Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 97
    Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Veidi kahetised tunded aga pigem heam mang, negatiivse tulemusega. Kahjuks pole meil endiselt ründajat ees, kes suudaks ära lüüa. Anier Anier, ma ei oskagi kohe midagi oelda, Tamm tundus parem kui Anier.
    Nüüd aastaaega plaanid paika seada, positiivse kaasa võtma ning proovima ilusa EM valiktsükli teha.
    Ka fänlusega peame aastaga arenema, et mitte jääda alla platsi teises otsas olevatele inimhingedele.
    Täna oli energiat juba fannikal kuidagi rohkem, vähemalt mulle tundus, kuigi asi vajub vahepeal ikka vaga kaootiliseks. Keegi pidi ju tegelema sellega ? Ruupori sebimine kambapeale on tâhelepanu väärt saavutus, aga see on natukene vähe kulla sõbrad JH st. Krt ei ole ju midagi nii ülemõistuse. Olen pakkunud variante jms, tundub, et ei huvita väga kedagi see areng tribkal. Ma loodan, et ma eksin ja selles suunas hakkab ka asi arenema. Lihtsalt kuradima kadetaks teeb kui kas või tana, millise massiivse laulu sai ules mõned sajad bosnialased. Vaata kus otsast tahad me oleme selle fanlusega kuidagi vähe toppama jäänud. Organiseeritust ja köike seda on vähe aga seeselleks hetkel. Kui keegi tunneb huvi olen alati sellel teemal nõus mõtteid vahetama.
    EJL on kolmas mis peab aastaga nüüd välja mõtlema kuidas rahvast statale saada. Mannetu see 5k ikka. Ei tundu ka midagi üleliia mõistuse olevat. Muidugi peab saatma teatav edu meid vms aga ma leian, et parandamis ruumis on veel maa ja ilm. Vähemalt minu silmis.
    Aga tore, et nii paljugi meid on kes vaatamas käib ja üldse mingit häält teeb. Olge mõnusad ja ongi kõik ! Elagu Eesti, Elagu Koondis.
    after this kind of goal - is Vasisiljev still homo sapiens or a man from another planet ?

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Mannetu see 5k ikka.
    Kindlasti oli vihmal oma roll.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mannetu see 5k ikka.
    Õnneks saavad nad tulevikuks oma korruse! (y)
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

5k oli vihmase oktoobri kohta sigahea saavutus. Mäng oli meh. Kohtuniku kahe poolaja peale lisatud 2 minutit on wtf.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Minu meelest oli mäng hea.

Tuleb aru anda, et mängisime ikkagi selgelt tugevama koondise vastu, kus (isegi natukene muudetud koosseisus) enamik mehi mängimas väga tugevates liigades. Tegelikult kaitsti täitsa ilusti - okei see I väravani viinud viga oli muidugi ülimalt valus. Kui see ja Džeko meisterklass II väravale eelnenus välja jätta, tehti kaitses hea esitus. Ründepoolel oli meil mitmeid igati häid võimalusi, eriti jääb meelde muidugi see Zenjovi olukord. Oli põnev mäng ja minu meelest ei saaks öelda, et Bosnia hullult üle oleks olnud. Domineeris kergelt, aga seda võis ju sellise tiimi poolt eeldada ka.

Goal Goal.. Kasutaja Metslane89 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2017

Algupärane

Anier ei sobi sinna väljakule kahjuks enam. Nõustun ühe komentaariga eespoolt.

Tamm tundub kah parem, kui Anier. Miks? Anier muneb kõik olukorrad ära ju.. Kaotab lihtsasti palle ära.
    ..ja nii ongi

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Anier oleks pidanud eile saama assisti. Joonas Tamme eufooria on üle võlli läinud.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    5k oli vihmase oktoobri kohta sigahea saavutus. Mäng oli meh. Kohtuniku kahe poolaja peale lisatud 2 minutit on wtf.
    Ma ei utleks, et tsipa alla viie tuhande on sigahea tulemus. Ma loeks SIGAHEAKS saavutuseks sinna 7 poole või 8k alla. Muidugi eilset mängu silmas pidades.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Valiktsükli suur pluss oli Mattias Käiti esilekerkimine. Noor poiss, aga juba koondises täiesti asendamatu. Kõik tippmängija atribuudid on tal juba olemas ka, ainult stabiilselt mänguaega ja kogemusi veel tarvis. Loodetavasti leiab endale peagi väärt klubi - skaudid ei saa nii pimedad olla, et pole poissi märganud.
    you gone and let your true colours show
    you're a perpetual blues machine

Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Veidi kahetised tunded aga pigem heam mang, negatiivse tulemusega. Kahjuks pole meil endiselt ründajat ees, kes suudaks ära lüüa. Anier Anier, ma ei oskagi kohe midagi oelda, Tamm tundus parem kui Anier.
    Nüüd aastaaega plaanid paika seada, positiivse kaasa võtma ning proovima ilusa EM valiktsükli teha.
    Ka fänlusega peame aastaga arenema, et mitte jääda alla platsi teises otsas olevatele inimhingedele.
    Täna oli energiat juba fannikal kuidagi rohkem, vähemalt mulle tundus, kuigi asi vajub vahepeal ikka vaga kaootiliseks. Keegi pidi ju tegelema sellega ? Ruupori sebimine kambapeale on tâhelepanu väärt saavutus, aga see on natukene vähe kulla sõbrad JH st. Krt ei ole ju midagi nii ülemõistuse. Olen pakkunud variante jms, tundub, et ei huvita väga kedagi see areng tribkal. Ma loodan, et ma eksin ja selles suunas hakkab ka asi arenema. Lihtsalt kuradima kadetaks teeb kui kas või tana, millise massiivse laulu sai ules mõned sajad bosnialased. Vaata kus otsast tahad me oleme selle fanlusega kuidagi vähe toppama jäänud. Organiseeritust ja köike seda on vähe aga seeselleks hetkel. Kui keegi tunneb huvi olen alati sellel teemal nõus mõtteid vahetama.
    EJL on kolmas mis peab aastaga nüüd välja mõtlema kuidas rahvast statale saada. Mannetu see 5k ikka. Ei tundu ka midagi üleliia mõistuse olevat. Muidugi peab saatma teatav edu meid vms aga ma leian, et parandamis ruumis on veel maa ja ilm. Vähemalt minu silmis.
    Aga tore, et nii paljugi meid on kes vaatamas käib ja üldse mingit häält teeb. Olge mõnusad ja ongi kõik ! Elagu Eesti, Elagu Koondis.
    Tere. Väga tore, et oled nõus oma abikäe ulatama. Järgmise aasta alguses on plaanis jalkaliidus korraldada taaskord aktiivsemate fännide mõttevahetus, kuulata mõtteid, mis jalgpalliliidul, jalgpallihaiglal ja klubifännidel vahepeal tekkinud on. Sealsamas jagame laiali ka aktiviteete suuremale hulgale inimestele. Puudus on just eeslauljatest ja tribüünidele lippude ja sloganite ülesriputajatest-mahavõtjatest. Kui koosoleku kuupäev lähemale hakkab jõudma, siis anname sellest ka Sulle teada. Brandon ja Myrgel on kindlasti huvitatud sellest, et nende tänuväärsele ent sigaraskele tööle keegi vahetust pakub.

Nii repliigi korras mainin, et eeslauljate osas on olnud suured plaanid ja platvormide rajamismõtted juba mõnda aega. Paraku ei toimu sellealaseid kapitaalseid ehitustöid staadionil kindlasti enne seda kui järgmise aasta suur karikafinaal peetud. Ruuporeid on Jalgpallihaiglal tegelikult 2, aga ühel oli eile väike elektroakumulatoorne tõrge. Samahästi kui minu bääd, sorry Myrgel.

Paremat!
    a.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Mäng oli tore. Oleks punkti(d) ka saanud oleks veel toredam olnud, aga kohe kindlasti ei olnud mängukorraldus tore. Mulle see festivaliala kontseptsioon meeldib väga, eilne ilm andis küll oma pitseri, aga iseenesest lahendus on hea, kuigi sellest ma ei saa aru, miks peab olema kaks isiku läbivaatust, aga see selleks. Sellisel mängul on see aga täiesti mõeldamatu, et BHF grupeeringu liikmed sisenevad staadionile samast kohast, kus ka eestlased. Hooligan atribuutikaga isikud tuleks tavapublikust eraldada, mitte et nad sissepääsu kõrval eestlaste juures urineerivad. Sattusin kokku ka Bosnia fännide rongkäiguga raudteejaamas ja pehmeltöeldes meie korravalvuritel asjad selle "turvamisel" küll kontrolli all ei olnud. Õnneks või kahjuks meil Eestis selliseid rühmitusi ei ole, kes konflikte otsiks, aga seal ei ole palju vaja, et asjad käest ära läheks. Ja see kõik toimub enne superkarikat, mis oli reaalne peaproov, mitte mingi Belgia mäng, kus ei olnudki probleeme oodata. Ma siiralt loodan, et järgmisel suvel ei kohtu Lillekülas a.la Manchester United - CSKA, sest oma jõududega me sellises stiilis vastasseisu puhul küll hakkama ei saaks.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Polegi midagi loota, mingi totaalne lillade rühmitus nimega Jalgpallihaigla on selle asja nii perse keeranud. Kuulake neid laule täiesti haige crap. Hea, et me enam mingeid Eedu Peedu laule ei laulnud, sest siis oleks ikka väga häbi olnud seal tribüünil eestlasena.

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Peaks laulma siis hoopis midagi getter jaani loomingust?

Me kõik usume eestisse, seistes kodus peegli ees...

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mg Vaata postitust
    Peaks laulma siis hoopis midagi getter jaani loomingust?

Me kõik usume eestisse, seistes kodus peegli ees...
    Laulaks midagi võimsat, midagi mis tekitab ühtsustunde - kananaha ihule. Mitte sellist jama. Peegli ees võid midagi muud teha kui tahad.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Täpselt sama napilt kui eile selle mängu kaotasime, oleksime võinud selle võita. Vahed olid väikesed ja väikestes vigades kinni. Meil oli kokkuvõttes rohkem häid võimalusi kui vastasel. See ütleb nii mõndagi positiivsuse pealt.
    Kahju kahju, viiki väärinuks me kindlasti eile. Antonov minu mängu parim eile - juba enne väravat oli kiiduväärselt toimetanud terve õhtu, dikteeris keskväljalt liikumisi.
    Last five seasons in a row, only 4 Premiership clubs have made it to CL quarterfinals

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Põhjamaad!

See oli nali

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Laulaks midagi võimsat, midagi mis tekitab ühtsustunde - kananaha ihule. Mitte sellist jama. Peegli ees võid midagi muud teha kui tahad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Põhjamaad!

See oli nali

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Polegi midagi loota, mingi totaalne lillade rühmitus nimega Jalgpallihaigla on selle asja nii perse keeranud. Kuulake neid laule täiesti haige crap. Hea, et me enam mingeid Eedu Peedu laule ei laulnud, sest siis oleks ikka väga häbi olnud seal tribüünil eestlasena.
    Ole nuud rahulik ja katsu hingata. Ilmselt pole sa kunagi neid laule laulnud. Mina häbi pole tundnud küll kunagi ja kui rahvas taha tuleb on ka vahest kananahk ihul. Aga parandamis ruumi on selles on sul õigus.
    Teinekord tule, ela kaasa, parast mine vaata peeglisse ning jälgi pingsalt kas sa näed, et silmad oleks häbi täis. Ning paku midagi välja ka mis teha, mitte ära aja mingit imalat sotsi juttu.

U21 Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mängu ajal ma mõtlesin, et K.Kalkun on maailmas ainuke inimene, kes ei saanud aru, et püro ajal jäi ETV graafiline kell seisma. Ja siis imestas poolaja lõpus, miks lisaminuteid ei tule.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ole nuud rahulik ja katsu hingata. Ilmselt pole sa kunagi neid laule laulnud. Mina häbi pole tundnud küll kunagi ja kui rahvas taha tuleb on ka vahest kananahk ihul. Aga parandamis ruumi on selles on sul õigus.
    Teinekord tule, ela kaasa, parast mine vaata peeglisse ning jälgi pingsalt kas sa näed, et silmad oleks häbi täis. Ning paku midagi välja ka mis teha, mitte ära aja mingit imalat sotsi juttu.
    Pehmo

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud