle mängu kaotasime, oleksime võinud selle võita. Vahed olid väikesed ja väikestes vigades kinni. Meil oli kokkuvõttes rohkem häid võimalusi kui vastasel. See ütleb nii mõndagi positiivsuse pealt.
                      Kahju kahju, viiki väärinuks me kindlasti eile. Antonov minu mängu parim eile - juba enne väravat oli kiiduväärselt toimetanud terve õhtu, dikteeris keskväljalt liikumisi.

                      Kommentaar


                        #56
                        Põhjamaad!











                        See oli nali

                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Laulaks midagi võimsat, midagi mis tekitab ühtsustunde - kananaha ihule. Mitte sellist jama. Peegli ees võid midagi muud teha kui tahad.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Laulaks midagi võimsat, midagi mis tekitab ühtsustunde - kananaha ihule. Mitte sellist jama. Peegli ees võid midagi muud teha kui tahad.


                          Põhjamaad!











                          See oli nali

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Polegi midagi loota, mingi totaalne lillade rühmitus nimega Jalgpallihaigla on selle asja nii perse keeranud. Kuulake neid laule täiesti haige crap. Hea, et me enam mingeid Eedu Peedu laule ei laulnud, sest siis oleks ikka väga häbi olnud seal tribüünil eestlasena.
                            Ole nuud rahulik ja katsu hingata. Ilmselt pole sa kunagi neid laule laulnud. Mina häbi pole tundnud küll kunagi ja kui rahvas taha tuleb on ka vahest kananahk ihul. Aga parandamis ruumi on selles on sul õigus.
                            Teinekord tule, ela kaasa, parast mine vaata peeglisse ning jälgi pingsalt kas sa näed, et silmad oleks häbi täis. Ning paku midagi välja ka mis teha, mitte ära aja mingit imalat sotsi juttu.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              5k oli vihmase oktoobri kohta sigahea saavutus. Mäng oli meh. Kohtuniku kahe poolaja peale lisatud 2 minutit on wtf.
                              Mängu ajal ma mõtlesin, et K.Kalkun on maailmas ainuke inimene, kes ei saanud aru, et püro ajal jäi ETV graafiline kell seisma. Ja siis imestas poolaja lõpus, miks lisaminuteid ei tule.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Ole nuud rahulik ja katsu hingata. Ilmselt pole sa kunagi neid laule laulnud. Mina häbi pole tundnud küll kunagi ja kui rahvas taha tuleb on ka vahest kananahk ihul. Aga parandamis ruumi on selles on sul õigus.
                                Teinekord tule, ela kaasa, parast mine vaata peeglisse ning jälgi pingsalt kas sa näed, et silmad oleks häbi täis. Ning paku midagi välja ka mis teha, mitte ära aja mingit imalat sotsi juttu.
                                Pehmo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X