320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    NBA omas mahlas... kui mu mälu ei peta kaotasin eelmine või üleeelmine hooaeg overi beti kuigi tuli isegi kaks OT
    Väga haige tõesti... no nii sitasti läks see mäng. Mõlemal meeskonnal 2punkti visked alla 50%... kolmesed alla 30%... esimene poolaeg oli 3meste protsent mõlemal 10 lähedale. Iga veerandaeg oli katastroof ja alla normi ning no lisaajal oodata 33 punkti... ei ole võimatu, sest 20 punkti visat ja kolmeseid pandi lisaajal 9/1.......... aga noh. Masendav mäng lihtsalt GSW paneb üksi kolme veerandajaga rohkem kolmeseid kui Bulls vs Pelicans kahepeale koos lisaajaga.

    Kommentaar


      Mul viimasel ajal valujevid ei tule kuidagi lõpuni, komistused finishikoridoris on standard, aga Chelsea - Mounited peab ikka proovima over 4.5 @ 10.5... eelkõige lootused Chelsea kaitses valitseva bardaki peal

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Mul viimasel ajal valujevid ei tule kuidagi lõpuni, komistused finishikoridoris on standard, aga Chelsea - Mounited peab ikka proovima over 4.5 @ 10.5... eelkõige lootused Chelsea kaitses valitseva bardaki peal
        Ai sellega läks veits kehvasti kuigi isegi suht lahtine mäng oli

        Kommentaar


          Vaatasin tänast NBA ja kuigi kaks viimast päeva on nüüd vähe kehvemad olnud ja hetkel on -160 tulnud peale 505+ perioodi, siis üritame täna parandada

          1) Knicks vs Pacers Knicksi kodu ja Pacersi võõrsilmängud on kõik olnud korralikult üle 200p. Knicks on läinud väga kiirele mängutempole üle ja Pacers on vana tuttav shoot and run meeskond. Seega kuna mõlemal visked viimasel ajal lähevad ja liidrid on tekkinud, siis eeldan siit samuti korraliku tulevärki

          Üle 216 @1,91 jah liin on kõrge, aga mõlemad viskavad üksteisele korralikult seega olen optimistlik. 50 ühikut

          2) Portland vs Oklahoma kaks väga hea ründega võistkonda ning täna tuleb raudselt algusest peale selline mäng, kus üritatakse vastane lihtsalt üle visata. Pole mõlemal meeskonnal kaitses suutlikust teist pidama saada.

          Üle 212 @1,91 panus 100 ühikut

          3) Timberwolves vs Charlotte

          Kaks hetkel väga heas hoos olevat meeskonda, kuid Timberwolvesi mängus va Dallas(kes on ülisitt) on läinud punkt-punktimängu. Charlotte on näidanud sisu ja kaotusseisust hoolimata pannakse alati lõpuni välja. Kvaliteeti on neil Timberwolvesist minumeelest rohkem ning usun, et täna otsustavadki paar punkti mängu saatuse. Lähen natukene vastuoluliseks siin võrreldes Bookidega, aga mina usun et Charlotte mängib täna jõuga Wolvesi üle.

          Charlotte Win @2,7 panus 50 ühikut

          Kommentaar


            Mäng oli kolm korda lahtisem isegi kui lootsin Aga kui kvaliteeti pole, siis need väravad vajavad kobistamist ja abi deflectionijumalatelt vms. Ilmselgelt alahindasin ka Kante efekti, Utd oli nüri või nüriks pekstud. Morata esimese värava lugemata jätmine oli nõme... tegin juba mõttes panuse suurust cashouti, et freerollida.

            Aga jätkame NBAga... Proovin endiselt Cle overitega kuidagi kasumisse saada, hilisematest mängudest OKC tundub mõistlik, ainuke häda, et kui vilets kodumeeskond täna otsustab olla, OKC over 106.5 tundub hea, aga kui Kings viskab alla 70, need pingimehed suudavad hea asja perse keerata, selles pole kahtlustki. -10 tundub samas peaaegu lollikindel.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Mäng oli kolm korda lahtisem isegi kui lootsin Aga kui kvaliteeti pole, siis need väravad vajavad kobistamist ja abi deflectionijumalatelt vms. Ilmselgelt alahindasin ka Kante efekti, Utd oli nüri või nüriks pekstud. Morata esimese värava lugemata jätmine oli nõme... tegin juba mõttes panuse suurust cashouti, et freerollida.

              Aga jätkame NBAga... Proovin endiselt Cle overitega kuidagi kasumisse saada, hilisematest mängudest OKC tundub mõistlik, ainuke häda, et kui vilets kodumeeskond täna otsustab olla, OKC over 106.5 tundub hea, aga kui Kings viskab alla 70, need pingimehed suudavad hea asja perse keerata, selles pole kahtlustki. -10 tundub samas peaaegu lollikindel.
              Clevelandi over paistab täna küll toitvat, esimese veerandajaga 34 ja teisel kohe 1 minutiga 4. Sacramento on tõesti selline, et sealt võib 50 punktilist mängu ka oodata seega selline suht... ja kui Anthony ja George otsustavad 30 viskest 5 sisse panna, siis on ka suht hapu. Mul endal ei hakanud täna väga ise kuhugi mõte peale arvan, et skippin täna.

              Kommentaar


                Kogu lugu?

                Kommentaar


                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Ei ole kogu lugu, olen lihtsalt ringi trippimas ootamatult maailmas ja kui ma millalgi lähiajal paikseks jään siis hakkan blogi edasi täitma. Toimuvaga hoian ennast igapäevaselt kursis, aga panustada ri jõua väga. Aitäh, et muretsete Lahti te minust veel kahjuks ei saa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                      Nasfali blogi ei ole enam aktiivne pärast 1.03.2018 @1,4 24 eurot (telekavaatajaBet)


                      Mis saab kui ma kaotan?

                      SBT21 ja SBT22 on sulle minu arvelt.
                      Mulle meeldib asju lõpule viia.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Mulle meeldib asju lõpule viia.
                        Kõigepealt rikud oma tööseadusi ja avalikustad konfidetsiaalset infot Triobeti keskkonnast, siis tekitad ise draama ja solvud, siis taotled siin nagu viimane wannabe Alfa oma koefidega ja vead ise endaga kihla, mulle pakud auhinnaks enda korraldatava SBT pileteid, millest on mul täiesti pohhui ja siis Loed kalendripäevi, et poolkõva Hollywoodi action filmi tsitaadiga ,,mulle meeldib asju lõpule viia" platsi lennata. Mida ma kogu selle jama kohta peaks ütlema? Tee veel pikk tänukõne -täna Triobeti meeskonda, enda perekonda, coach atkinsoni jne. Mul on siiralt hea meel, et su life goalsid täituvad, ausalt.

                        Kommentaar


                          päris hea huumor

                          Kommentaar


                            Kas Moldovas ongi kombeks tühjast kohast solvuda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Kas Moldovas ongi kombeks tühjast kohast solvuda?
                              Moldovas pole netti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Kas Moldovas ongi kombeks tühjast kohast solvuda?
                                Kus otsast ma solvusin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X