320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
    Conf on tohutult mugavam kirjutada
    Mis moodi?

    Kommentaar


      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
      Mis moodi?
      Mugavus ongi ju suhteline ja igaühe jaoks erinev. Mulle on see Conf kuidagi külge jäänud ja parasiitsõnu on suhteliselt raske endast välja juurida.

      Kommentaar


        Real juhib poolajaga juba 2:0 väga hea, Marseille-PSG 1:1 34 minut samuti super, PSG on tunduvalt parem ja usun, et küll lükkavad veel käigu sisse.

        NBAST rääkidest, avastasin kiirelt, et 22.30 hakkab ju tänane mäng mitte 00.30 ma ei teagi kuidas segamini ajasin, mäng hakkab kohe ja ise panustan sinna Brooklyn üle 111. Brooklynil teine kodumäng järjest, Atlanta võõrsilt-võõrsile + kaitse on megasitt.

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Mis moodi?
          Täpselt nagu nasfal ütles. Aga point oli rohkem selles , et kõigega saab ilkuda aga kas on mõtet? Kui ta soovis trollida siis õnnestus ja mina teda toitsin ka.
          Rohkem mina siin sõna ei võta muudel teemadel kui mõne panuse üle.

          Kommentaar


            mul hea meel, et sihuke aktiivne küte Panustamise alafoorumis käib ja eks igaüks teeb blogi täpselt nii, nagu ta ise tahab, s.h. kasutab väljendeid, ühikuid jne.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              NBAST rääkidest, avastasin kiirelt, et 22.30 hakkab ju tänane mäng mitte 00.30 ma ei teagi kuidas segamini ajasin, mäng hakkab kohe ja ise panustan sinna Brooklyn üle 111. Brooklynil teine kodumäng järjest, Atlanta võõrsilt-võõrsile + kaitse on megasitt.
              Sain live isegi 109.5 peale esimest veerandit, teisel veerandil viskasid mehed korralikult soojaks, peaks mingi turvaline 120-116 tulema siit loodetavasti.

              Kommentaar


                Atlanta on igas mängus teine poolaeg täitsa ära vajunud ja brooklynik polnud õnne, hetkel 3 veerandaja keskpaik ja liigutakse + kursil ja kihlveokontorid pakuvad ka kodumeeskonda nüüd 114 peale. Loodetavasti atlanta täitsa ära ei kuku ja brookylni pingipoisid ei tule.

                Kommentaar


                  Jalkades... PSG ja Marseille jäi, siis 2:2 ja see 4as värav löödi siis 90+3 ei kujutanud ette, et PSG täna Marseille kaitseliini ja keskväljaga ni hätta jääb nagu reaalselt.. suur vastasseis Prantsusmaal ja motivatsiooni asju kõike peaks olema ning täna polnud meestes isegi nagu kohati seda tahet ja energiat. Lahja...

                  Real Madrid tegi enda oma ilusti ära ja kindel 3 0 võit Stastistikat teen pärast

                  Brookyln suutis ilusti visata 116 punkti kuigi viimase veerandaja keskel võttis korraks täitsa tõsiseks. visati 7 minutiga 8 punkti ainult, aga siis pandi kohe järjest kolmene+2 vabaviset+kolmene minutiga vms ja peale seda oli teada, et nüüd tuleb küll ära. Õnneks Atlanta avaldas survet ja Brookyln väga lõdvaks ei saanud lasta.

                  Järgmine mäng Oklahoma vs Minnesota

                  Oklahoma kaitse ja rünnak on veel liimist väga lahti... arusaadavalt ka. Minnesota on väga hea kaitsemeeskond, kes korvialt tõmbab hästi lukku. Sellest eeldades hakkab Oklahoma nagunii kõvasti kolmeseid littima. Esimeses kahes mängus on pandud üle 30+ ürituse. Anthony muidugi isetseb ja viskab kõvasti, kuid protsent annab soovida. Samas vähemalt 10 kolmese üritust on võtnud ta nii Knicksi kui Utahi vastu ja vaevalt täna Minnesota vastugi vähem võtab teades, et ega korvialla väga mõtet trügida ei ole.

                  1 Panus on, siis Carmelo Anthony üle kolmepunktivisked üle 2 @1,69 panus 50 ühikut

                  Utah on suhteliselt sitt skoorija ja pani Oklahomale 97 punkti. Knicks, kes mängis ainult läbi Porzingise pani 84. Minnesotal on pingipeal väga head viskajad ala Crawford,Bjleica nii, et nüüd kui tullakse kahe väga hea kaitsemeeskonna pealt nagu Spurs ja Utah vastu Oklahomale peaks see rünnak palju sujuvamalt minema.

                  2 Panus Minnesota üle 104 @1,91

                  Kommentaar


                    Half time update

                    1) Minnesota ründemäng sujub ilusti, ei vägistata viskeid väljakul vaid mängitakse ilusti kõik olukorrad välja ja visketabavus on väga hea. Mõlemal veerandajal visati üle normi. Poolaja norm oli, siis 52 ja visati 61 ehk 9ksaga plussis. Enne mängu oli vaja veerandajaga keskmiselt 26 nüüd 21,5. Hetkel Minnesota küll mingit märki ei näita, et peaksid ära lagunema ja Oklahoma puhul ei usu, et riietusruumis nüüd kaitsemängus sajandi muutus tehakse.

                    2) Oklahoma tegi poolajaga 8-3punkti viset ja tabas 3. Anthony 0 peal. Kahe eelmise mänguga on see ikkagi väga teistsugune mäng. Võrdlesin just üle Utahi ja Knicksi mängudega ja seal pandi peaaegu igal veerandil rohkem kolmese üritusi kui siin poolajaga. Weird... Carmelol võib alati tuju tulla ja loopima hakata seega pead norgu ei lase, aga Oklahoma mänguplaan on trastiliselt teistsugune ja seda ei oskand ette näha.

                    Kommentaar


                      Minnesota pani 115 punkti ehk korralikult üle.

                      Aga eriti magus oli muidugi 4 või 5 sekundit enne lõppu CARMELO FUCKING ANTHONY teine kolmene. Tähendab, et saan oma panuse raha tagasi ja Minnesota punktide eest tulnud kasum tõmbab päevast miinust maha. Ideaalne.

                      Täna Peale Real Madridi mängu olin täpselt 0. PSG mängude bettid viisid -100 ning kaks Nba pihta läinud panust, siis viisid selle -8. Ega rõõmsaks ei tee, aga roppumoodi oli täna muidugi ebaõnne mul mängudega... Hetkel tulin ma omadega pmst 0 ja ma olen rahul ei viitsi isegi uut NBA mängu enam võtta kuigi usun, et Pelicans paneb seal +4ase võidu vähemalt. Homme on uus päev ja ehk läheb paremini.

                      Kommentaar


                        VTB League, siis täna

                        Cramo vs Parma Perm

                        Cramo rünnak on siiski suhteliselt pask. Kaasani vastu visati jah siin 78, aga Kaasan ei viitsinud peale esimest veerandaega kus oli juba 20nene vahe enam kaitset mängida. Parma Perm on lasknud VTB Zenitil ja Khmikil visata siin 90 ja 100 punkti, aga nende puhul on rünnak siiski euroopa tpp. Le porteli vastu Fiba Euro Cupis näidati väga head kaitset. Cramol rünnakul kisub kindlasti jälle mõõnaperiood sisse nagu Tartu Rockigi vastu, kus pandi 9 punkti ühel veerandajal. Ma usun, et see on VTB liiga seisukohalt nii tähtis mäng, et mõlemad tulevad väga kaitsvalt ja rahulikult peale ja mingit ülikiiret korvpalli ei näe. Cramo ei ole hetkel kindlasti sats, kes on suuteline viskama 20+ punkti iga veerandaeg. Eelmine hooaeg pandi Permile küll 85 ja 86, aga siis oli Cramo ka tugevam ja stabiilsem sats ning Perm nõrgem.

                        Panus on, siis Cramo alla 81 panus 50 ühikut.

                        Kommentaar


                          Koef on siis 1,85

                          Kommentaar


                            Esimene veerandaeg pandi, siis 18 punkti ehk kahega alla ja tundus, et tuleb selline võrdne mäng. Teine poolaeg ei pandud esimese mingi 4-5 minutiga korvigi ja siis kuue ja poolega oli visatud ainult 2 punkti. Lõpus jah mingid vabavisked ja kolmene ja läksid, aga siiski visati ainult 12 veerandajaga. Poolajaga võis panna graafikus püsimiseks 40 punkti visati 30. Enne mängu võis veerandajaga panna 20 punkti, siis nüüd 25 punkti. Sten Timmul 3 viga ja Cramo mäng ei suju. Hetkel kui nüüd mingid ulmelised kolmesed ja asjad minema ei hakka ning vastane vigu ülikiirelt täis tegema nagu siiani on ikkagi tehtud, siis tundub asi ikkagi väga heas seisus.

                            Kommentaar


                              Real Sociedad vs Espanyol

                              Real Sociedadi olen see hooaeg kõvasti jälginud. Tegu on palliga väga hästi mängiva satsiga, kellel on olnud jõhkralt ebaõnne. Rünnatakse nagu kulda - meeskonna sisekliima on väga hea - kaitses olnud vigastused on lasknud vastastel väga lihtsalt väravaid lüüa ja sellest tulenevalt ongi sellised tulemused nagu 4:4 viik betisega ja 2:3 kaotus valenciale, kus domineeriti totaalselt tegelikult. Kodus mängitakse väga hästi. Espanyol on samuti tugev koduvõistkond, aga võõrsil istutakse kaitses ja mängitakse suhteliselt primitiivselt. Real Sociedad on saanud lõpuks oma kaitseliini korda ja põhimehed on väljakul. Ründeliinis on igal mehel hetkel tippvorm ja sööte ja väravaid tuleb kõigilt. Espanyoli väravalukk murtakse täna lahti ja vaevalt Espanyol, kes on 4 võõrsilmänguga suutnud lüüa vaid 1 värava täna vägapalju Sociedadi väravalukku ohustab.

                              Real Sociedad Win @1,7 panus 50 ühikut

                              Kalev Cramo pidi ikka hakkama hullu panema ja pandi 5 minutiga 16 punkti... ikka asi peab ülipõnevaks ja närviliseks kiskuma ja ei võinud rahus ära landida.

                              Kommentaar


                                Cramo küll kolmandas natukene näitas taset, aga viimane oli jälle Cramo. Visati 74 punkti kuigi oli reaalselt väga suur oht lisaajaks, siis seda õnneks ei tulnud.

                                +35 ühikut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X