320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    üleüldine tipsterite tugev bias Saudi Araabia kõikvõimalike händkäppide poole paneb saudide võimalustes kahtlema...klassikaline keiss jälle, et antakse Saudi double chance (või AH +0.5) 3.00 lähedale ja kõik lähevad pööraseks. TRÄPP, ma ütlen teile

    Kommentaar


      vabandust, Nasfal, et ma sinu teema all arutan, aga sul ka see aktuaalne ju
      tundub põnev seis olevat koefitsiendirindel, kõik viitab, et Saudid coverivad spreadi, aga mul tekib küsimus, et kas tõesti bookied panid oddsid nii valesti, et iga panustaja pluss tema vanaema ja koer ka panustavad rõõmuga saudidele?

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        üleüldine tipsterite tugev bias Saudi Araabia kõikvõimalike händkäppide poole paneb saudide võimalustes kahtlema...klassikaline keiss jälle, et antakse Saudi double chance (või AH +0.5) 3.00 lähedale ja kõik lähevad pööraseks. TRÄPP, ma ütlen teile
        Ma 0,5 ei lähekski liinile, vaid pigem kui võtaks maksimumi ja 1,75 ja suuremalt. Samas natukene hakkasin kahtlema täna ja otsustasin ikkagi mitte esialgse mõttega kaasa minna.

        Tegin hoopis kaks väiksemat panust natukene ise analüüsides ja suheldes ja mis siin varjata ka natukene SBT MM ERI panustamisi vaadates.

        Saudi Araabia värav @2,20 panus 25 ühikut nagu ma ütlesin Venemaa pole suutnud 10 mängu taga 0 hoida ja Saudid suudavad võimalusi tekitada ja lüüa

        Kollaste kaartide arv üle 3,5 @2,20 25 ühikut ja Venemaa korjab igamäng oma agresiivse ja kohati uimase mänguga kollaseid ja Saudidel tekib nagunii individuaalseid allajäämisi ja seal loodetavasti tehakse määrustevastaseid vigu ja ehk kohtunik ei lase kohe avamängul käest ära minna ja kostitab kollastega.

        Kommentaar


          See läks nüüd tiba lörri
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
            tundub põnev seis olevat koefitsiendirindel, kõik viitab, et Saudid coverivad spreadi, aga mul tekib küsimus, et kas tõesti bookied panid oddsid nii valesti, et iga panustaja pluss tema vanaema ja koer ka panustavad rõõmuga saudidele?
            Kuidas sa kujutad muidu seda protsessi, mil suurte turniiride mängukoefid kujunevad?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kuidas sa kujutad muidu seda protsessi, mil suurte turniiride mängukoefid kujunevad?
              tont seda teab, aga selge on see, et koefid olid nii hästi sätitud, et pool maailma lendas saudidega orki eile

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                tont seda teab, aga selge on see, et koefid olid nii hästi sätitud, et pool maailma lendas saudidega orki eile
                Koefe suurturniiridele teevad panustajad ise.

                Kohe kindlasti pool maailma ei lennanud orki. Bookied on miinuses. Meil on siin nö punterite seltskond ja ilmselge oli see, et Venemaa oli ülehinnatud, seepärast kõik Saudide poole hoidsidki. Tavainimene (kes on enamuses) panustas Venemaa võitu.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ilmselt kui suurrahvus mängib (eriti veel nii suurel üritusel ja kui ootused neile on kõrged), siis peaks väärtus alati vastaspoolel olema.

                  Kommentaar


                    Mäng hakkab kohe ja jõudsin viimane hetk nüüd Blogisse ja ei jõua pikka teksti kirjutada, aga tegin 3 panust

                    1) Uruguay Eh -2 @2,45 panus 50
                    2) Uruguay pallivaldamine üle 54,5 @1,7 panus 25
                    3) Egiptuse koondise vead üle 15,5 @1,95 panus 25

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mäng hakkab kohe ja jõudsin viimane hetk nüüd Blogisse ja ei jõua pikka teksti kirjutada, aga tegin 3 panust

                      1) Uruguay Eh -2 @2,45 panus 50
                      2) Uruguay pallivaldamine üle 54,5 @1,7 panus 25
                      3) Egiptuse koondise vead üle 15,5 @1,95 panus 25
                      Uruguay -1 ikka

                      Kommentaar


                        need siis SBT panused või su blogisisesed panused?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Uruguay -1 ikka
                          praegult juba koef 5.. Tuleb panna ka!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                            need siis SBT panused või su blogisisesed panused?
                            Need olid mu blogisisesed ikka

                            Kommentaar


                              Olen kuivalt kaasa mänginud ja ikka väga väga metsa mängude arvamisega senimaani olnud, aga noh Horvaatia-Nigeeria mängus otsustasin ikkagi peale tulla

                              1) Horvaatia võidab @1,7 panus 50 ühikut ja Horvaatia alg11 ega mõlemad ei ole väga näidanud mingit kindlustust sõpsukates ja Nigeeria on kohe eriti kehv olnud, aga Horvaatia puhul mulle meeldis nende mängu ülesehitus ja rünnakute ehitamine just Brasiilia ja Senegali mängudes. See oli väga võimas ja Nigeeria oli väga hädas nii Inglismaa kui Tšehhi vastu just selliste kiirete rünnakutega ja söötude lugemisega. Horvaatia peaks neile väga ebamugav vastane olema ja kvaliteedilt peaks nad ka ära lööma.

                              2) Üle 2,5 värava Horvaatia on igakell võimeline siit mängust lööma ja Nigeeria kaitse on ikkagi väga kokku lapitud ja nooruke ja kogenematu. Samas pole Horvaatial väga kaitseliini ja keskvälja vahel selliseid lõhkujaid ja vahemehi seega peaks olema Nigeerial kindlasti omi võimalusi kontratega. Kuna Island sai punkti Argentiinalt kätte, siis siit mängust kaotus tähendab ikkagi suure tõenäoususega turniiri lõppu ja ega need mehed teavad seda isegi ja kui värav lüüakse, siis läheb turmtuleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Olen kuivalt kaasa mänginud ja ikka väga väga metsa mängude arvamisega senimaani olnud, aga noh Horvaatia-Nigeeria mängus otsustasin ikkagi peale tulla

                                1) Horvaatia võidab @1,7 panus 50 ühikut ja Horvaatia alg11 ega mõlemad ei ole väga näidanud mingit kindlustust sõpsukates ja Nigeeria on kohe eriti kehv olnud, aga Horvaatia puhul mulle meeldis nende mängu ülesehitus ja rünnakute ehitamine just Brasiilia ja Senegali mängudes. See oli väga võimas ja Nigeeria oli väga hädas nii Inglismaa kui Tšehhi vastu just selliste kiirete rünnakutega ja söötude lugemisega. Horvaatia peaks neile väga ebamugav vastane olema ja kvaliteedilt peaks nad ka ära lööma.

                                2) Üle 2,5 värava Horvaatia on igakell võimeline siit mängust lööma ja Nigeeria kaitse on ikkagi väga kokku lapitud ja nooruke ja kogenematu. Samas pole Horvaatial väga kaitseliini ja keskvälja vahel selliseid lõhkujaid ja vahemehi seega peaks olema Nigeerial kindlasti omi võimalusi kontratega. Kuna Island sai punkti Argentiinalt kätte, siis siit mängust kaotus tähendab ikkagi suure tõenäoususega turniiri lõppu ja ega need mehed teavad seda isegi ja kui värav lüüakse, siis läheb turmtuleks.
                                Selle koef siis @2,33 ja panus 50

                                Kommentaar

                                Working...
                                X