Lehekülg 8, kokku 17 EsimeneEsimene ... 456789101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 321
    Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Liverpooli ja Troyese mängudega tuli -100 kahjumit, kuid õnneks Hoffenheim läks juhtima ning ei suvatse rohkem riskida ja otsustasin cashouti teha. pakkus 90 võimaliku ühiku asemel 70. Hetkel täna -32 ühikut kahjumit. Meeletult ebaõnn olnud täna just punaste kaartidega...

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Hoffenheimi panuse Cashout tabas kümnesse, Wolfsburgi rünnak oli koguaeg ohtlik, kuid siiski esimene eesmärk oli viik ning peale Hoffenheimi väravat võis eeldada laos survet. See tuli ja Hoffenheim murdus. Juventuse panuse cashout oli küll tulemust vaadates väga möödapanek, aga siiski Udinese suutis 11vs11 Juvele värava lüüa ja peale vähemusse jäämist hakkas meeletu surve ning löödi 2-2. Peale seda, aga Juve täiesti ebaloomulikult võõrsil vastu mängu käiku hakkas 10ne mehega väravaid tulema. Kuna pakkus Ikkagi Juve eduseisul panuse raha tagasi, siis otsustasin riske vältida.

Eesti koondislane Kasutaja ChelseaFC avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Liverpooli ja Troyese mängudega tuli -100 kahjumit, kuid õnneks Hoffenheim läks juhtima ning ei suvatse rohkem riskida ja otsustasin cashouti teha. pakkus 90 võimaliku ühiku asemel 70. Hetkel täna -32 ühikut kahjumit. Meeletult ebaõnn olnud täna just punaste kaartidega...
    Kuidas sa ühe betiga -100+ pealt -32 peale said?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Real Madrid vs Eibar

Eibari suurim probleem on meeskonnad, kes valdavad neist palju paremini palli ja võtavad keskvälja enda kontrolli alla. Kaotused Barcale (6:1), Villarrealile (3:0) ja Celta Vigole (4:0), Sevillale (3:0) näitasid selgelt, et meeskonnad, kes on hästi tehnilised ja kiire sööduga ning ründekvaliteet on heal tasemel mängivad Eibari kaitse kerge vaevaga üle. Real Madridi algkoosseisus on täna Keskväljal Casemiro-Ceballos-Modric ehk Ceballos, kes kindlasti tahab täna hakata tõestama ja siiamaani on ju megahästi mänginud selle vähese ajajooksul mis ta mängida on saanud. Eibari kaitse on ligadi logadi täna, mõni mees on vigastuspausilt tulnud, kes pole mängida saanud ja kes on lihtsalt jube aeglane. Real Madridi Ründeliin Asensio-Ronaldo-Isco Kahel äärel on megahead driblajad, kes hakkavad mängu jooksul kindlasti Eibari kaitses auke leidma, Ronaldo noh temakohta ei pea lihtsalt midagi ütlema. Äärekaitse on täna Hernandez ja Nacho ehk Hernandez kindlasti tahab täna tõestama hakata, et suudab rünnakule väga head panust anda. Nacho puhul ma ei tea ta on lihtsalt selline terve elu kõigi kattevari. Pole mänge näinud väga kus ta äärekaitses on, kuid ju on ta pandud põhjusega sinna ja mitte Hakimi.

Mina usun, et peale viiki Tottenhamiga on natukene tehtud järeldusi just rünnakute lõpetamise kohapealt. Seal andis see väga hästi tunda ja Zidane on ju treener, kes kohe nõrkuse avaldumisel pöörab tähelepanu. Eeldan, et täna hakatakse väravaid lööma.

Real Madrid Win (EH -2) @1,66

2) Marseille - Psg

Marseille kaitse on kohutavalt alavormis, mitte midagi aru ei saada. Viimased mängud imetakse igaltpoolt sisse. Vastu tuleb PSG, kelle ründeliin on.... ülemõistuse. Mängitakse Marseille kaitseliin kergelt üle lüüakse väravaid kerge vaevaga. Teiselpoolt Marseille ainuke lohutus, mis neid liigatabelis ja üleval hoiab on ründetegevus. PSG viimased mängud ei viitsi 90 minutit hoida survet ja vahepeal antakse inistatiiv vastasele, sest eduseis on kindel. Marseille oma kodus kindlasti mingihetk domineerima ja kui PSG taas laisaks muutub nagu Anderlechti vastu ( Anderlecht ei suutnud väravat lüüa lihtsalt, kuid võimalusi oli kõvasti), siis Marseille oma klassi karistab kindlasti ära. Ootan väga lahtist mängu, kus kordamööda domineeritakse. Mängu käiguks usun, et PSG taob alguses 1-3 väravat, siis võetakse tempo maha, Marseille lööb ja pärast PSG lööb naelad kirstu.

Väravate arv üle 4,5 @2,75 ja teine panus PSG Win (Eh-2)

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Kuidas sa ühe betiga -100+ pealt -32 peale said?
    Hoffenheimi võiduconf oli enne mängu 2,7 ja panus oli 50 ühikut ja ümberarvutatult oli võimalik võit vist 140? ja Cashoutiga pakkus tagasi 70 ehk sealt tuleb 100-70.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Miks sa cashoutid koguaeg?

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Reali ja PSG mängude ühikud?

Meeskonnaliige Kasutaja ltrubetsky2 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Mis krdi conf???
    Koefitsient!!! Sellest oled midagi kuulnud?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma cashoutin juhul kui ma näen, et sellel on mõte. Wolfsburgi ja Hoffenheimi mängul oli reaalne mõte, sest Wolfsburgi rünnak oli väga ohtlik olnud Hoffenheimile terve mängu ja pidurdas neid see, et mängiti silmnähtavalt viigile ja peale kaotusseisu jäämist oli arvata, et 1 1 on väga reaalne. Oligi.

Udinese-Juventus. Juventus oli 2-1 ees, 27 minutil saadi punane, cashout pakkus tagasi mulle mu panuse raha ma ei näinud mõtet seal edasi riskida kui ma saan riskivabalt enda panuse raha tagasi võtta ja selle investeerida kuhugi mujale, kus algab kõik ilusti 0st.

Conf/Koef no saate ju aru issand jumal on see nüüd tõesti selline koht kus norida nii hullult?

Panused on 50 ühikut nagu ikka - standard bet mul.

Meeskonnaliige Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
    Mis krdi conf???
    Koefitsient!!! Sellest oled midagi kuulnud?
    Ma olen muidu rahulik aga tra ajab sitakeema küll. Conf on tohutult mugavam kirjutada ja mõte jääb samaks. Loomulikult kõikteavad, et õige asi on koefitsent ja võiks ju kirjutad koef aga mis see krt sinu faking perset torgib mees. Tee enda blogi , kajasta mida soovid ja kirjuta kuidas soovid. Kui sulle ei meeldi miski siis mitte üks hing ei sunni sind seda lugema. Aga ole ometi normaalne ja ära hakka targutama.

See kirjutis pole mitte miskit isiklikku aga no mingi hetk saab kõrvaltvaatajana ka villand sellest, et tullakse ja targutatakse.
    Las mees ajab oma asja siin ja nagu öedud, mitte keegi ei sunni seda lugema.

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    Conf on tohutult mugavam kirjutada
    Mis moodi?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Mis moodi?
    Mugavus ongi ju suhteline ja igaühe jaoks erinev. Mulle on see Conf kuidagi külge jäänud ja parasiitsõnu on suhteliselt raske endast välja juurida.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Real juhib poolajaga juba 2:0 väga hea, Marseille-PSG 1:1 34 minut samuti super, PSG on tunduvalt parem ja usun, et küll lükkavad veel käigu sisse.

NBAST rääkidest, avastasin kiirelt, et 22.30 hakkab ju tänane mäng mitte 00.30 ma ei teagi kuidas segamini ajasin, mäng hakkab kohe ja ise panustan sinna Brooklyn üle 111. Brooklynil teine kodumäng järjest, Atlanta võõrsilt-võõrsile + kaitse on megasitt.

Meeskonnaliige Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Mis moodi?
    Täpselt nagu nasfal ütles. Aga point oli rohkem selles , et kõigega saab ilkuda aga kas on mõtet? Kui ta soovis trollida siis õnnestus ja mina teda toitsin ka.
    Rohkem mina siin sõna ei võta muudel teemadel kui mõne panuse üle.

Professionaal Kasutaja underdoggie avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mul hea meel, et sihuke aktiivne küte Panustamise alafoorumis käib ja eks igaüks teeb blogi täpselt nii, nagu ta ise tahab, s.h. kasutab väljendeid, ühikuid jne.

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    NBAST rääkidest, avastasin kiirelt, et 22.30 hakkab ju tänane mäng mitte 00.30 ma ei teagi kuidas segamini ajasin, mäng hakkab kohe ja ise panustan sinna Brooklyn üle 111. Brooklynil teine kodumäng järjest, Atlanta võõrsilt-võõrsile + kaitse on megasitt.
    Sain live isegi 109.5 peale esimest veerandit, teisel veerandil viskasid mehed korralikult soojaks, peaks mingi turvaline 120-116 tulema siit loodetavasti.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Atlanta on igas mängus teine poolaeg täitsa ära vajunud ja brooklynik polnud õnne, hetkel 3 veerandaja keskpaik ja liigutakse + kursil ja kihlveokontorid pakuvad ka kodumeeskonda nüüd 114 peale. Loodetavasti atlanta täitsa ära ei kuku ja brookylni pingipoisid ei tule.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Jalkades... PSG ja Marseille jäi, siis 2:2 ja see 4as värav löödi siis 90+3 ei kujutanud ette, et PSG täna Marseille kaitseliini ja keskväljaga ni hätta jääb nagu reaalselt.. suur vastasseis Prantsusmaal ja motivatsiooni asju kõike peaks olema ning täna polnud meestes isegi nagu kohati seda tahet ja energiat. Lahja...

Real Madrid tegi enda oma ilusti ära ja kindel 3 0 võit Stastistikat teen pärast

Brookyln suutis ilusti visata 116 punkti kuigi viimase veerandaja keskel võttis korraks täitsa tõsiseks. visati 7 minutiga 8 punkti ainult, aga siis pandi kohe järjest kolmene+2 vabaviset+kolmene minutiga vms ja peale seda oli teada, et nüüd tuleb küll ära. Õnneks Atlanta avaldas survet ja Brookyln väga lõdvaks ei saanud lasta.

Järgmine mäng Oklahoma vs Minnesota

Oklahoma kaitse ja rünnak on veel liimist väga lahti... arusaadavalt ka. Minnesota on väga hea kaitsemeeskond, kes korvialt tõmbab hästi lukku. Sellest eeldades hakkab Oklahoma nagunii kõvasti kolmeseid littima. Esimeses kahes mängus on pandud üle 30+ ürituse. Anthony muidugi isetseb ja viskab kõvasti, kuid protsent annab soovida. Samas vähemalt 10 kolmese üritust on võtnud ta nii Knicksi kui Utahi vastu ja vaevalt täna Minnesota vastugi vähem võtab teades, et ega korvialla väga mõtet trügida ei ole.

1 Panus on, siis Carmelo Anthony üle kolmepunktivisked üle 2 @1,69 panus 50 ühikut

Utah on suhteliselt sitt skoorija ja pani Oklahomale 97 punkti. Knicks, kes mängis ainult läbi Porzingise pani 84. Minnesotal on pingipeal väga head viskajad ala Crawford,Bjleica nii, et nüüd kui tullakse kahe väga hea kaitsemeeskonna pealt nagu Spurs ja Utah vastu Oklahomale peaks see rünnak palju sujuvamalt minema.

2 Panus Minnesota üle 104 @1,91

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Half time update

1) Minnesota ründemäng sujub ilusti, ei vägistata viskeid väljakul vaid mängitakse ilusti kõik olukorrad välja ja visketabavus on väga hea. Mõlemal veerandajal visati üle normi. Poolaja norm oli, siis 52 ja visati 61 ehk 9ksaga plussis. Enne mängu oli vaja veerandajaga keskmiselt 26 nüüd 21,5. Hetkel Minnesota küll mingit märki ei näita, et peaksid ära lagunema ja Oklahoma puhul ei usu, et riietusruumis nüüd kaitsemängus sajandi muutus tehakse.

2) Oklahoma tegi poolajaga 8-3punkti viset ja tabas 3. Anthony 0 peal. Kahe eelmise mänguga on see ikkagi väga teistsugune mäng. Võrdlesin just üle Utahi ja Knicksi mängudega ja seal pandi peaaegu igal veerandil rohkem kolmese üritusi kui siin poolajaga. Weird... Carmelol võib alati tuju tulla ja loopima hakata seega pead norgu ei lase, aga Oklahoma mänguplaan on trastiliselt teistsugune ja seda ei oskand ette näha.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Minnesota pani 115 punkti ehk korralikult üle.

Aga eriti magus oli muidugi 4 või 5 sekundit enne lõppu CARMELO FUCKING ANTHONY teine kolmene. Tähendab, et saan oma panuse raha tagasi ja Minnesota punktide eest tulnud kasum tõmbab päevast miinust maha. Ideaalne.

Täna Peale Real Madridi mängu olin täpselt 0. PSG mängude bettid viisid -100 ning kaks Nba pihta läinud panust, siis viisid selle -8. Ega rõõmsaks ei tee, aga roppumoodi oli täna muidugi ebaõnne mul mängudega... Hetkel tulin ma omadega pmst 0 ja ma olen rahul ei viitsi isegi uut NBA mängu enam võtta kuigi usun, et Pelicans paneb seal +4ase võidu vähemalt. Homme on uus päev ja ehk läheb paremini.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud